Головна Національні проекти
Національні проекти

Національний проект "ВІдкритий світ"

«Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня.

Суть проекту:

  • Створення національної освітньої інформаційної мережі.
  • Створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі  4-го покоління.
  • Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів (надання 1,5 млн. школярам нетбуків з пільговим підключенням до інтернету)
  • Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій  в систему управління освітніми установами.
 

Український фен-шуй

Метою цього проекту є формування ціннісного ставлення до української нації, до культури свого народу, його традицій, активної громадської позиції, відповідальності за свою долю та долю інших. Україна має стати духовним центром, навколо якого обертається світ. Тут наша колиска, наші предки, наша душа. Саме тут мають вдосконалюватись наші діти - тоді вони будуть українцями. Працюючи в проекті, учні мають переконатись в тому, що так само, як сміття, яке захаращує помешкання, наші села і міста, несе в собі негативну енергію для людини, так чужі традиції засмічують наші душі. Вони перекривають шлях до успіху – це чужорідне тіло в організмі українця. Лише те, що впізнаване нашим генетичним кодом, дає нам позитивну енергію.
У Смілянському природничо-математичному ліцеї цей проект реалізує І-Б курс (8 клас) на чолі з класним керівником, учителем української мови та літератури Тетяною Володимирівною Береговенко.
Блог проекту знаходиться тут

А чим ще славиться український народ - піснею, дивіться тут наші роботи :)

 

Завершені проекти

 

Мій край - легенда...

Кожне містечко, кожне селище, наскільки б маленьким воно б не було, зберігає величезну кількість легенд, подій минулих років, безмежну кількість радощів і смутку, мільйони людських долей, страждань, моментів щастя...

Ми не маємо права забути будь-які події давнини...

Учні ліцею продовжують працювати над проектом МІЙ КРАЙ - ЛЕГЕНДА, роботи яких ви можете із задоволенням переглянути

блог проекту

 
продовжуємо далі мандрівку стежинами рідного краю....

 

 

Закони життя

Національний проект IEARN,  творчий, де учні пишуть твори про основні приципи та ідеали, якими вони керуються в житті.

Щоденник роботи учнів 11 класу в проекті "Закони життя 2008-2009 н.р."   http://zakonysm.blogspot.com/

а це сторінка wiki-сайту

 

Что в имени тебе моем?

Національний проект  IEARN, метою якого є дослідження назв власної вулиці, району, міста, історію його виникнення, легенди, по'вязані з цим. Можливо, за історію свого існування она (он) переіменовувались. З чим це було пов'язане? Чи відіграла в долі вашого міста, вулиці якусь роль їх ім'я? Адже, як-то кажуть, як корабель
назвеш...
Чим знаменита ваша вулиця? Своїми архітектурними перлинами? Видатними людьми, що проживають чи проживали тут? Цікавими подіями?

Робота в проекті виконується в одному блозі, який створений координатором проекту:

http://liceum-streets.blogspot.com

 

Домашні улюбленці

Національний проект IEARN. Протягом роботи у цьому проекті ми будемо аналізувати догляд за хатніми тваринками. Ми будемо намагатись зрозуміти, що таке справжя відповідальність за того, хто слабший від тебе, хто потребує нашої допомоги. Ми разом придумаємо цікаві клички нашим улюбленцям, будемо розповідати про них, зможемо дізнатись, як правильно доглядати тваринок, що їм корисно, а що категорично заборонено і чому. Ми зможемо дізнатись, як надати допомогу тваринам і як застерегтися самому від небажаних наслідків при догляді за тваринами та спілкуванні з ними.

Щоденник нашої роботи  розміщений тут http://domtvarynky.blogspot.com/

а також ось ще сторінка wiki-сайту

триває розповідь про наших тваринок

 

Рослини-лікарі

Національний проект IEARN.  В ньому учні будуть досліджувати лікарські властивості рослин України. Кожна область має свої природні особливості і відповідно має свій рослинний світ. Запрошую дослідити, чим можуть бути корисні ті чи інші рослини, які їхні властивості допоможуть покращити наше здоров'я. Учасники проекту поділяться своїми знахідками та відкриттями, рецептами чаїв цілющих трав, малюнками, фотографіями, створять мережевий довідник корисних властивостей рослин.

Ліцеїсти свої роботи розміщують у блозі

http://medicinalplantsliceum.blogspot.com

 

Краплинками бісеру

 

Національний проект IEARN, в якому учні знайомляться з історією створення Герба свого міста, проводиться конкурс малюнків Герба міста. Найкращі ескізи опрацювуються за допомогою комп'ютерних програм для бісеру. Учні виконують роботи із бісеру з зображенням Герба свого міста. Всі учасники створюють спільну всеукраїнську Інтернет-виставку.

Роботи ліцеїстів-учасників проекту розміщені в блозі http://krapbiser.blogspot.com/

 

Школа майбутнього

 

Ви коли-небудь задумувалися над тим, якою буде школа майбутнього? Якими будуть учні,вчителі,предмети, правила,проблеми, розваги,уроки, інтерєр,засоби навчання? Давайте помріємо про це разом,зробимо малюнки, карти розуму, проекти,презентації PowerPoint, напишемо есе і надішлемо спільного листа до Міністерства освіти, щодо бачення учнів, якою має бути школа у недалекому майбутньому.

Про нашу роботу можна дізнатись звідси http://challengesinschools.blogspot.com/