Першокурсники 2009 року

Марія Бойко
У ліцеї будуть нові імена й нові історії. Тож сподіваємося, що все складеться добре, й у кінці 12 класу ми залишимо його стіни освіченими людьми. А в далекому майбутньому про нас дізнається світ, а історію наших життів будуть вивчати наші нащадки. Ліцею, ми тебе любимо!

Катерина Шаповал
Я маю гарні стосунки із своїми новими однокласниками, вони для мене стали справжніми друзями, а новий клас – ще однією родиною. 100 днів у ліцеї промайнули для мене дуже швидко, немов яскрава зоря на горизонті, але вони були дуже цікавими і незабутніми.

Євген Темічев
Ці сто днів у ліцеї були яскравими та цікавими. Мені з першого разу сподобалося й приміщення ліцею, адже це – пам’ятка архітектури. Гадаю, що отримаю тут гарні знання, які стануть мені в добрій нагоді.

Ірина Болюренко
В ліцеї у мене відкрилось друге дихання: тут найкращі педагоги та веселі дотепні діти. Я познайомилася із старшокурсниками та грала з ними у волейбол і бадмінтон . Тут проводять чудові свята, уміють навчатися і відпочивати.

Анна Шиліна
Коли я прийшла до ліцею, то в мене склалося враження, що потрапила до інституту. До мене привітно поставилися старшокурсники і вчителі. Мої однокласники – чудові, урівноважені діти. На уроках мені дуже цікаво слухати розповіді учителів, особливо Володимира Андрійовича на уроках біології. Я знайшла нових друзів, з якими можу спілкуватися, про що заманеться. І це не лише мої однокласники, а й ліцеїсти з інших курсів. Я дуже задоволена, що тут навчаюся.

Альона Перехрест
Потрапити до ліцею я мріяла давно, тому активно готувалася до вступу. Першого вересня, у шкільній формі і з квітами в руках, я переступила поріг омріяного навчального закладу. Мене зустріли привітно і уважно. Хоча навчання давалося складно, та я не зважала, адже так хотілося дізнаватися про щось нове. Ліцей виправдав мої сподівання – моя мрія здійснилася.

Ярослав Назаров
З перших днів я був вражений дисципліною та порядком у ліцеї. Тут дуже хороші діти, вчителі добре ставляться до дітей і прагнуть навчити всього корисного. А Володимир Андрійович усе розповідає так цікаво, що не потрібно багато читати, все і так гарно запам’ятовується. Це найкраща школа, яку я коли – небудь бачив. Саме приміщення ліцею дуже красиве, і однокласники у мене «прикольні». А ще тут багато друзів з інших курсів.

Єременко Наталія
Коли збігли літні канікули, ми переступили поріг зовсім невідомого навчального закладу. Перше враження було хороше: світлі великі класи, багато нових людей.
Те, що треба ходити у шкільній формі, мене трошки дивувало, але сподобалося. Для мене тут усе чудово.

Безсмола Катерина
Спочатку було важко навчатись, бо тут поглиблене вивчення предметів. Але пізніше стало легше, адже я просто зрозуміла, що потрібно старанно навчатися, бо коли прийде час закінчувати школу і йти у доросле життя, я вже зможу почуватися упевнено. Я гадаю, що навчання у ліцеї допоможе стати мені успішною людиною.

Кулак Єгор
Я навчаюся у ліцеї уже сто днів. Жоден з них я не сумував. Кожен день був унікальним і неповторним. Правда спочатку було якось дивно. Нікого не знаєш, але вже перший тиждень поставив усе на свої місця…На щастя, я ще жодного разу не пожалкував, що навчаюся саме тут.

Глізнєцова Настя
Мені запам’яталася наша перша у ліцеї лінійка, де я вперше почула Гімн Ліцею і була щиро здивована, з яким натхненням виконують його ліцеїсти. У моєму класі викладають дуже чуйні, добрі, але й дуже вимогливі учителі, які готують нас до дорослого серйозного життя. На даний момент, я почуваюся, як справжня ліцеїстка, і дуже щаслива, що я тут. Мої сто днів пройшли гарно, цікаво. І я дуже сподіваюся, що так буде і надалі.

Бакуменко Марина
Минуло вже 100 днів, як у мене розпочався новий етап у житті. У свій перший день у ліцеї я почувалася пригніченою та розгубленою. Тоді мене все лякало, здавалося неймовірно важким. Зараз я вже призвичаїлася, почуваюся, як риба у воді. Ці сто днів багато що змінили. Я так хвилювалася, чи знайду нових друзів у класі, і лише тепер зрозуміла, що усі мої хвилювання були марними, адже я потрапила у дружній клас, де нас виховує, навчає, вчить розуму Прекрасний класний керівник. Ми довго звикали один до одного.
Я з нетерпінням чекаю посвяти в ліцеїсти, адже буде подолано ще один рубіж до самовдосконалення, і щиро вірю у світле та щасливе майбутнє в ліцеї.