Першокурсники 2008 року

Про ліцей з любов'ю

Прокопова Оксана ( І-М курс)

Ліцей… Як багато вражень лише у одному слові. Емоції, що переповнюють мене не можна ні з чим порівняти. Першокурсники, як завжди, усі веселі, енергійні, жартують, радіють життю.
Ми з нетерпінням чекаємо наступного дня, щоб отримати багато нових вражень.

Охай Аліна ( І-М курс)

Ліцей невеликий. Усі добре знають один одного. Для мене він- одна велика родина. Кожного ранку я іду сюди із задоволенням, оскільки я зустріла тут багато друзів.

Хоруженко Денис (І-М курс)

Коли я вперше прийшов у ліцей , то перше враження було таким: як у такій маленькій будівлі, порівняно з моєю школою, можна взагалі навчатися.
Але ось уже півроку я тут- і це просто прекрасно.

Костенецький Дмитро (І-М курс)

Особисто для мене ліцей- це перший крок у доросле життя. Новий колектив, нові учителі, маса нових вражень.
Я люблю свій ліцей.

Йосипенко Ольга (І-М курс)

Коли я переступаю поріг ліцею, мене починають переповнювати позитивні емоції. Тут я влилася у велику родину, де старшокурсники завжди готові прийти тобі на допомогу. Особисто для мене це дуже важливо. Тому кожен, хто приходить сюди, ніколи не забуде свого першого дня у ліцеї.

Глінова Олександра (І-М курс)

Ліцеїст - це людина, на яку дивляться з повагою. І тоді сама почуваєшся гордо, бо відчуваєш відповідальність за ті слова, які проговорила, виголошуючи клятву ліцеїста.

Борисов Максим (І-М курс)

В ліцеї мені добре.
Я зрозумів, що в моєму житті з’явився стимул- досягти «Евересту знань». Я буду намагатися підтримувати той імідж ліцею, що склався за багато років моїми попередниками.

Піщенко Дарина (І-М курс)

Коли я прийшла у цей заклад, то, звичайно, спочатку сумувала за своєю школою. Адже це природно. Але за півроку навчання тут я зрозуміла, що ліцей- це круто.
Мій І-М – це 37 галасливих однокласників, але в душі усі ми - білі та пухнасті.

Лісова Мирослава (І-М курс)

Я почуваюся потрібною ліцейній родині. Мені тут комфортно і затишно. Я рада, що стала її почесним членом. Тут можна бути просто самим собою. Щоранку з нетерпінням поспішаю до школи, бо впевнена, що тут тебе радо зустрінуть щирі посмішки друзів та учителів.

Гандзій Альвіна (І-Б курс)

У мене дуже багато позитивних вражень від навчання в ліцеї. Я знайшла нових друзів, збагачую свої знання, пізнаю світ уже по-дорослому. Живу і насолоджуюся життям, бо воно- прекрасне у колі нових друзів.