Першокурсники 2010 року

Сідорова Марина

Я почуваю себе в ліцеї дуже комфортно. Ліцей для мене став другою домівкою, де мене чекають, навчають і підтримують.

Остапенко Таня

У нашому класі дуже цікаві і різнохарактерні учні. З першого ж дня я знайшла собі нових друзів. А ще ми створюємо свій дружній колектив.

Качур Андрій

Мені дуже подобається навчатися у  ліцеї. Інколи, правду сказати, буває важко, але кожен день приносить незабутні враження.

Балан Катерина

Мені інколи здається, що я потрапила не на перший курс, а у перший клас. Шумно, гамірно, але страшенно цікаво. Ми такі усі різні, але нам так добре разом.

Стеблина Олег

У ліцеї усі прагнуть до знань. Це мені і сподобалося найбільше. Нам дуже пощастило з класним керівником, тому що вона уміє зрозуміти, підтримати та допомогти в потрібний момент. Я дуже радий, що навчаюся у ліцеї.

Яровий Дмитро

У ліцеї мені дуже цікаво, тут свої правила. Спочатку мені було і важко, і лячно, але усе налагодилося. Взагалі тут дуже весело, і час пролітає непомітно.

Валявський Максим

Мої рідні часто запитують мене, чому мені подобається у ліцеї. А я їм завжди відповідаю: «До мене  прекрасно ставляться. Я тут відчув себе особистістю». Мені є до чого прагнути, адже з ліцею виходять розумні  випускники.

Козлова Настя

Прийшовши на навчання в ліцей, я зрозуміла особисто для себе, що навчання, то цінна річ.

Прудникова Віолета

Мені дуже подобається навчатися у ліцеї. І я пишаюся тим, що зовсім скоро стану справжньою ліцеїсткою. Я відчула смак навчання, адже учителі ставляться до нас справедливо, відповідально, тому що кожен із них просто фанат свого предмету.

Латюк Сергій

Для мене у ліцеї – хороша атмосфера для навчання. Цікавий дизайн приміщення робить моє перебування у закладі дуже комфортним.

Міщенко Аня

На мою думку, у ліцеї добре навчатися, лише потрібно захотіти. Зараз трішки важко, але згодом усе налагодиться, бо я прагну до знань, вони мені так знадобляться у житті.

Лужна Дар’я

Ліцей відкриває нам двері у майбутнє.

Міщенко Катя

Я задоволена і пишаюсь тим, що навчаюсь у ліцеї.

Те, що ми лише перший курс, для усіх працівників закладу має дуже велике значення. Нам приділяють багато уваги, бо ми, неначе перший клас. Так приємно відчувати себе і дорослою, і дитиною водночас.

Коломієць Дарина

У ліцеї я знайшла друзів. Я не сама і це так приємно. У нас хороший дружній колектив.

Ван’єр Аня

Скоро минає 100 днів, як ми переступили поріг ліцею. Я ще не можу назвати себе ліцеїст кою, але вже гордо називаю себе ученицею І-М курсу. За цей час ми вже устигли представити художній номер від класу на День учителя, виграти спортивні змагання на День фізкультури і спорту, нас визнано найактивнішим класом під час проведення доброчинної акції «Твори добро!», зайняти призове місце в ліцейному КВК. І це лише початок… А скільки усього ще попереду!.. Я у захваті.

Цьома Анастасія

Коли я вперше зайшла до класу, мені було трішки лячно, адже це зовсім новий колектив, ти не знаєш, як вони тебе приймуть, і ти , затамувавши подих, заходиш… Але всі пртягом дня потихеньку роззнайомилися , а тепер стали справжніми друзями.

Мене вразило і те, що в ліцеї усі намагаються притримуватися ділового стилю в одязі. Це додає серйозності, не дає розслаблятися.

Більніцька Настя

Мені просто приємно кожного ранку переступати поріг ліцею, адже мене щодня зустрічає приємна усмішка нашого директора. Вона завжди посміхається і бажає кожному учителю і ліцеїсту доброго дня.

Богомолова Алла

Кожен день у ліцеї  - це пізнання чогось нового і невідомого. Ми – одна сім’я. Я це вже зрозуміла. Відчувати себе частинкою великої родини – це круто.

Куценко Настя

Прихід у ліцей – це довгоочікуваний і виважений крок. Коли ще дитиною я проїжджала повз це красиве приміщення, то завжди мріяла, що обов’язково буду тут навчатися. Мрія збулася. Усе чудово. Період адаптації пройшов для мене не досить легко, але я твердо вірю у свої сили.

Поправко Женя

Перший дзвоник пролунав,

Старший курс нас привітав.

Знову перший він у мене,

Ніби я маля невчене.

Я вступила до ліцею.

Радість це! Ділюся нею.

День за днем швидко летить.

Вчителі нам кажуть вчить:

Мови, правила, задачі.

Бо не можна вже інакше.