Головна Випускникам Спогади Гайдай (Левченко) Ірина

Гайдай (Левченко) Ірина

Слово про ліцей…

1998 рік став одним з доленосних років, тому що я зробила правильний вибір, вступивши до Смілянського природничо-математичного ліцею. Там мене оточив дружній і щирий колектив вчителів, які прагнули створити в мені особистість. Навіть важко уявити собі, скільки душевних сил, енергії, знань, умінь вони закладали і продовжують закладати, щоб виростити і виховати справжніми людьми, таких різних, несхожих між собою дітей. Вони навчили мене мислити, аналізувати життєві ситуації, бути співчутливою до чужого горя, уважною до слабких і немічних, милосердною до тих, хто потребує допомоги, а також відкрили мені любов до медицини.
Особливу роль у виборі моєї майбутньої професії зіграли такі вчителі, як Леся Олексіївна Хуртенко – вчитель хімії та екології та Володимир Андрійович Терещенко – вчитель біології, які на протязі чотирьох років, навчаючи своїм предметам, надихнули мене до вступу до Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, який  я успішно закінчила у 2008 році. Але на цьому моє навчання не закінчилось, тому що я вирішила удосконалити свої знання і вступила до Української військово-медичної Академії, де на даний час і навчаюся.
Хочу подякувати педагогічному колективу ліцею за те, що надали мені необхідні знання для здійснення моєї мрії – бути лікарем.
Гайдай  (Левченко)  Ірина,
випускниця 2002 року