Ліцеїст №28

Калейдоскоп подій

Вибори Президента ліцею

22 вересня 2007 року в ліцеї відбулися чергові вибори президента. Цього року у передвиборчих перегонах брали участь три претенденти: Літовченко Алла- учениця II- Б курсу, Богун Ксенія – учениця ІІ- М курсу та Гунько Анна – учениця ІІІ – М курсу. Протягом тижня в ліцеї проводилася передвиборча агітація, де кожен з претендентів на пост президента ліцею мав змогу представити на суд виборців свою передвиборчу програму, своє бачення життя ліцеїстів, свої перспективи розвитку навчального закладу.

В результаті демократичного та прозорого голосування новообраним президентом стала Анна Гунько. Учні привітали її великим святковим концертом.

Анна Гунько сформувала президентську раду, до якої увійшли найактивніші ліцеїсти.

***

Природа не храм, а майстерня,
і людина в ній працівник.
І. Тургенєв

22 вересня мій клас, ІІІ – Б курс Смілянського природничо-математичного ліцею, здійснив похід на паланку. Там ми відпочивали, варили кашу, грали у волейбол. Перед тим, як покинути місце нашого відпочинку, ми вирішили провести екологічну акцію - прибрати мальовничий куточок нашого містечка . На підставі проведеної акції можемо стверджувати, що мешканці нашого маленького містечка не занадто турбуються про навколишнє середовище. Підставою до цього висновку стало те, що сміття на паланці виявилося багато. Все зібране , по завершенню екологічної акції, було відправлене на міське звалище.

Я благаю всіх мешканців Сміли і не тільки Сміли, а й всіх жителів нашої прекрасної планети: давайте берегти природу, тому що вона в нас одна і більше такої ніде немає! Давайте берегти нашу Землю, тому що тут ще жити нам, нашим дітям і наступним поколінням!

***

Визначною подією в ліцейному житті стала участь у святі квітів «Черкащина – край квітів і добра».

Кожен класний колектив брав участь в таких номінаціях:

1. Композиція квітів, присвячена 465-річчю з Дня народження міста Сміли.
2. «Мій вазон найкращий».
3. Дари природи ( композиції з фруктів та овочів ).
4. Композиція зі штучних квітів.
5. Композиція з листя.
6. Малюнки на тему « Сміла – рідне місто моє».

Всі класні колективи взяли найактивнішу участь у виставці квітів, але найкращі роботи представили учні І-Б, ІІ-Б, ІІ-М та ІV-M курсів.


Вітаємо з почесним званням «Заслужений вчитель України»

Посада директора ліцею потребує глибинного розуміння людської сутності загалом, а дитячої зокрема і докорінно, вміння розбиратися в проблемах дорослих і дитячих, допомогти одним пізнати себе, іншим – стати кваліфікованими спеціалістами.

Софія Анатоліївна випромінює бадьорість, теплу енергію по відношенню до оточуючих зацікавленість справами усіх і кожного. Її серце добре і щире, воно поєднує в собі працьовитість, людяність і життєлюбність.

«Острівець любові», як називає свій заклад директор, завжди чекає і надихає на творчість. Бо це не лише навчальний заклад, це щось набагато більше, майже особисте.

Сьогодні ліцей – знаний заклад. Знаний своїми перемогами, досягненнями, успіхами. Але справжню їм ціну знає лише вона, директор – мужня, вольова, життєрадісна і життєстверджуюча жінка. Вона з самого початку вірила, що ліцей має право на життя, на майбутнє, бо це майбутнє у нього – світле.

Саме ця віра і стійка упевненість дали змогу досягти певних вершин.

Сьогодні директор ліцею – має почесне звання «Заслужений вчитель України».

«Бути директором для мене – це наполеглива праця розуму, душі і серця, цілеспрямована щоденна боротьба за право ліцею бути щасливим, – говорить Софія Анатоліївна, – і почесне звання, яке мені присвоїли, – це заслуга всього мого творчого колективу, з яким хочеться творити, будуючи дім, у якому живе радість…»


Тиждень фізкультури та спорту в ліцеї.

З 10 .09.2007 по 15. 09.2007 в ліцеї проходив Тиждень фізкультури та спорту під девізом «Швидше. Вище. Сильніше.»

 

В рамках тижня було організовано і проведено:

10.09.2007 (понеділок) Проведення святкового шикування учнів ліцею, де до їхнього відома було донесено інформацію про заходи, що відбуватимуться протягом Тижня фізкультури та спорту в ліцеї.

Розпочалися турніри з футболу серед хлопців, з волейболу серед дівчат, де кожен курс представляв свою команду.


11.09.07 (вівторок) Проведення змагання з міні-волейболу. Брали участь команди 1-4 курсів.

Команда 1-Б в складі: Бондаренко Зореслава, Танцюра Юля, Ткаченко Альона, Федорець Інна, Зубко Ольга набрала 10 балів.
Команда 1-М в складі: Коцуконь Ілля, Германова Дар’я, Тищенко Маргарита, Шепіль Настя, Удовенко Віталій набрала 5 балів.
Команда 2-Б в складі: Буйновська Яна, Власова Яна, Когут Катя, Мачулка Оксана, Олексієнко Ганна набрала 16 балів.
Команда 2-М в складі: Береговенко Маргарита, Богун Ксенія, Занєгін Євгеній, Іщук Артем, Костюк Артем набрала 17 балів.
Команда 3-Б в складі: Батищева Галя, Каптенко Настя, Коваль Катя, Крупенко Марія, Тимошенко Дар’я набрала 20 балів.
Команда 3-М в складі: Шапошник Настя, Гунько Анна, Костенецька Влада, Макаренко Богдан, Дубовенко Богдан набрала 25 балів.
Команда 4-Б в складі: Демидова Настя, Клименко Софія, Кончаківська Юлія, Мусійчук Анна, Зубенко Юлія набрала 35 балів.
Команда 4-М в складі: Кушнір Наталія, Косяк Настя, Затхей Настя, Козиріна Анна, Мельничук Іра набрала 31 балів.

Змагання із жонглювання футбольним м’ячем зараховувалось індивідуально. Найкращий результат 200 ударів належить Приліпку Володимиру (3-М курс). Гарні результати показали Личковський Петро (120 ударів) 3-М курс , Ільчук Павло (111 ударів) , Василенко Максим (145 ударів) 3-М курс, Кушнір Влад (100 ударів) 2-Б курс.


12.09.07 (середа) Проводились змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. В змаганнях брали участь учні 1-4 курсів, результати учасників зараховувались індивідуально. Найкращими стрільцями виявилися учні четвертих курсів: серед хлопців Карбівничій Влас (4-Б курс), серед дівчат Козиріна Анна (4-М курс).

Дуже жваво в цей день пройшли змагання з армреслінгу. В індивідуальному заліку переміг учень 4-М курсу Сигида Андрій. Слід відмітити силачів 1,2 та 3 курсів: Шкварну Андрій (1-Б курс), Куделя Євген (2-М курс), Нечуйвітер Ігор(3-М курс). Серед дівчат найсильнішою виявились Когут Катерина (2-Б курс)


13.09.07 (четвер) Протягом дня діти взяли участь у конкурсі спортивних кросвордів. Всі кросворди виявились грамотно складеними, змістовними, цікавими, оригінальними. В конкурсі переміг кросворд учнів 1-Б курсу. Слід відзначити також кросворди, складені учнями 3-Б, 3-М та 4-М курсів (див. додаток 2).

 

На спортивному майданчику в цей день проводились змагання зі штрафних кидків в баскетбольне кільце та стрибків зі скакалкою.

Найкращі вміння кидати м’яч у баскетбольне кільце показали: учень 4-Б курсу Козубенко Дмитро, учень 1-Б курсу Шинкаренко Сергій, учні 3-М курсу Ільчук Павло та Макаренко Богдан.

В стрибках зі скакалкою перемогла учениця 1-Б курсу Туз Жанна серед дівчат. Її результат - 150 стрибків. Серед хлопців найкращий результат показав Івченко Артем, учень 4-Б курсу, - 160 стрибків.

14.09.07 (п’ятниця) Проведення СВЯТА ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ. Свято розпочалося урочистою лінійкою, на якій кожен клас представляв назву команди та здавав рапорт. Після цього команди мали нагоду брати участь у роботі спортивних станцій :

Курс Назва станції Переможець
4-М Боулінг Сигида Андрій (4-М)
4-Б Баскетбол Карбівничій Влас (4-Б)
3-М Удар по воротах Макаренко Богдан (3-М)
3-Б Волейбол Слободяник Вадим та Олексієнко Ганна (2-Б)
2-М Теніс Осадчий Артем (2-М)
2-Б Підтягування Сацький Дмитро (3-М)
1-М Скакалка Дубовенко Богдан (3-М)
1-Б Танці Ткаченко Юлія (1-Б)

В цей час проводилась виставка спортивних газет «Швидше. Вище. Сильніше.» і спортивних досягнень учнів.

Насамкінець свята відбулася спортивна естафета. Серед учнів 1-2 курсів переміг 1-Б курс, серед учнів 3-4 курсів – 4-Б курс.

Свято закінчилось шикуванням, нагородженням переможців та спортивних команд, учасників урочистостей.