Головна Новини Незабутній день, проведений у таборі відпочинку...

Незабутній день, проведений у таборі відпочинку...

Автор: Svetlana   
Четвер, 15 червня 2017 16:51

У рамках роботи пришкільного табору відпочинку, що функціонував на базі ліцею протягом трьох тижнів, відбувся Олімпійський день, або, так званий, День Здоров’я.

У цей день неначе сама природа вирішила посприяти ліцеїстам, адже погода була просто відмінною: прохолодно, сонечко закрилося легенькими хмаринками, неначе вуаллю, та інколи дозволяло собі підглядати: а що ж то таке відбувається на ліцейному подвір’ї?

А діти ніби ожили опісля тривалої спеки: грали у футбол та волейбол, скакали на скакалці, набивали м’яча, кидали штрафні кидки у баскетбольне кільце, утримували планку, вибивали повітряні кульки, попадали з певної дистанції тенісними м’ячиками у ціль. А хтось просто вештався подвір’ям, підтримуючи своїх однокурсників та шукаючи заняття для себе.

І  знаходив-таки  собі заняття до душі.

І все це дійство відбувалося під ароматний димок від польової каші, що розносився ліцейним подвір’ям. А смакоту цю готували вихователі табору, класні керівники, що уважно спостерігали за тим, щоб була вона наваристою та смачною, адже діти виголодаються.

Допоки варилася польова каша, ліцеїсти устигли і позмагатися в естафеті, і повправлятися у перетягуванні каната, і в ігри пограти…

А потім якось раптом усе стихло… Це ліцеїсти припалися до смачного обіду, який з любов’ю презентували їм шеф-кухарі з вищою педагогічною освітою.

Каші вистачило усім, ще й з добавкою…

А потім ще довго не стихав у холодочку, під затишними деревами, щемливий гамір дітвори, що за мисочкою смачного обіду обговорювали цікавинки, жартували, сміялися… і не хотіли розходитися.

Гарний день збіг аж занадто швидко, а все тому, що поряд - друзі, однодумці, є з ким пожартувати, поділитися проблемами, а то й просто поспілкуватися ні про що… Головне, що усі разом, у дружній компанії…

Такі миті незабутні.