Головна Новини Найкращий подарунок до Свята дорослішання...

Найкращий подарунок до Свята дорослішання...

Автор: Svetlana   
Вівторок, 20 червня 2017 14:54

Учні ІІ курсу (9 класу) відсвяткували свій урочистий вечір з нагоди отримання свідоцтв про базову середню освіту поїздкою в Західну Україну.

Три насичені різноманітними подорожами та екскурсіями дні залишили по собі незабутні враження.

У  місті Лева, звісно ж, відвідали майстерню шоколаду та оглянули місто з висоти Львівської ратуші, побували на Личаківському кладовищі та помилувалися на краєвиди міста з Високого замку.

Змістовну пішохідну екскурсію середньовічним Львовом провів екскурсовод пан Вадим.

Але найбільше запам'яталася подорож львівськими підземеллями у супроводі пані Наталії. ЇЇ доброзичливість, харизма та неабиякі знання вразили всіх. Навіть хлопчаки завмирали, слухаючи трагічну історію про Галшку Острозьку в підземеллях ордену домініканців та замислювалися, уявляючи себе алхіміками в музеї-аптеці.

Але найнезабутніші враження у всіх залишилися від підйому в гори.

Другий день поїздки був присвячений сходженню на вершину гори Пікуй, що в Закарпатській області. Висота її - 1408 м. Але хто хоч раз у житті піднімався в гори, той зрозуміє: щоб зійти на таку вершину, потрібно подолати у кілька разів довшу відстань. І це вдалося! Незабутні краєвиди з гірської вершини, карпатські села в долині  та фото на згадку…

Спускатися з гори, як виявилося, навіть складніше, ніж підійматися. Стомлені, але щасливі, здолали й дорогу назад. Під час спуску зустріли ще й групу польських туристів, які йшли підкоряти українські карпатські вершини.

По дорозі до Львова дехто трохи подрімав в автобусі, стомлений від перенасичення емоціями, а потім під враженням від побаченого всі разом вирішили ще й походити вулицями нічного міста. Адреналін від гірського сходження і нічна прогулянка  переважили  втому!

Аромат кави, солодощі із цукерні, гарний настрій та безліч позитиву – це те, що привезли зі Львова до рідної Сміли.
З містом Лева не прощалися, адже кожен потайки думав, що обов’язково ще сюди повернеться… і не раз. Львів  володіє магічною силою притягувати подорожуючих, але ніколи не відпускає назавжди…