Головна Новини Бути ліцеїстами - почесно. Це упевнений курс до успіху

Бути ліцеїстами - почесно. Це упевнений курс до успіху

Автор: Svetlana   
Вівторок, 29 листопада 2016 09:26

Ліцею наш рідний – ти рідна оселя,
Де лиця знайомі любов’ю горять!
Де  завжди підтримка, де віру уселять.
Нам затишно разом вперед крокувать!
Готові ми, поклавши руку щиро
На серце, свою кляту говорить!
Ми тобі скажем її дружно, хором,
Адже любов в наших серцях горить! – звучало з уст наших першокурсників на святі, яке відбулося 25 листопада 2016 року в актовій залі ліцею. Це свято – День народження нашого любого навчального закладу. Це – особливе свято для наших першокурсників – день їхньої посвяти у ліцеїсти.

Саме в цей день усі мешканці ліцейної міні-країни зрозуміли, що таких талановитих та активних першокурсників у нас іще не було. Вони танцюють, співають, розважають! Вони прагнуть показати усі свої таланти! І коли вони тільки навчатися встигають?

Святковий концерт вели майбутні талановиті ведучі, усе ті ж першокурсники: Софія Міщенко (І-М), Іванка Зайчук (І-Б), Андрій Баєв (І-М), Андрій Лісовий (І-М).

Талановитими вокалістками виявились Олена Зарічанська (І-М), Ірина Строгецька (І-М), Катерина Громко (І-Б), Іваній Лілія (І-Б), Діана Еленгаупт (І-Б) та Ірина Береславська (І-М).

Справжньою прекрасою свята стали хореографічні постанови у виконанні Мартовицького Максима та його подруги-партнерки Альбіни, найтанцювальніших дівчат із І-М та таких же талановитих і спортивних танцюриок із І-Б.

Привітати першачків поспішали і старшокурсники. Хтось – гарними романтичними танцями (Нюкіна Валерія, Деміхов Олег), хтось гарною піснею (Оношенко Катерина), хтось розважальними сценками із свого веселого шкільного життя (ІІ курс, ІІІ-М курс). Концерт видався на славу.

А ще саме у цей святковий день наші юні друзі розповіли свої найсокровенніші секрети – ким мріють стати у майбутньому. І нехай їхні мрії ще кілька разів зміняться, допоки вони виростуть, проте першу цеглинку до успіху  і щастя у дорослому житті  уже закладено. Адже вони не помилилися, коли  першого вересня  переступили ліцейний поріг. Саме тут їх чекає романтика нових обріїв, невгамовний галас друзів і радість пізнання незвіданого, нового.  Їм  не байдуже власне майбутнє, і вони  впевнено обрали курс до успіху. Віднині вони з гордістю будуть носити почесне  ім’я ліцеїста.