Головна Новини ВІТАЄМО Дашу та Артура СИДОРЕНКІВ З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ

ВІТАЄМО Дашу та Артура СИДОРЕНКІВ З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ

Автор: Alla   
Вівторок, 22 листопада 2016 09:35

Учні ліцею Артур та Дар’я Сидоренко з перемогою  та з медалями повернулися з Трускавця, де проходив  Чемпіонат світу з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ».

Змагання зібрало майже півтисячі учасників з країн Європи, Азії, Африки та Америки. Національна збірна команда України з хортингу брала участь у цьому чемпіонаті у кількості 283 осіб. Артур та Дар’я були серед них. Даша завоювала перші місця в розділах «Duel» та «Fighting» а Артур посів перше місце у розділі «Fighting» і третє в розділі «Duel».

Ліцей вітає Артура та Дашу і зичить їм нових перемог!

Довідка: Хортинг – є національним видом спорту в Україні. Він активно розвивається і має представництва практично в усіх містах. Він поєднує в собі різні види спорту, він цікавий та динамічний. І це дуже тішить, що інтерес до нього з кожним роком зростає і на рівні держави і на рівні нашої молоді.  Хортинг – український вид спортивних єдиноборств. Позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Слово “хортинг” походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.