Головна Новини Благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок

Автор: Svetlana
Середа, 15 жовтня 2014 14:22

Ліцеїсти - небайдужий народ. Усі свідомо підходять до сприйняття реалій сучасності, цікавляться новинами із зони АТО, співпереживають разом з учнями, які, в силу об’єктивних обставин, не можуть відвідувати школи, хвилюються за бійців, пишуть листи підтримки, збирають речі та продукти харчування, засоби гігієни для найменших дітлахів із будинків-інтернатів. А ще їхня душа болить за тих, хто повернувся додому після тяжкого поранення, а тепер проходить курс реабілітації. Таких хлопців багато. Їм потрібна підтримка та допомога.

Ось і вирішила новообрана президентська рада ліцею провести благодійний ярмарок. Щоб мати змогу підтримати того, хто так потребує матеріальної підтримки, щоби знову відчути себе повноцінним членом суспільства.

Усі класні колективи підтримали ініціативу - і наповнилася актова зала ліцею дитячим галасом, ароматами свіжої запашної випічки, узвару, різноманітних тістечок та кнедликів, вареників та млинців, дерунів та вергунів… І чого там тільки не було… Але головне те, що все це готувалося з любов’ю та думкою про головну мету ярмарку.

Торгівля йшла чудово, а настрою додавали прекрасні народні мелодії, що зігрівали душу та піднімали настрій.

Мети, поставленої під час підготовки до ярмарку, досягли. Зібрали понад тисячу гривень.

Усі зібрані кошти було передано адресною допомогою учаснику бойових дій, що з перших днів знаходився на передовій, бачив смерті своїх товаришів-побратимів, відчув на собі усі тяготи та небезпеку… А зараз після тяжкого поранення потребує довгострокового лікування.

Ми раді з того, що наша невеличка допомога зможе наблизити до одужання хоча б одного воїна-захисника, а діти ще раз довели, що небайдужі до усього, що відбувається у нашій державі.

Приємно виховувати патріотів!!!