Першокурсники 2013 року

Марія Вовчок – І-Б курс

Ще навчаючись у 5 класі, я замислювалася про ліцей, адже чула про цей навчальний заклад багато розповідей: і як тут добре, і як тут складно, і як тут погано… Час сплинув дуже швидко… І я все ж таки вирішила : буду вступати до ліцею. Напевне, я ніколи не забуду ті перші відчуття на вступному іспиті з української мови… Усе таке нове, незвідане, але таке цікаве… А перші 100 днів збігли, як одна мить. І усі мої страхи так і залишилися десь там, в уяві… У мене ніколи не було стільки друзів, як тут. Я почуваюся важливою… У ліцеї моє життя змінилося. І як мені здається, на краще!!!

Іван Журавель – І-Б курс

Я вирішив прийти навчатися у ліцей, бо маю чіткі плани на майбутнє.

Коли я вперше познайомився зі своїм класом, мені чомусь було страшнувато та почувався я якось нерішуче. Але, як виявилося, то була лише мить. Спочатку ми гарно здружилися у класі. Завдяки загальноліцейним святам, швидко здружилися з учнями з інших курсів. І я чітко усвідомив, що ліцей – не лише храм науки, а й великий та дружній колектив.

Руслана Фундовна – І-Б курс ФОТО 3

Мені дуже подобається навчатися у ліцеї, адже це – країна добрих, чуйних та вимогливих учителів, дружніх учнів. Тут серйозно ставляться до навчання, дають міцні знання. Наша справа – усе це сприймати та гарно навчатися, щоб пізніше знайти та зайняти гідне місце у соціумі, мати хорошу роботу, вірних друзів…

Мені дуже подобається Гімн ліцею та його девіз «Освіта – скарб; праця – ключ до нього». Ліцей – заклад для тих, хто не боїться труднощів.

Тетяна Вергелес - І-Б курс

Мої перші кроки у ліцеї були незабутніми, тому що я дуже хотіла потрапити у цю дружну сім’ю, у якій усі тримаються разом: разом працюють, відпочивають, разом святкують, разом радіють…

Я знала про це заклад не зі слів сторонніх людей. Тут навчалася моя сестра. І я іду її кроками. Хочу бути такою ж, як вона: упевненою, розумною, увічливою, стриманою, виваженою. Усьому цьому її навчив ліцей.

Тому я дуже щаслива, що прийшла навчатися у цю велику та дружню родину.

Сергій Гарабажиу – І-Б курс

Я мріяв вступити у ліцей…

І ось я тут навчаюся уже цілих 100 днів, отримую знання у цьому безмежному храмі наук. За цей період потоваришував з багатьма ліцеїстами, дізнався багато нового, навчився цінувати час…

Катерина Побережна – І-Б курс

Коли я вперше на День знань зайшла у приміщення ліцею, а згодом і в наш клас, мої враження та позитивні емоції просто зашкалювали. Від цього приміщення, сповненого духу навчання, віяло чимось незвичайним - духом історії. І в той же час воно сучасне.

Мені подобається мій клас, де багато зелені та книжок. А ще мені дуже імпонує те, що тут панує дружня атмосфера, взаєморозуміння та підтримка.

Анастасія Мельник – І-Б курс

Ліцей, як джерело, що напуває усіх, хто потерпає від спраги. Так і цей заклад – дає знання усім, хто хоче їх здобути.

Навчатися мені тут цікаво. Сподіваюся, що інтерес до вивчення наук, дослідження, пізнання чогось нового не покине мене, адже знання – сила.

Денис Кіщук – І-М курс

Перші сто днів у ліцеї мені дуже сподобалися. Я зрозумів, що цей заклад повністю наповнений атмосферою навчання. Звичайно, спочатку усім досить складно, але швидко звикаєш до темпу навчання тут. Та ще й якщо є така серйозна підтримка, як дружний та веселий клас, у якому мені пощастило навчатися. Тепер я упевнений, що продовжу своє навчання в ліцеї ще протягом наступних років, щоб з гордістю нести звання випускника ліцею.

Валерія Землянська – І –М курс

Мої перші дні у ліцеї були наповнені тривогою і невпевненістю. Так завжди буває, коли хвилюєшся або щось змінюєш у своєму житті. Але все налагодилося. У ліцеї справедливі, веселі і вимогливі учителі. Мені тут комфортно і затишно.

Дарина Санжаровська – І-М курс

Коли я переступила поріг ліцею, я зрозуміла, що тут мені буде затишно, адже усі вчителі та ліцеїсти робили усе, щоб нам, першокурсникам, було комфортно. Так приємно, коли твій кожен день розпочинається з привітної посмішки директора, якогось компліменту чи просто бадьорого: Доброго ранку!

Ліцей дуже відрізняється від звичайної школи. І ці зміни, на мою думку, стимулюють усіх ліцеїстів приходити на навчання з гарними настроєм, щирою посмішкою, приходити у заклад, що стає для кожного рідною домівкою.

Дар’я Петроченко – І-М курс

Уже глибока осінь. І вже минуло 100 днів, як ми навчаємося у новому для нас закладі. Можу відверто сказати, що за цей час ми стали однією дружною родиною. Перші кроки у навчанні були важкими, але ми справилися. Нові знайомства, новий клас, нові учителі. А наш класний керівник та й загалом усі учителі ставляться до нас, як до своїх власних дітей: іноді сварять, іноді лестять нам, пробачають і …люблять. Ступивши на поріг ліцею, ми стали з ним одним цілим, ми зв’язали з цим закладом свої життя назавжди.

Анастасія Киченко – І-М курс

У перший же день, коли я прийшла до ліцею, звернула увагу на тих, хто тут працює. Усі мені здалися привітними та щирими. Я досить швидко познайомилася з однокласниками, знайшла гарних друзів. Не склало особливих труднощів налагодити контакт і з іншими ліцеїстами. Усі вони дружні, веселі, розумні… Навчатися у ліцеї дуже класно! Доброзичлива атмосфера під час уроків, вимогливе і водночас добре ставлення учителів, веселі перерви, чудові класні та позакласні заходи. Свої почуття мені навіть важко передати словами. Я зрозуміла, що в ліцеї для мене відкрилися тисячі доріг у Країну Знань і вічні істини справедливості та добра…

Денис Драгоєв – І-М курс

У мене дуже великі надії на роки навчання у ліцеї. Сподіваюся, що вони не пройдуть даремно. Буває трохи важко, буває складно. Але я постараюся усе здолати, адже моя мета того варта…

Дар’я Гречана – І-М курс

Я вчуся у найкращому ліцеї у світі. Щодня я з гарним настроєм вирушаю сюди отримувати знання і з радістю відчиняю двері, адже мене чекають тут надійні друзі. За період перебування у цьому навчальному закладі я зрозуміла просту істину: Ліцей не лише вчить нас здобувати знання, але й навчає бути справжніми людьми.

Я щаслива, що навчаюся тут, у Країні Знань і Великої Доброти.