Першокурсники 2012 року

Катерина Нечипоренко

Коли переступаєш поріг цієї  червонуватої будівлі, відчуваєш якусь гордість за себе, тому що  тут, на мою думку, навчаються найрозумніші діти нашого міста. Дружня атмосфера ліцейної родини підкріплена спільними перемогами та участю у найрізноманітніших заходах, проектах та конкурсах.

Я  зустріла тут багато друзів. Мої однокласники веселі, доброзичливі. Ми навіть думки учителів навчилися вгадувати, читати погляди.

Ліцей, цей невеличкий будиночок, у якому так затишно довго горить світло, у якому кожна дитина отримує тепло сердець і відчуває підтримку. Тут завжди відчинені двері для нових дітей, для нових починань, для нових зустрічей. Тут раді кожному: чи то ти випускник, чи то ти ліцеїст, чи ти просто зайшов подивитися, що таке ліцей чи Мала академія наук або дізнатися, що таке Асоційована школа ЮНЕСКО.

Наталія Черв’як

Я у ліцеї уже сто днів!

Приємно, коли розумієш, що цей заклад щороку приймає все нових і нових дітей у свої затишні обійми. Я задоволена від щоденного перебування тут, адже панує у стінах закладу тепла домашня атмосфера. Мені подобаються висококваліфіковані учителі, які намагаються не просто передати нам свої знання, а хочуть навчити нас здобувати їх самостійно.

Старші учні досить люб’язні до нас, вони навіть допомагають нам при потребі. Ліцей мені подобається дуже, бо схожий він на домівку.

Тетяна Зубенко

За час перебування у ліцеї я зрозуміла, що мені тут досить комфортно. Це як мій другий дім. Тут чудова атмосфера. Учитися нелегко, зате дуже цікаво. Увесь час треба не сидіти на місці. Творчість наша розвивається у русі. А це мені дуже подобається, адже рух-це життя. Я дуже люблю свій ліцей!

Валерія Тихенко

Мої враження від навчання у ліцеї най-най -найкращі. Мені подобається буквально усе. Тут подобається усім!!!

Безліч нових друзів, висококваліфіковані учителі, чудова атмосфера для навчання, цікаве викладання предметів. Учителі з турботою ставляться до своїх учнів, як до рідних дітей. І незважаючи на складність навчання, я полюбила мій  ліцей. Нарешті я зрозуміла значення слів «школа – мій другий дім».

Аліна Манько

Ліцей… Ти такий великий і заворожуючий…

Спочатку було якось дивно покидати рідну школу, ступати на нову доріжку, що вела до зовсім незнайомого навчального закладу, але в той же час – до омріяного майбутнього. Але коли вже цей крок був зроблений, я раптом зрозуміла, що він був правильним.

Ліцей подарував мені нових друзів, які розуміють мене і підтримують; нові враження і атмосферу успіху, де я намагатимуся розкритися якнайкраще.

Ліцей – великий  вулик, у якому постійно кипить робота і вирує життя. І хоч ця робота іноді важка, але ж вона продуктивна і дуже потрібна. Ми вчимося вчитися, щоб у майбутньому стати повноцінними членами суспільства, стати успішними, щоб працювати на користь собі, сім’ї, державі, щоб бути людьми. А ліцей залишиться теплим спогадом, першим стартом, який привів у доросле життя. Але це ще все попереду…

Назар Чепкий

Коли я прийшов у ліцей, то перше, що зрозумів, це те, що ліцей - це дуже дружна родина, яка прийняла нас з радістю. Мені тут усе подобається, особливо учителі. Правда існують певні правила, які слід виконувати. Але я уже звик. Приємно відчувати себе дорослим: до твоєї думки прислухаються, навіть інколи запитують поради…

Я зрозумів, ліцей – це круто!!!

Роман Панченко

У ліцеї мені сподобалося, коли я вперше переступив його поріг. Але перші уроки виявилися важкими і незвичними. Учителі більш вимогливі, серйозні. Багато домашніх завдань… Але я уже до всього звик. У мене гарний клас, мені цікаво, мені хочеться щодня бігти до ліцею. І це – головне. Запитаєте про враження? Цікаво, іноді складно, але захоплює.

Валерія Лисенко

Мені дуже подобається навчатися у ліцеї. Постійно потрібно щось шукати, щось створювати, кудись бігти. Зупинитися немає часу. Але водночас, стільки нового пізнаєш, набираєшся певного досвіду, ростеш у власних очах. Ти постійно чимось зайнятий: зробити, знайти, взяти участь, вивчити, дослідити, прочитати, створити. Мабуть, це і є щасливе життя!

Юлія Боровик

Ліцей – це моя друга домівка. Я дійсно тут живу: приходжу рано, а додому повертаюся, коли уже сутінки. Я відчуваю тепло, тиху і затишну атмосферу закладу. Мені тут комфортно, спокійно і цікаво. Спілкуючись, дуже швидко знайшла спільну мову зі своїми однокласниками. У мене склалося таке враження, що у цьому закладі мені подобається усе. Хоч пройшло ще зовсім небагато часу з моменту нашого перебування тут, я не розчарована ніскілечки. Для мене особисто ліцей – найкращий.

Владислав Стороженко

Мені у ліцеї дуже подобається, адже тут гарні друзі, хороші учителі. Спочатку було трохи сумно за своєю попередньою школою, однокласниками. Але тепер усе налагодилося. Ми усі перезнайомилися, нам весело разом, у мене просто чудовий клас. Усі такі цікаві по–своєму, життєрадісні, активні. Я й про сум забув. А учителі тут особливі. Вимогливі і доброзичливі водночас. Намагаються зробити з нас людей. Упевнений, що з нас буде толк.

Аліна Ніздрачова

Уже з семи років я знала, що стану ліцеїсткою - у нашій родині це вже традиція, і з нетерпінням чекала цього моменту. Вступивши на математичний курс, анітрохи не пошкодувала. Побувши у ліцеї лише один день, я вже могла сказати, що я пишаюся тим, що навчаюся у цьому закладі.

Мені дуже сподобалося, що тут процвітає активна робота ліцеїстів, які постійно чимось зайняті. А учителі намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного з нас. Якщо до початку навчання я дуже боялася розчаруватися, то зараз, навпаки, безмежно щаслива. Я – ліцеїста!!!