Головна Міжнародні проекти European Schools For A Living Planet
European Schools For A Living Planet

Проект був започаткований Всесвітнім фондом природи WWW та фундацією ERSTE. Кожного року команди шкіл з 11 країн, серед яких Австрія, Болгарія, Молдова. Сербія, Словенія, Словакія, Румунія, Угорщина, Чехія, Хорватія та Україна беруть участь у тижневій академії в Ілмітці, Австрія.

Мета проекту – розвинути навички і знання учнів та показати можливості, які допоможуть їм активно та відповідально брати участь у екологічному майбутньому.

Протягом року школярі у своїх школах розробляють свої власні екологічні проекти, про які вони звітують наприкінці року.

До участі запрошуються учні віком від 12 до 17 років. З кожної країни відбираються 3-4 школи. По одному вчителю та одному учню з кожної школи беруть участь у фінальних заходах проекту, які відбуваються в Румунії.

Витрати на проїзд, проживання та участь у фінальних подіях покриває Всесвітній фонд природи.

Блог проекту