Всеукраїнський природничий конкурс "Колосок"

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за сприяння Львівської міської громадської організації “Львівський інститут освіти” з листопада 2003 року проводить щорічно Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс “КОЛОСОК”. До участі в конкурсі запрошуються організовані групи учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, та інших освітніх закладів трьох вікових категорій: 3-4, 5-6 та 7-8 класи загальноосвітніх навчальних закладів України.



Результати конкурсу "Колосок"

2017 рік

Результати конкурсу "Колосок-2017"
Результати Код учня Прізвище Ім'я Клас Сума балів
001001 СТОЯНОВ М. 8 69 (24+9+36)
001002 ЕЛЕНГАУПТ Д. 8 42(18+6+18)
[СЗ] 001003 ЗАЙЧУК І. 8 108(27+39+42)
[СЗ] 001004 КОДОЛА Д. 8 111(18+39+54)
[С2] 002001 ТАРАН О. 9 119 (39+46+34)
[С2] 002002 КОРЧЕБНА Д. 9 124 (39+51+34)
002003 СТЕШЕНКО М. 9 104 (36+34+34)
003001 БОЙКО В. 10 90 (25+34+31)
[С2] 003002 ВАРЕНЮК А. 10 109 (26+49+34)
003003 ГАРКАВИЙ О. 10 88 (25+32+31)
[С2] 003004 ВШИВКОВА А. 10 104 (28+42+34)
003005 ЗАВГОРОДНІЙ І. 10 90 (25+34+31)
[С2] 003006 ІЩЕНКО М. 10 114 (28+49+37)
[СІ] [С2] [СЗ] 003007 КАСКЖЕВІЧУС В. 10 122 (40+40+42)
[С2] [СЗ] 003008 КИСІЛЬ І. 10 135 (35+52+48)
[С2] [СЗ] 003009 НАСТЕНКО Є. 10 118 (26+52+40)
[С2] 003010 ЧЕРНИШОВА А. 10 101 (34+45+22)
004001 ДЕМІХОВ О. 11 90 (25+34+31)
[С% 004002 ДРАГОСВ Д. 11 112 (29+52+31)
004003 ЛОЗОВА А. 11 95 (37+21+37)
[СІ] [С2] 004004 ЛШИВА І 11 128 (42+52+34)
[С2] 004005 КИЧЕНКО А. 11 112 (29+52+31)
[С2] 004006 САНЖАРОВСЬКА Д- 11 107 (36+40+31)
[СІ] [С2] [СЗ] 004007 ГРЕЧАНА Д. 11 141 (44+43+54)
[С2] [СЗ] 004008 ПЕТРОЧЕНКО Д. 11 141 (39+54+48)
[СІ] [С2] [СЗ] 004009 ЧУБІН Д. 11 141 (44+43+54)
[3] 004010 БУГАЙОВ М. 11 150 (44+52+54)
[СІ] [СЗ] 004011 ПЛАКСЮК Д. 11 135 (44+37+54)

2016 рік

Результати конкурсу "Колосок-2016"
Результати Код учня Прізвище, Ім’я Клас Бали
[СІ] [С2] 000000 Черненко О. 9 130 (60+42+28)
[СІ] [С2] 001001 Бондаренко Д. 10 130 (60+42+28)
[З] 001002 Драгоєв Д. 10 157 (57+42+58)
[СЗ] 001003 Лозова А. 10 95 (37+12+46)
[З] 001004 Петроченко Д. 10 144(57+36+51)
[СІ] [СЗ] 001005 Соловйова Д. 10 116(52+18+46)
[СЗ] 001006 Деміхов O. 10 94(30+18+46)
[СІ] [СЗ] 001007 Плодистий Б. 10 99 (47+12+40)
[СІ] [СЗ] 001008 Киченко А. 10 105 (47+12+46)
[СІ] [СЗ] 001009 Журавський А. 10 105 (47+12+46)
[СІ] [С2] 001010 Галушка А. 9 130(54+42+34)
[СІ] 001010 Чмиренко Я. 8 81 (45+24+12)
[СІ] 001011 Литовченко Є. 8 105 (51+24+30)
[СІ] 001012 Іллющенко М. 8 120(51+36+33)
[СІ] 001013 Овсійчук Є. 8 114(51+36+27)
[СІ] 001014 Таран О. 8 105 (51+24+30)
[СІ] [СЗ] 001015 Вовчок М. 10 103 (51+12+40)
[СІ] [СЗ] 001016 Бойко Ю. 10 139(57+30+52)
[СІ] [СЗ] 001018 Казімко В. 9 115 (45+18+52)
[СІ] [СЗ] 001020 Завгогоднш І. 9 95 (43+12+40)

2015 рік

Результати конкурсу "Колосок-2015"
ПІБ Клас Бали З С1 С2 С3
1 БОЙКО В.В. 9 117 (36+36+45) С3
2 БОНДАРЕНКО Д.А. 10 115 (36+48+31) С2
3 БОЧАРНІКОВ Ю.В. 9 112 (30+36+46) С3
4 БУГАЙОВ М.Ю. 10 123 (27+54+42) С2 С3
5 ВАЛЯВСЬКА Є.Р. 9 0 (0+0+0)
6 ВАРЕНЮК А.В. 9 111 (30+36+45) С3
7 ВДОВИЦЯ М.О. 8 91 (30+36+25)
8 ВШИВКОВА А.О. 9 110 (30+36+44) С3
9 ГАЛУШКА А.С. 9 129 (42+36+51) С1 С3
10 ГРЕЧАНА Д.В. 10 109 (36+42+31) С2
11 ГРИГОР’ЄВ Р.В. 9 120 (36+36+48) С3
12 ДЕМІХОВ О.Д. 10 121 (42+48+31) С1 С2
13 ДРАГОЄВ Д.М. 10 129 (36+48+45) С2 С3
14 ЗАКЕРНИЧНА К.О. 10 127 (36+48+43) С2 С3
15 ЗУБКОВА А.А. 9 123 (36+36+51) С3
16 ІГОЛКІНА Д.В. 9 67 (30+18+19)
17 ІЩЕНКО І.М. 9 126 (42+36+48) С1 С3
18 КИСІЛЬ І.І. 9 123 (42+36+45) С1 С3
19 КИЧЕНКО А.О. 10 126 (33+48+45) С2 С3
20 КОСЕНКО А.В. 8 84 (21+36+27)
21 КОЦУКОНЬ М.П. 9 129 (42+36+51) С1 С3
22 ЛИТОВЧЕНКО Є.О. 8 54 (24+12+18)
23 ЛІНИВА І.С. 10 129 (36+48+45) С2 С3
24 ЛОЗОВА А.В. 10 93 (30+24+39)
25 ЛУПИНА В.А. 9 112 (36+30+46) С3
26 МАНДРОВА В.В. 9 121 (36+36+49) С3
27 МАНЬКО А.К. 11 123 (36+36+51) С3
28 МОРОЗОВА О.М. 9 118 (36+36+46) С3
29 МОСПІНА В.І. 9 120 (36+36+48) С3
30 НЕЧИПОРЕНКО К.Ю. 11 123 (36+36+51) С3
31 НЮКІНА В.А. 10 127 (42+48+37) С1 С2
32 ОВСІЙЧУК Є.В. 8 100 (30+42+28) С2
33 ПЕТРОЧЕНКО Д.Д. 10 115 (42+42+31) С1 С2
34 ПЛАКСЮК Д.В. 10 135 (42+54+39) С1 С2
35 ПОБЕРЕЖНА К.О. 10 104 (30+30+44) С3
36 ПОНОМАРЕНКО Д.С. 10 110 (30+36+44) С3
37 ПРИХОДЬКО А.О. 9 114 (36+36+42) С3
38 САНЖАРІВСЬКА Я.Л. 10 115 (36+54+25) С2
39 САНЖАРОВСЬКА Д.І. 10 117 (36+48+33) С2
40 СИДОРЕНКО А.С. 8 72 (18+36+18)
41 ТАРАН О.О. 8 93 (30+48+15) С2
42 ТРУШ А.О. 10 127 (42+48+37) С1 С2
43 ХОРОЩАК Ю.Б. 10 117 (30+36+51) С3
44 ЧЕРНАЙ М.Ю. 10 117 (42+48+27) С1 С2
45 ЧМИРЕНКО Я.В. 8 83 (30+36+17)
46 ЧУБІН Д.Д. 10 121 (48+42+31) С1 С2
47 ЧУРІЛОВА А.С. 9 115 (36+30+49) С3
48 ШЕПЕЛЄВА Ю.С. 10 141 (42+48+51) С1 С2 С3
49 ШПАК Ю.Ю. 9 121 (36+36+49) С3
50 ЩЕРБИНА Д.Ю. 8 81 (30+36+15)

2014 рік

Результати конкурсу "Колосок-2014"
Код учня Прізвище Ім'я Клас Сума балів
[C2] 001001 Манько А. 10 99 (36+42+21)
[C1] [C2] 001002 Мороз А. 11 128 (60+56+12)
[C2] 001003 Нікіщенко К. 10 114(24+54+36)
[C2] 001004 Обрежа А. 10 117(36+48+33)
[C1] [C2] 001005 Самборський І. 10 135 (48+54+33)
[C1] [C2] 001006 Тихенко В. 10 105(42+42+21)
[C1] [C2] 001007 Мокроузова А. 10 123 (42+54+27)
[C2] 001008 Христич Я. 10 123 (36+54+33)
[C1] [C2] 001009 Червяк Н. 10 132(42+54+36)
[C1] [C2] 001010 Чорненька Д- 10 117 (42+48+27)
[C1] [C2] 001011 Булика Т. 11 102(42+54+6)
[C1] [C2] 001012 Кульбіцька М. 11 130(60+58+12)
[C1] 001013 Кодола М. 11 90(42+36+12)
[C1] [C2] 001014 Сторожук І. 11 102(42+48+12)
[C1] [C2] 001015 Сторчеус А. 11 102(42+54+6)
[C1] [C2] 001016 Ухань О. 11 104 (48+50+6)
[C2] 001017 Фусар В. 11 96 (30+54+12)
[C1] [C2] 001018 Яковенко В. 11 130 (60+58+12)
[C1] [C2] 001019 Безпала Т. 11 108 (42+54+12)
[C2] 001020 Бондаренко І. 11 99(36+54+9)
[C1] [C2] 001021 Борікова Б. 11 135(42+60+33)
[C1] [C2] 001022 Затхей М. 11 102 (42+54+6)
[C1] [C2] 001023 Островська Ю. 11 102 (42+48+12)
[C2] 001024 Перехрест А. 11 96 (30+54+12)
[C1] [C2] 001025 Шздрачова А, 10 123 (42+54+27)
[C1] [C2] 001026 Копійка А. 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001027 Поправко О. 10 117 (42+48+27)
[C1] [C2] 001028 Поліщук К. 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001029 Богач К. 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001030 Попович В. 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001031 Герасимчук Д 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001032 Теплуха С. 10 129 (42+60+27)
[C1] [C2] 001033 Панченко Р. 10 129 (42+60+27)
[C2] 002001 Бойко В. 8 96 (30+42+24)
002002 Бондаренко В. 8 62 (24+32+6)
002003 Бочарніков Ю. 8 104 (36+32+36)
002004 Валявська Є. 8 95 (30+38+27)
002005 Іголкіної Д. 8 91 (24+28+39)
002006 Касюкевічус В. 8 107(36+38+33)
002007 Король Ю. 8 66(18+30+18)
002008 Кривенко М. 8 55 (36+4+15)
[C1] [C2] 002009 Лупина В. 8 118(42+40+36)
002010 Немудрий Д- 8 91 (30+34+27)
[C2] 002011 Пустовіт С. 8 84 (24+42+18)
002012 Шпак Ю. 8 66 (24+30+12)
[C1] [C2] 002013 Бондаренко А 9 108 (42+54+12)
[C1] [C2] 002014 Бугайов М. 9 118(48+58+12)
[C1] [C2] 002015 Гончаренко О. 9 96 (48+42+6)
[C1] 002016 Гречана Д. 9 96 (54+36+6)
[C1] [C2] 002017 Деміхов О. 9 102 (48+42+12)
[C1] [C2] 002018 Драгоєв Д. 9 102 (42+48+12)
002019 Журавський А. 9 90 (24+36+30)
[C1] [C2] 002020 Закернична К. 9 118 (48+58+12)
[C2] 002021 Землянська В. 9 90 (30+48+12)
[C1] [C2] 002022 Киченко А. 9 99 (42+42+15)
[C1] [C2] 002023 Лінива І. 9 106 (42+52+12)
002024 Лозова А. 9 99 (36+36+27)
[C1] [C2] 002025 Ляшенко Я. 9 96 (42+42+12)
[C2] 002026 Мироненко Д. 9 96 (36+48+12)
[C1] [C2] 002027 Петроченко Д. 9 94 (42+40+12)
[C1] [C2] 002028 Санжаровська 'Д. 9 112(42+52+18)
[C1] [C2] 002029 Чернай М. 9 102 (42+48+12)
[C1] [C2] 002030 Чубін Д- 9 96 (42+42+12)

2013 рік

Результати конкурсу "Колосок-2013"
Код учня Прізвище Ім'я Клас Сума балів
001001 Бондаренко Д. 8 105(33+38+34)
[С2] 001002 Бриндак Є. 8 100(27+44+29)
[С2] 001003 Бугайов М. 8 106 (33+44+29)
[С2] 001004 Гречана Д. 8 109 (36+44+29)
[С2] 001005 Деміхов О. 8 100 (24+42+34)
[С2] 001006 Драгоєв Д. 8 120(33+50+37)
001007 Журавський А. 8 96 (30+38+28)
[С2] 001008 Закернична К. 8 116(33+46+37)
001009 Киченко А. 8 103(33+36+34)
[С2] 001010 Лінива І. 8 109(36+50+23)
[С2] 001011 Лозова А. 8 102 (24+42+36)
[С2] 001012 Ляшенко Я. 8 104(33+42+29)
[С2] 001013 Мироненко Д. 8 128 (39+52+37)
[С2] 001014 Нюкіна В. 8 111(30+48+33)
001015 Петроченко Д. 8 102 (30+38+34)
[С2] 001016 Плодистий Б. 8 94 (24+42+28)
[С1] [С2] 001017 Санжаровська Д. 8 115 (42+50+23)
[С2] 001018 Санжарівська Я. 8 96 (24+40+32)
[С2] [С3] 001019 Чубін Д. 8 119(33+46+40)
001021 Побережна К. 8 86 (33+26+27)
001022 Бойко Ю 8 94 (39+34+21)
001023 Пономаренко Д. 8 95 (30+38+27)
[С1] 001024 Федорченкоа А. 8 104(48+34+22)
[С3] 001025 Поліщук К. 9 119 (32+36+51)
[З] 001026 Борікова Б. 10 159(55+50+54)
[С1] [С3] 001027 Нечипоренко К. 9 140(52+28+60)
[С1] [С3] 001028 Обрежа А. 9 128 (40+28+60)
[С1] [С3] 001029 Червяк Н. 9 132(50+22+60)
[С1] [С3] 001030 Манбко А. 9 132(46+26+60)
001031 Слободяник Є. 10 94 (38+32+24)
001032 Сторожук І. 10 92 (38+30+24)
[С3] 001034 Бірюкова І. 11 119(39+32+48)

2012 рік

Результати конкурсу "Колосок-2012"
Колоски Код учня Прізвище Ім'я Клас Сума балів
[С1] [С2] [С3] 000000 Іршенко В. 8 136 (48+48+40)
[З] 001001 Вергелес Т. 8 150(42+60+48)
[С1] [С2] 001002 Вовчок М. 8 101(48+40+13)
[С1] [С2] 001003 Єфремов В. 8 127 (54+52+21)
[С2] 001004 Журавель І. 8 107 (36+48+23)
[С1] 001005 Зайченко Я. 8 107 (54+29+24)
[З] 001007 Лизогуб М. 8 162 (60+48+54)
[С2] 001008 Мельник А. 8 101 (30+48+23)
[С1] [С2] [С3] 001009 Побережна К. 8 138 (42+54+42)
[С2] [С3] 001010 Пономаренко Д. 8 126 (36+48+42)
[С1] [С2] 001011 Федорченко А. 8 130 (48+52+30)
[С1] 001012 Фундовна Р. 8 100 (48+25+27)
[С2] 001012 Яковлєв Є. 8 107 (36+48+23)
[З] 001014 Шепелева Ю. 8 150 (42+60+48)
[С2] 002001 Манько А. 9 109 (21+52+36)
[С2] 002002 Король Р. 9 82 (21+45+16)
[С2] 002003 Вдовиця О. 9 109(21+52+36)
[С2] 002004 Зубенко Т. 9 104 (27+54+23)
[С2] 002005 Єфремов Д. 9 96 (21+42+33)
[С2] 002006 Аолубєво В. 9 103(15+52+36)
[С2] 002007 Нечипоренко К. 9 126 (33+54+39)
[С2] 002008 Мокроузова А. 9 82 (15+45+22)
[С2] 002009 Самборський І. 9 85 (21+48+16)
[С2] 002010 Обрежа А. 9 111 (21+54+36)
[С3] 002010 Пономаренко О. 10 111(33+33+45)
[С2] 002011 Тихенко В. 9 112(27+52+33)
[С2] 002012 Ткаченко Д. 9 102 (21+48+33)
[С2] 002013 Хоменко Т. 9 120 (33+54+33)
[С2] 002014 Христич Я. 9 105 (21+48+36)
[С2] 002015 Червяк Н. 9 109 (21+52+36)
[С2] 002016 Чорненька Д. 9 113 (27+52+34)
[С2] 002017 Ярославцев О. 9 91(21+48+22)
[С2] 003001 Артеменко О. 10 114(21+54+39)
003002 Білоусова А. 10 105 (39+36+30)
[З] 003003 Булика Т. 10 91 (27+31+33)
003004 Гніденко Є. 10 62(21+20+21)
[С1] [С2] 003005 Журба В. 10 132 (48+48+36)
003006 Кодола М. 10 97 (33+31+33)
[С2] 003007 Коротич Є. 10 102 (33+42+27)
[С2] 003008 Кульбщька М. 10 114(33+42+39)
[С2] [С3] 003009 Мороз А. 10 126(30+42+54)
003011 Резшченко О. 10 102 (39+36+27)
003013 Слобояник Є. 10 103 (39+28+36)
[С2] 003014 Сторожук І. 10 117(36+42+39)
[С3] 003015 Ухань О. 10 104(33+31+40)
003016 Фусар В. 10 102 (39+36+27)
[С3] 003017 Царенко Д. 10 105 (33+31+41)
[С2] 003018 Яковенко В. 10 117(36+42+39)
[С2] 004001 Сорока Я. 11 115 (39+42+34)
[С1] [С2] 004002 Сторчеус А. 10 130(45+46+39)
004003 Липова О. 10 105 (39+36+30)
[С3] 004004 Діденко А. 10 122 (36+38+48)
004005 Борікова Б. 10 106 (39+36+31)
004006 Артюх Н. 11 "73 (12+34+27)
[С2] [С3] 004007 Шоха Д. 11 121 (33+48+40)
[С2] [С3] 004008 Доброштан І. 11 123(36+42+45)
[С1] [С3] 004009 Кузнєцова А. 11 132(48+36+48)
[С2] [С3] 004010 Лисенко В. 11 123(36+42+45)
004011 Олефіренко М. 11 109 (39+36+34)
[С1] 004012 Шатенко І. 11 109 (48+28+33)
004013 Тонконог І. 11 71 (21+19+31)
[С1] 004014 Христич Є. 11 86 (45+27+14)
[С2] [С3] 004015 Шемонасба Т. 11 118(36+42+40)
[С1] 004017 Бірюкова І. 11 108(45+33+30)

2011 рік

Результати конкурсу "Колосок-2011"
РезультатПрізвище, Ім'я Клас
Ємець Т. 9
Васильєва М. 8
Вдоввиця О. 8
Єфремов Д. 8
Король Р. 8
Купріян Р. 8
Манько А. 8
Модленко Л.
8
Нечипоренко К.
8
Тихенко В.
8
Ткаченко Д.
8
Хоменко Т. 8
Червяк Н.
8
Ярославець О.
8
Гуртова К.
8
Самборський І.
8
Арбузова М.
9
Астахов А.
9
Білоусова А.
9
Вулика Т.
9
Вовк А.
9
Голуб І.
9
Кодола М.
9
Козюра В.
9
Кульбіцька М.
9
Липова О.
9
Минзар Б.
9
Мороз А.
9
Пономаренко О.
9
Рижова М.
9
Сторожук І.
9
Яковенко В.
9
Ухань О.
9
Слободяник Є.
9
Резніченко О.
9
Артюх Н. 10
Бірюкова І.
10
Богомолова А.
10
Зеленська Т.
10
Гнатенко І.
10
Одородько В.
10
Олефіренко М.
10
Сорока Я.
10
Фундовний А.
10
Шемонаєва Т.
10
Лисенко В.
10
Тонконог І.
10
Бобошко І.
10

 

Астро-гео-колосок — 2011
Фізика Біологія Географія Прізвище
Клас

Парахневич О. 10
Срібний Єфремов А. 10
Срібний Желтяков С. 10
Срібний Поліщук О. 10
Срібний Шуляченко К. 10
Срібний Срібний Бакуменко М. 10
Куліш Є. 10
Срібний Срібний Харенко Р. 10
Срібний Габлюк Б. 10
Срібний Темічев Є. 10
Срібний Мельниченко Є. 10
Срібний Срібний Латенко М. 10
Срібний Срібний Онищенко А. 10
Срібний Срібний Христолюбова В. 10
Срібний Срібний Бойко М. 10
Срібний Срібний Іщенко К. 10
Срібний Срібний Орлова Н. 10
Срібний Срібний Назаров Я. 10
Срібний Чернай І. 9
Срібний Срібний Безпала Т. 8
Золотий Борікова Б. 8
Золотий Діденко А. 8
Срібний Срібний Бондаренко І. 8

2010 рік

Результати конкурсу "Колосок-2010"
1 Городня Валерія 9 Золотий колосок
2 Астахова Юлія 8 Срібний колосок «Історія фізики»
3 Кульбіцька Марія 8
4 Рибачок Денис 9
5 Крячко Діана 8
6 Кодола Марія 8
7 Астахов Андрій 8
8 Запорожець Ірина 8
9 Сторожук Інна 8
10 Минзар Богдан 8
11 Булика Тетяна 8
12 Гончаренко Аліна 8
13 Шемонаєва Тетяна 9
14 Куценко Анастасія 9
15 Федорцов Вадим 9
16 Махно Анна 10
17 Іщенко Катерина 10
18 Астахова Юлія 8 Срібний колосок «Історія біології»
19 Кульбіцька Марія 8
20 Мороз Анастасія 8
21 Крячко Діана 8
22 Кодола Марія 8
23 Астахов Андрій 8
24 Запорожець Ірина 8
25 Сторожук Інна 8
26 Ухань Ольга 8
27 Ємець Таїсія 8
28 Минзар Богдан 8
29 Булика Тетяна 8
30 Гончаренко Аліна 8
31 Корольова Діана 8
32 Більніцька Анастасія 9
33 Рибачок Денис 9
34 Куценко Анастасія 9
35 Болюренко Ірина 10
36 Бойко Марія 10
37 Федорцов Вадим 9
38 Харина Ірина 10
39 Харенко Роман 10
40 Латенко Марина 10
41 Махно Анна 10
42 Іщенко Катерина 10
43 Саргсян Крістіне 10
44 Ніколенко Валерія 10
45 Христолюбова Віта 10
46 Шаповал Катерина 10
47 Онищенко Анна 10
48 Габлюк Богдан 10
49 Астахова Юлія 8 Срібний колосок «Історія хімії»
50 Кульбіцька Марія 8
51 Крячко Діана 8
52 Запорожець Ірина 8
53 Сторожук Інна 8
54 Булика Тетяна 8
55 Гончаренко Аліна 8
56 Більніцька Анастасія 9
57 Зеленська Тетяна 9
58 Шемонаєва Тетяна 9
59 Куценко Анастасія 9
60 Бірюкова Ірина 9
61 Болюренко Ірина 10
62 Бойко Марія 10
63 Харина Ірина 10
64 Латенко Марина 10
65 Махно Анна 10
66 Ніколенко Валерія 10
67 Христолюбова Віта 10
68 Іщенко Катерина 10
69 Онищенко Анна 10
70 Габлюк Богдан 10

2009 рік

Результати конкурсу "Колосок-2009"
Прізвище та ім'я

курс

результат

Поправко Є.

8

золотий

Бобров О.

8

золотий

Лавренко Д.

9

золотий

Опара О. 10

срібний

Шемонаєва Т. 8

срібний

Габлюк Б.

9

срібний

Науменко А.

10

срібний

Гандзій А.

10

срібний

Онищенко А.

9

срібний

Темічев Є.

9

срібний

Маслюк Є.

8

срібний

Більниька А.

8

срібний

Зеленська Т.

8

срібний

Ніколенко В.

9

срібний

Богомолова А.

8

срібний

Бойко М.

9

срібний

Дмитраш Ю.

8

учасник

Блащук А.

10

учасник

Білокінь М.

10

учасник

Бобошко І.

8

учасник

Федорцов В.

8

учасник

Рибачок Д.

8

учасник

2008 рік

Результати конкурсу "Колосок-2008"
Прізвище, ім'я. по батькові

курс

результат

Бакуменко Марина Юріївна

8

І

Андрусенко Олександр Васильович

10

І

Опара Олена В’ячеславівна

9

І

Карась Наталія Максимівна

10

І

Іванченко Аліна Вікторівна

10

І

Туз Жанна Сергіївна

10

І

Шевченко Діана Олександрівна

10

І

Цвєтненко Сергій Ігорович

9

ІІ

Охріменко Костянтин Станіславович

9

ІІ

Зубко Ольга Олегівна

10

ІІ

Бойко Марія Валеріївна

8

ІІ

Онойко Катерина Олександрівна

10

ІІ

Бондаренко Олена Олександрівна

10

ІІ

Федорець Інна Миколаївна

10

ІІ

Копиця Анна Олександрівна

9

ІІ

Бойко Марія Валеріївна

8

2 срібних

Керімова Юлія Сергіївна

8

2 срібних

Назаров Ярослав Іванович

8

1 срібний

Ніколенко Валерія Анатоліївна

8

1 срібний

Шиліна Анна Дмитрівна

8

1 срібний

Габлюк Богдан Анатолійович

8

2 срібних

Харина Ірина Анатоліївна

8

2 срібних

 

І знову десять "Срібних колосків"

Саме таку кількість сертифікатів за участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі "Колосок-2009" отримають ліцеїсти. Як і минулого року, цього 2009-2010 навчального року 11 ліцеїстів з І-Б курсу брали участь у конкурсі та 10 з них матимуть саме сертифікати такого зразку. Сертифікат учасника матиме Болюренко Ірина (І-Б курс). Гарні результати показали Бойко Марія, Керімова Юлія, Габлюк Богдан, Лавренко Дана, Махно Анна, Назаров Ярослав, Ніколенко Валерія, Харина Ірина, Шиліна Анна.
 

Десять "Срібних колосків"

Саме така кількість сертифікатів надійшла для учнів, що наприкінці листопада 2008 р. брали участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі "Колосок-2008". Два сертифікати за частину "Сонячна система" отримали учні І-М курсу Марченко Богдан та Копиця Анна, вісім за частину "Рослини, які змінили цивілізацію" - учні І-Б курсу: Гандзій Альвіна, Шкребтій Вікторія, Полуєва Альона, Коломієць Тетяна, Науменко Альона, Бойко Ірина, Опара Олена, Донець Станіслав. А Охріменко Костянтин (І-М) отримав сертифікат учасника.

Вітаємо з гарним результатом та бажаємо подальших успіхів!Smile