Головна Самоврядування 100 днів у ліцеї
100 днів у ліцеї...

Першокурсники 2014 року

Мої 100 днів у ліцеї

Бондаренко Валерій

Бондаренко Валерій

Усі розповіді моєї старшої сестрички, яка уже закінчила навчання у ліцеї та продовжує навчатися далі в університеті, справдилися.

Мені тут цікаво і затишно, просто і, водночас, складно, комфортно і спокійно, неначе дома.

У ліцеї працюють найкращі вчителі, які допоможуть тобі стати освіченою та грамотною людиною!

Ліцей живе великою та дружньою родиною, в якій тобі всі раді допомогти!

Я щасливий, що приєднався до великої родини ліцеїстів!

Бреус Інна

Бреус Інна

Я зрозуміла, що, на відміну від звичайної школи, ліцей дуже серйозно підходить до навчання.

Математичний клас має додаткові години математики, біологічний – біології. На додаткових уроках ми маємо змогу не лише добре засвоїти навчальний матеріал, а й поглибити свої знання.

Працюють секції Малої Академії Наук: діти мають можливість обрати той напрямок, який зацікавив найбільше; тут порадять тему майбутньої дослідницької роботи, підкажуть, допоможуть, спрямують у потрібне русло.

Особисто мені дуже сподобався урок інформатики, адже 21 століття - час комп’ютерних технологій, і у сучасному світі важливо вміти досконало володіти комп’ютером. На уроках англійської мови велика увага приділяється саме розмовній мові. Це так добре, бо в майбутньому ми неодмінно спілкуватимемося з людьми з інших країн.

Загалом, жоден предмет не є зайвим: одні дисципліни знадобляться при здачі ЗНО, інші допоможуть стати цікавим співрозмовником. А ще тут дуже комфортно і затишно!!!

Васильківський Олексій

Васильківський Олексій

Мої перші 100 днів у ліцеї

Хочу поділитися своїми враженнями від ліцею за ці перші 100 днів.

По-перше, 1 вересня було патріотичним, бо більшість учнів закладу були у вишиванках або з українською символікою. Уже на наступному тижні ми мали нагоду взяти участь у Дні здоров’я. Їли смачнющу кашу і змагалися на різних спортивних станціях. А далі були вибори президента ліцею, а ще благодійні ярмарки. Та ще багато різноманітних заходів.

Ліцей, мабуть, має найкращі традиції святкуваня цих днів. Ми навіть брали участь у флеш-мобі. І це було круто.

По-друге, усі вчителі відповідально ставляться до викладання своїх предметів. Також хочу сказати про колектив класу, який прийшов до ліцею явно не байдикувати. Відсутня конкуренція. Відчуваю значне навантаження, зовсім не таке, як у моїй колишній школі. А спарені уроки - це для мене щось нове. Тут задають багато індивідуальних завдань. Іноді складно, але дуже цікаво. Учителі намагаються створити такі умови, щоб кожен учень класу став особистістю та знайшов себе.

Вшивкова Анастася

Вшивкова Анастася

Мої сто днів у ліцеї, пролетіли дуже швидко.

Кожен день був неповторний та наповнений новими враженнями.

Зараз трішки важко, але згодом усе налагодиться , бо я дуже прагну до знань і розумію, що це моя перша сходинка до дорослого життя.

Життєрадісний директор і найкращі вчителі роблять життя в ліцеї приємним і затишним!

Галушка Аня

Галушка Аня

Мої перші 100 днів у ліцеї…

Мушу визнати - це було чудово.

Кожен , напевно, забув свої перші 100 днів у школі, але ліцей допоміг згадати ці моменти зі сторінок мого життя. Я знову змогла відчути себе першачком, побачити свою першу вчительку, знайти нових друзів.

Мені багато хто розповідав, що ліцей – це чудова річ, але що це настільки круто, я навіть не очікувала.

У цьому навчальному закладі я уже багато чого навчилася, здобула нових і дуже класних друзів, брала й беру участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, святах, заходах…

Спочатку було складно до цього всього звикнути. Щоденна круговерть.., адже все нове: колектив, заклад, учителі. Сумувати ніколи…

Але коли ти вже повністю адаптувався, то починаєш усвідомлювати, що ти зробив правильний крок у житті.

Завгородній Іван

Завгородній Іван

Ще навчаючись у 4 класі я дуже хотів потрапити в ліцей. Я чув багато коментарів про цей заклад, і вони були гарними.

На вступних іспитах я дуже хвилювався : який у мене буде клас , як до мене будуть ставитися…

Коли я потрапив у цей навчальний заклад, то зрозумів, що тут збуваються усі мрії на майбутнє.

За 100 днів я знайшов багато нових друзів, з якими можна повеселитися , мені сподобалися вчителі , які водночас і вимогливі, і мудрі, і веселі. Вони можуть навчити всьому!!!

Я щасливий, що навчаюся тут, у Країні Знань і Великої Доброти.

Валерія Касюкевічус

Валерія Касюкевічус

Перше вересня було просто незабутнім, я до цього часу пам'ятаю це приємне хвилювання…

У перші декілька днів ліцей справив на мене дуже хороше враження. Я подружилася з класом, зустріла багато нових друзів.

Колектив мені дуже сподобався . Усі привітні та дружелюбні.

Майже кожну перерву ми збиралися і розповідали про свої пригоди у колишній школі, а на великій перерві збирались і разом ішли у їдальню. Кожен знайшов собі співрозмовника, споріднену душу.

Після Першого вересня найбільше запам'ятався День Здоров'я.

Змагання були дуже веселими. І як не згадати ту смачну кашу. А в колі друзів вона здавалася ще смачнішою.

Коли ми готували виступи до Дня Вчителя, то мали нагоду побачити таланти своїх однокласників. Вони виступили дуже гарно і я впевнена, що усім присутнім це сподобалось. Думаю, ми себе добре зарекомендували.

Зараз ми досить добре знаємо один одного, можемо сказати, хто який характер має. За цей період ми усі здружилися.

Я думаю, з нас вийшов чудовий клас. І усі ми з нетерпінням чекаємо найважливіший день у житті кожного першокурсника – посвяту у ліцеїсти.

Лупина Влада

Лупина Влада

Ліцей-це великий вулик, у якому ми проводимо більшу частину дня. Тут ми навчаємось, пізнаємо щось нове .

Кожен день був по-своєму особливий. Ці сто днів пролетіли надзвичайно швидко , бо дні були насиченими . Було багато заходів, подій, свят.

Найбільше мені запам’яталися День здоров’я, коли уесь ліцей варив кашу та розважався і екскурсія до міста Умані.

Перші тижні здавалися дуже важкими та насиченими, ми ніяк не могли звикнути до цієї атмосфери , до нових вчителів , але тепер ми є частинкою однієї великої сім’ї.

Я гадаю, що наступні чотири роки пролетять так швидко, як і ці три місяці, буде ще більше подій, свят…, що стануть колись приємними спогадами.

Мандрова Валентина

Мандрова Валентина

Мені дуже подобається навчатись у ліцеї. За перші сто днів навчання я дуже багато дізналась. Уроки тут проходять нестандартно, дуже цікаво. Замість того, щоб слухати нову інформацію нудним голосом, як це відбувається в багатьох школах, ми дивимось цікаві фільми та презентації.

Також мені подобається дружний клас, тут я знайшла нових друзів. Коли в тебе неприємності, ти не будеш чекати допомоги, вона прийде одразу від однокласників та вчителів. Кожного дня я йду до ліцею з радісним, а не сумним обличчям, як це було раніше.

Я провчилась тут всього три місяці, але вже маю купу вражень. Отже, за чотири роки радісних спогадів у мене буде безліч. Я дуже рада, що прийшла до ліцею, у цю велику, дружню родину.

Немудрий Дмитро

Немудрий Дмитро

Бажання вступити до ліцею в мене виникло ще на початку 7-го класу. А прийняти остаточне рішення мені допомогла моя сім’я.

Спочатку була серйозна підготовка до іспитів, потім самі іспити, потім рішення про зарахування, а потім: «Ура, я вступив до ліцею!». Але чим ближче наближалося свято Першого вересня, тим страшніше було відчуття про неправильний вчинок.

І ось нарешті – свято першого вересня. Ліцей, святковий настрій, гарно вбрані учні, усміхнені викладачі. Відразу відчулося на душі полегшення.

А далі потекли учнівські будні. Новий клас, нові учні, вчителі, новий розклад... І навіть із усим новим мені кожного дня все ставало легше і легше на душі.

Я швидко познайомився із своїми однокласниками, поступово вивчив нових вчителів, навіть знайшов нових друзів. Я з головою поринув у навчання, і вже через місяць спіймав себе на думці, що мені все подобається, і я нарешті зрозумів, що поступив правильно, що я хочу навчатися в ліцеї, і буду намагатися, щоб у мене все вийшло.

Чурілова Аня

Чурілова Аня

Ліцей…

Я закохалася у нього ще з перших днів, з перших кроків.

Коли зранку ти входиш у фойє, тебе зустрічають з посмішкою, добротою, і тоді, навіть якщо настрою не було зовсім, він підіймається, уже хочеться щось творити.

За ці дні, проведені у новому для мене закладі, я зрозуміла, що у Ліцеї допомагають йти до своєї мрії, до нових висот.

Ці 100 днів багато що змінили у моєму житті на краще! Нові привабливі щоденники, в яких, я впевнена, може з часом, але будуть гарні оцінки. Спарені уроки. Величезна кількість цікавих заходів.

Як на мене, то саме нам пощастило і з класним керівником.

Ми навчаємось у ліцеї тому, що прагнемо отримати кращі знання, більше спілкуватися, досягнути певної мети в житті. І справді, мені здалося, що саме тут, у Ліцеї, виховують геніїв!

Іщенко Марина

Іщенко Марина

Я провчилася у ліцеї менше ста днів , але мені тут дуже сподобалося.

Коли я вперше переступила поріг цього закладу, мені здавалося, що я потрапила в казку: адже тут усе неймовірно!

Коли я вперше знайомилася зі своїм класом, мені чомусь було страшнувато, але це все дуже швидко минуло.

Час сплинув, як одна мить! І все було незабутнім!

У ліцеї моє життя змінилося на краще! І я сподіваюся, що так буде і на далі !