Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009рНовий міжнародний англомовний історичний проект!

Ура! Чергова перемога! З шести країн Європи, а саме: Німеччини, Польші, Естонії, України, Молдови та Румунії відібрано 29 учасників в міжнародний англомовний проект "Колись...в Європі". Серед них і наш ліцей! З 15 по 21 квітня у Польщі беремо участь у тренінгу для координаторів проекту!

 

Створено з любов'ю

Завершився перший тиждень роботи в проекті еTwinning – «Love is what we need!» – «Кохання - це те, чого ми всі потребуємо».

Протягом 5 днів члени євроклубу «Ми-разом!» виготовляли креативні листівки – валентинки з фразою «Я тебе кохаю!», написаною саме рідною мовою, та постероподібною інформацією про Україну на зворотньому боці.

Щоб виготовити достатню кількість листівок, які розлетяться в країни Євросоюзу, до акції долучились учні усіх курсів.
Результат перевищив очікування. Розмаїття дизайнів та матеріалів, яскраві і пастельні кольори романтичних та патріотичних листівок притягували погляди і викликали захоплення у вчителів, учнів та робітників ліцею.

«Створено з любов’ю» - саме такий бренд можна було б присвоїти кожній роботі.

21 листівочка знайде свого адресата у 12-ти європейських країнах. Незабаром наші закордонні партнери отримують листівки юних смілян, у виготовлення яких вкладені наша любов, тепло і креативний підхід.

 

LOVE IS ALL WE NEED !

Так називається міжнародний проект програми eTwinning, до якого долучився євроклуб ліцею «Ми – разом!».

30 шкіл з різних куточків Європи об’єднала напрочуд красива мета-обмінятися листівками, виготовленими учасниками проекту власноруч до Дня святого Валентина.

До виготовлення листівки є певні вимоги. На ній рідною мовою мають бути написані слова «Я тебе кохаю». На зворотному боці треба розмістити постероподібну інформацію про краЇну-відправника. Так мало - і водночас так багато. Адже учні збагатять свої знання про різні країни Європи і дізнаються, як звучить найкрасивіша і найпоширеніша не лише серед закоханих фраза «Я тебе кохаю».

Отже, вже з 1 лютого в ліцеї запрацювала майстерня святого Миколая так як листівки необхідно встигнути виготовити до 5 лютого, щоб їх міжнародною поштою вчасно було доставлено до Португалії, Іспанії, Сербії, Хорватії, Албанії, Румунії, Чехії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Греції, Бельгії, Латвії, Литви, Вірменії та Польші.

А вже 14 лютого кожна школа організує виставку отриманих листівок та обміняється фото на сайті проекту TwinSpace.

З нетерпінням і ми чекатимемо на слова кохання звідусіль. Тож нехай слова «Я тебе кохаю» летять від школи до школи, від міста до міста, від країни до країни, долаючи кордони, руйнуючи стереотипи, будуючи партнерські стосунки та сприяючи миру.

Любов-це все, що нам потрібно!

Тетяна Ярмиш, керівник євроклубу «Ми – разом!»

 

У ліцеї розпочався сезон благочинності...

Євроклуб ліцею розпочав сезон благочинності з організації та проведення  Garage Salе, що є американською забавою, яку щотижня організують у Сполучених  Штатах Америки, щоб обміняти або продати  непотрібні господарям речі. Але ж вони можуть бути потрібними комусь іншому…

Метою гаражного розпродажу у ліцеї був збір коштів для придбання солодощів у подарункові набори для наймолодших учнів Смілянської спеціальної ЗОШ-інтернату до дня Святого Миколая.

Багато ліцеїстів принесли вживані речі та виготовлені своїми руками корисні дрібнички. Були й такі, що пожертвували досить коштовними новими речами, які були продані на аукціоні.

Серед найактивніших учасників були Катерина Нечипоренко, Владислава Лупина та координатор Євроклубу Тетяна Ярмиш, котра щедро поділилася сувенірною  колекцією, експонати якої прибули з різних куточків світу. А вчитель фізичного виховання І.О. Коротич віддала на аукціон навіть живий експонат - морську свинку.

Розпродаж виявився жвавим та цікавим, адже багатьом хотілося придбати потрібні речі.

1200 гривен – такою була загальна сума від гаражного розпродпжу.

А потім закипіла робота…

«Твори добро!» - під цим гаслом запрацювала у ліцеї майстерня Святого Миколая.

Учні І та ІІ курсів прикрашали солодкою глазуррю імбирні пряники, які  напекла сім’я Нечипоренків. Аромат від випечених «чоловічків» рознісся по всьому приміщенню ліцею – і враз запанувала атмосфера свята. Захотілося подарунків, солодощів від Святого Миколая.

Дівчата з ІV-Б курсу зробили закупки цукерок та мандарин  і спакували 46 подарункових наборів, до яких додали по прянику. Вийшло гарно і святково.

Тепер можна було іти і вітати малечу зі святом.

 

Життя в очікуванні дива...

27 листопада  в актовій залі ліцею відбулося велике свято – ліцей відзначив вісімнадцяту річницю із дня свого заснування. До цього дня вже традиційно приурочується і посвята наших першокурсників у ліцеїсти.

Отож, наших юних першокурсників саме від цього дня  прийнято вважати справжніми ліцеїстами. А для того, щоб усі краще дізналися, хто ж прийшов навчатися до нас у цьому році, що очікувати від цих маленьких непосид, ведучі запропонували пройти учням першого курсу цілу низку випробувань, які б довели всім гостям свята, що наші юні друзі гідні бути ліцеїстами.

Привид Мудрості (роль якого виконував Шадрін Антон із 4-М курсу) запропонував першокурсникам  п’ять ключів від потаємних дверей нашого ліцею: від кімнати мудрості, ліцейних традицій, класу здорового способу життя і здоровя, кімнати талантів та справжньої  дружби.

Один за одним, виконуючи складні завдання Привида, першокурсники відвойовували ключі. А глядачам лише залишалося дивуватися – які ж усе-таки у нас розумні, талановиті та обдаровані наші першачки!

Особливо хотілося б відмітити, що діти з І курсу виявилися справжніми живчиками та креативчиками. Якими творчими та спортивними виявилися Артур  та Даша Сидоренки,  талановитим організатором проявила себе Даша Щербина, скромна і тендітна Яна Чмиренко розкрила на святі свій вокальний талант. Свято ніколи б не відбулося без Кучі Аліни, Овсійчук Лізи, Больмот Ані, Іллющенко Мар’яни, Косенко Альони, Подлєсного Миколи, Таран Оксани, Нечипоренка Назара.

Нам залишається лише їм подякувати за гарну підготовку до свята та ще раз привітати наш любий навчальний заклад  із вісімнадцятиріччям.

З Днем народження, любий ліцею! Нехай кожен день твого майбуття буде наповнений весняною юністю і одухотвореністю, цвітінням і легкістю літа, натхненням осені, зимовою свіжістю і очікуванням дива!

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 10