Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009рВчимось і відпочиваємо разом

09-10 жовтня 2009 року надовго залишиться в пам’яті євроклубців та увійдуть в історію ліцея як дата заснування партнерських стосунків між Смілянським природничо-математичним ліцеєм та Самбірською спеціалізованою школою № 8 з поглибленим вивченням іноземних мов. П’ять членів євроклубу LIFE, координатор клубу  Гринкевич Т.Р. та директор школи   Юрків О.М. приїхали на запрошення євроклубу «Ми – разом» взяти участь у заходах присвячених Європейському дню мов та обмінятися ідеями і досвідом роботи. Президент клубу LIFE Оксана Тиховська.

разом з координатором Гринкевич Тетяною Романівною провели тренінг та гру Євроквест, в яких ліцеїсти разом з гостями поглиблювали свої знання з питань Євроінтеграції та Євросоюзу.

У суботу євроклубці здійснили подорож за маршрутом «Золота підкова Черкащини».

Євроклуб «Ми – разом» та адміністрація ліцею висловлює подяку сім’ям Коваленків, Віценків, Дибенків, Карасів та Романчуків за гостинний прийом наданий гостям із Самбора.

 

В гостях у євроклуба волонтер з Німеччини

Цікавa зустріч відбулась в літньому таборі ”Мажор"10 червня 2009р. На запрошення євроклубу "Ми-разом!" до ліцеїстів завітала волонтер із Німеччини Анна Унгер, яка працює в Центрі соціального партнерства в м.Черкаси. Анна, майбутній перекладач, в університеті вивчає англійську та російську мови, тому спілкування відбувалось російською.

Після презентації "Європейський Союз-Німеччина” німецька студентка-волонтер відповідала на численні запитання ліцеїстів, яких цікавили питання освіти та навколишнього середовища, добробуту німців та наслідки економічної кризи для європейців. Щодо вражень від України, Анні найбільше сподобався Київ, але вона не відмовилась від прогулянки Смілою разом з євроклубівцями.

 

"EURO NOSTRA" стартувала.

Дві команди ліцеїстів у складі Ірини Яценко, Олександра Бутрика, Олексія Ткаченка та Олени Ченчевик, Наталії Чигир, Тетяни Бокітько взяли участь у першому етапі Всеукраїнського змагання з європейської інтеграції серед старшокласників загальноосвітніх шкіл ”EUROPA NOSTRA", що відбулося 5 червня 2009 р.  Протягом 60 хвилин команди працювали on-line відповідаючи на запитання тесту. Команда Ірини Яценко з III-М курсу набрала 288 балів. На жаль, для участі у другому етапі змагання цій команді не вистачило всього лише 1 балу.

 

Євроклуб ліцею на форумі ШЄКів Львівщини

1-2 травня 2009 року Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації запросили Євроклуб ліцею в місто Золочів на ІV обласний форум Шкільних Європейських Клубів Львівської області, який проходив під девізом:

У всіх людей одна святиня,
Куди не глянь, де не спитай,
Рідніше їм своя пустиня,
А ніж зелений в пустелі рай.
Їм красить все їх рідний край,
Нема без кореня рослини,
А нас, людей, без Батьківщини.

1 травня учасники форуму Ярмиш Тетяна Євгенівна, Лісова Світлана Іванівна та учениці ІІІ-М курсу Дибенко Олена, Романчук Ірина і Цимбал Валерія мали чудову нагоду відчути незабутні та зворушливі флюїди старого Львова, насолодитися прекрасними краєвидами цього старовинного і водночас сучасного міста, відчути дух історії, перемішаний з ароматом кави, що витає затишними вуличками.
Львівська архітектура у стилі бароко, оздоблення фасадів грандіозних храмів скульптурними фігурами, монументальні багатофігурні розписи, переважно релігійно-міфологічної тематики, на нових будівлях, поєднання таємничої напівтемряви з яскравим освітленням в інтер'єрах, багатство декору, панування бурхливого динамізму і трагедійності - ось невеликий перелік того, що вражало , захоплювало, приваблювало погляд.
Костьол кармелітів (Храм Св.Михаїла); Королівський арсенал, будівництво якого завершилося у 1639 році; церква Св. Анни, Ратуша, неповторні краєвиди Львова з Замкової вежі залишили у пам'яті незабутні враження.

 

Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу і розвитку та Молодіжне об'єднання народних дипломатів 9 квітня 2009 року організували проведення "Другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії".

До участі у Форумі запрошувалися керівники та активісти євроклубів, представники руху шкіл ООН, центрів дитячої та молодіжної дипломатії, які під час першого етапу форуму у м. Кременчуці обмінялися досвідом роботи, презентували свої організації.

Смілу на цьому Форумі представляли дві школи: наш ліцей та колегіум.

Недаремно місцем проведення Форуму обрали Кременчук, адже воно знаходиться на перетині усіх географічних шляхів, у центрі багатьох історичних подій і завжди славилося своєю гостинністю, дипломатичністю, відкритістю, висококультурними та діловими якостями.

Сьогодні вітається прагнення молоді до широкого пізнання світу, до встановлення побратимських відносин з іншими країнами, до взаємообміну знаннями, культурою, передовими ідеями і просто власними думками. Тому і робота під час форуму була цікавою та динамічною.

Альона Дибенко,учениця ІІІ-М курсу, працювала у секції "Формування іміджу України" на базі ЗОШ №26, де мала нагоду презентувати роботу нашого ліцею у проектній діяльності та поділитися досвідом роботи в Міжнародному проекті "Школа Майбутнього". Вона активно взяла участь у ярмарку креативності та інновацій, у прийнятті проекту резолюції Форуму.

Усі учасники зібрання прийшли до висновку, що молоді люди, допитливі і завзяті, далекоглядні та прогресивні повинні постійно удосконалюватися, збагачуватися знаннями, творити і впевнено іти до своєї мети. І можливо не всі стануть дипломатами за професією, але дипломатами у повсякденному житті за манерами поведінки, діловими якостями, станом душі повинні бути усі обов'язково.

Приємно, що за результатами роботи І етапу другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії нашу Олену запрошено до роботи ІІ етапу, який відбудеться у м.Києві 16 квітня 2009 року.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 10