Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009р«Усі різні-усі рівні»

У  2011-2012 н.р. євроклуб ліцею розпочав свою роботу з оголошення  фотоконкурсу  «Усі різні-усі рівні».
Кожен бажаючий міг принести фотографію, на якій було б зображено його бачення цієї теми.
Конкурс передбачав  мету -  передати всю колоритність і багатогранність України, її сутність за допомогою фотознімка.
Загалом було зібрано більше 30 найрізноманітніших робіт.
Ліцеїсти протягом тижня мали змогу ознайомитись  з представленими на конкурс фотографіями і обрати для себе найкращі.  У кінці тижня відбулося голосування на визначення  кращих фото.
У категорії  «Люди»  найбільшу кількість голосів було віддано за фото «Вишиванка завжди в моді в українському народі», автори Остапенко Тетяна та Лужна Дар’я.
У номінації  «Природа»  перемогла Богомол Альона  із фотографією «Яке ж то поле без волошки».
Ці та ще три кращі фото розміщено на сайті проекту «Навчаємося разом», де з ними  мають можливість ознайомитися  школи-учасниці з інших країн. Це допоможе їм краще пізнати і зрозуміти, як і чим живуть люди України, осягнути неймовірну красу української природи і просто насолоджуватися побаченим.

 

Акція «Твори Добро» 2010 завершилась

7 червня у ліцеї до пізнього вечора не замовкали дитячі голоси. Це євроклубівці та їхній координатор Тетяна Євгеніївна Ярмиш приступили реалізації четвертого етапу акції, розпочатої ще у вересні 2010 року, а саме: засадження клумб, що були розбиті та підготовлені до висадки рослин ще з осені.

Тоді на кошти, зібрані 11 жовтня під час проведення у закладі євробазару, було закуплено насіння квітів та завезена земля для клумб. З ранньої весни розсаду вирощували сім`ї Алли Стрембіцької, Марини Бакуменко та Марини Латенко.

Ввечері 7 червня висадили у грунт більше 300 маленьких паростків, які, сподіваємось, незабаром забуяють кольорами прапору Євросоюзу та жовто-червоними барвами осені. До висадки розсади активно долучились цієї учні ІІ-Б курсу: Анна Махно, Марина Бакуменко, Марія Бойко, Роман Харина на чолі з класним керівником та активним учасником міжнародної програми «Навчаємось разом» Тетяною Береговенко.

Працювали цього вечора євроклубівці під керівництвом фахівця своєї справи, учителя біології Петра Карповича Цвященка. А юнкор Ірина Болюренко зробила цікавий відеорепортаж про це знаменне для ліцею дійство.

 

Третя Євровесна в ліцеї

Рішення стосовно відзначення Дня Європи було прийнято ще у 1985 році на самміті ЄС у Мілані. Відтоді це свято відзначається кожного року.
На сьогодні День Європи поряд з єдиною європейською валютою євро, синім прапором, на якому зображено коло золотих зірок, і гімном є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу.
Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
•    формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
•    ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;
•    популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;
•    залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

До відзначення Дня Європи в ліцеї цього року готувались особливо ретельно. Адже відзначали його разом із друзями із гімназії №30 м. Вінниці, на чий приїзд з нетерпінням очікували ліцеїсти, які побували у Вінниці за програмою проекту "Навчаймося разом".
Розпочали із презентації про історію створення євро клубу та підсумків роботи за 2010-2011 рік.
Бойко Вікторія та Ляховець Ольга провели пізнавально-інтелектуальну гру "Цікаво про Європу".  Чотири команди перевіряли та розширювали свої знання про країни Євросоюзу.

 

Євроклуб планує подальшу роботу...

На минулому тижні  відбулося відкрите засідання євроклубу «Ми – разом!», під час якого координатор клубу  Тетяна Євгенівна Ярмиш  презентувала результати першого етапу роботи в проекті  та поділилася  враженнями від  подорожі  до Кіпру, яка відбулася  в рамках участі  у міжнародному тренінгу координаторів проекту «Навчаймося разом».


Ліцеїсти ознайомились з артефактами з Кіпру , а також скуштували  національні кіпріотські солодощі.  Присутні узгодили план  подальшої роботи та  визначилися з форматом відзначення Дня Європи в  ліцеї.

 

Увага! Увага! Увага!

Проблеми Японії нам не байдужі!
Не стіймо осторонь!  Чужої біди не буває!
З 28 березня розпочинається акція «ЛИСТІВКА-ПІДТРИМКА ЯПОНСЬКОМУ ДРУГУ».  Вперше в Україні її ініціює євро клуб ліцею.
Запрошуємо створити(написати,намалювати) листівку українською,англійською або російською) мовами. Формат листівки А5 (14,8x21 см). Ваш творчий доробок буде розміщено на експозиції «НАМ НЕ БАЙДУЖЕ» у фойє ліцею.
Крім того, створені листівки будуть репрезентовані в блозі «ПРИЄДНУЙТЕСЬ,ЯКЩО НЕ БАЙДУЖЕ ВАМ!»

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 10