Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009рЗберегти дитячу віру у казку!!!

Традиційно, до свята Святого Миколая, євроклуб ліцею провів акцію «Збережемо дитячу віру в казку» по збору солодощів та іграшок для подарункових наборів найменшим учням спеціальної  школи-інтернату.

Ліцеїсти, відгукнувшись на цю акцію, створили справжню святкову майстерню Святого Миколая у штабі євроклубу,  де й було сфомовано 50 подаруночків.

19 грудня група учнів ліцею завітали  до спеціальної школи - інтернату, щоб привітати найменших учнів зі святом і зберегти віру в казку в маленьких серцях школярів.

Солодощі та м’які іграшки припали до душі малечі і вони щиро дякували ліцеістам.

А самі євроклубівці відчували себе справжніми Миколаями, адже змогли подарувати хвилинки радості і задоволення малечі, якій так потрібно вірити у свято, у казку!!!

 

Благородна мета Garage Sale

Напередодні осінніх канікул у ліцеї відбувся довгоочікуваний Garage Sale, програма якого включала безпрограшну лотерею для усіх бажаючих та аукціон.

Понад 100 різноманітних цікавих дрібничок, поробок та м’яких іграшок було виставлено на розпродаж, найбільш оригінальні були продані під час аукціону.

Найактивнішим класом за кількістю зібраних речей виявився III-Б курс.

Найактивнішим покупцем став учень ІІІ-М курсу Олександр Красков.

Загальна сума від продажу становить 398 гривень.

Дякуємо усім учасникам акції за підтримку, за активну участь, адже усі кошти будуть спрямовані для благородної місії – допомоги найменшим, немовлятам, дитячого відділення  міської лікарні імені Семашка.

Мета досягнута! Тож нехай благородство і доброта дитячих душ повернеться їм сторицею у дорослому житті!!!

 

Щоб літо було безпечним…

Корисним заходом завершив навчальний рік євро клуб ліцею «Ми – разом!».

Група лідерів в інтерактивній формі провела урок з правил дорожнього руху для найменших учнів школи-інтернату №8.

Щоб малечі було цікаво, а правила безпечного поводження на вулиці запам’ятались, ліцеїстам довелось ретельно підготуватись.

Діти були в захваті , вони жваво грали в ігри, правильно відповідали на запитання та загадки, а відео кліпи викликали позитивні емоції та сприяли поглибленню знань, що так необхідні дітям під час літніх канікул.

У кінці зустрічі  малеча отримала подарунок для ігрової кімнати інтернату - гру «Твістер» та з радістю  позувала для фото на згадку.


 

«Європа у валізі - 2012» у Смілянському природничо-математичному ліцеї

П'ятий рік поспіль Фонд Конрада Аденауера, Фонд Роберта Боша, Європейська Академія Берліну та Польська Фундація Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євро- Атлантичного співробітництва ініціюють серію діалогів «Європа у валізі», спрямовану на пожвавлення дискусії щодо Європи у великих та малих містах і селищах України.

Даний проект покликаний підвищити обізнаність громадян України стосовно трансформаційних процесів, які відбуваються на теренах Євросоюзу, європейських цінностей та української європерспективи, а також інформувати українську молодь про наявні освітні та культурні програми в Європі.

З 17-го по 20-те квітня учасники міжнародного проекту "Європа у валізі" запрошували українську молодь до діалогу щодо європейських цінностей та євроінтеграції України.

 

19 квітня така незабутня зустріч з учасниками проекту відбулася у ліцеї.

 

Єврофуршет удавсь на славу!

Проект «Збережемо дерева від вирубки»  був ініційований членами євро клубу в грудні 2011.  На першому інформативному етапі  учні та вчителі знайомились з вражаючими даними стосовно кількості дерев необхідних для виробництва паперу, використання котрого зростає в навчальних закладах з кожним роком . Не замислюючись , ми викидаємо відпрацьовані зошити і папірці разом із іншими побутовими відходами в один контейнер.

Саме так і з’явилась ідея придбати контейнери для збору відпрацьованого паперу  для кожної класної кімнати.

Збір коштів вирішили провести  в рамках проекту  “Навчаємось разом», організувавши у лютому 2012 фестиваль культур під назвою Єврофуршет, щоб більше дізнатись про традиції ,  історію країн-партнерів по проекту, Уельсу та Мальти, інших європейських країн.

Завирувало ліцейне життя… Усі старанно готувалися до заходу, відшукуючи на намагаючись приготувати національні страви  Мальти, Нідерландів, Угорщини, Латвії, Франції, Уельсу, Італії та України.
І чого тут тільки не було… Мальтійські пиріжки з сиром та цікаві кнедлики, голландський яблучний пиріг та спекулос, млинці з повидлом та торбинки з грибами, латвійські шарлотки та вівсяне печиво, французькі круасани та тости з сиром, кекси та чай з молоком, італійська піца та смачна кава, українські вареники, пиріжки, деруни, кисіль та узвар…Яскраві постери та буклети інформували про національні символи та рецепти приготування страв,історію та культуру країн.

Єврофуршет удавсь на славу! Потурбувалися усі: і учні, і вчителі, і батьки ліцеїстів. Зібрали 740 грн.

VI-M - 207 грн.
VI-Б - 124 грн.
III-M - 49 грн.
III-Б - 91 грн.
II-M - 31 грн.
II-Б - 102 грн.
I-M - 90 грн.
I-Б - 46 грн.

 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 10