Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009рSay NO to plastic bags

Так називалась акція,що тривала в ліцеї з 20 по 27 січня. Оскільки у цьому навчальному році євро клуб працює під гаслом “Зробимо наше місто кращим та зменшимо наші екологічні відбитки”,  ми вирішили організувати виставку та аукціон торбинок багаторазового використання ,прикрашених новорічною та різдвяною символікою. Виставка мала великий успіх не лише серед ліцеїстів, але й гостей  ліцею, які з задоволенням взяли участь у голосуванні для визначення найкреативніших. На новорічному святі відбувся аукціон з продажу найкращих торбинок. Каріна Стогній дуже емоційно і завзято рекламувала кожен лот та розпалила торги, що сприяло збільшенню вартості кожної торбинки. Кошти від аукціону підуть на придбання сушилки для рук.

Найбільшу кількість голосів отримали вироби Марії Кульбіцької-ІІІ-Б курс, Насті Лісовської-ІІ-М курс  та Марія Лизогуб –І-Б курс. Переможці отримали подарунки, а всі учасники солодкі призи.

 

У новий навчальний рік – з новим міжнародним проектом

Радісна звістка прийшла до координатора євро клубу Ярмиш Т.Є. у липні. За результатами конкурсного відбору із понад 400 шкіл Європи ліцей було обрано для участі в міжнародному екологічному проектi.

Всесвітній фонд природи та фундація ERSTE восени 2013 року розпочали цикл міжнародного навчального проекту “Європейські Школи за Живу Планету”.

Разом з колегами з 10  країн Європи до участі в ініціативі приєдналися чотири вчителі та чотири учні з України, серед яких були представники ліцею: учитель англійської мови Ярмиш Т.Є. та учениця IV-Б курсу Стогній Каріна.

33 команди з Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Молдавії, Румунії, Сербії, Словенії та України взяли участь у тижневій академії, що проходила  з 27 вересня по 02 жовтня в Ілмітці, австрійському регіоні Зеевінкель.

Під час робочих зустрічей та екскурсій у природу еко-педагоги WWF та природоохоронні експерти знайомили учнів та їхніх учителів з темами проекту – «Дунай – ріка життя Європи», «Екологічний відбиток – Вплив глобального споживання».

 

«З двох зроби три»

Польща пройшла нелегкий шлях у боротьбі за свою свободу і самовизначення, зараз це одна з перших країн Європейського Союзу. Вона впевнено крокує вперед, але при цьому не забуває озиратися назад, аби не повторити минулих помилок, закликаючи до цього і своїх сусідів, колишніх ворогів, а тепер - друзів,  перша з яких – Німеччина.

З цією метою в обох країнах створено багато фондів, чия діяльність спрямована на побудову спільної мирної Європи, збереження пам’яті про минуле та виховання у молоді відповідальності за майбутнє. У Польщі у 1990 році в селищі Кшижовій в роковини падіння берлінської стіни була заснована фундація «Кшижова – для європейського порозуміння». Саме тут у 1989 році зустрілися канцлер ФРН Гельмут Коль та перший прем’єр-міністр пострадянської Польщі Тадеуш Мазовецький і була відслужена «меса примирення». З падінням берлінської стіни почався процес об’єднання не лише Німеччини, а й усієї Європи. А Кшижова стала місцем міжнародних зустрічей.

 

Колоритна Євромасляна

Ах  ця  колоритна, улюблена усіма нами Масляна!

Масляна (Масниця) – свято, яке символізує прощання із зимою і зустріч весни. За церковним традиціям, тиждень масляної носить назву сирного або мясопустного, що пов'язано зі стравами, які готуються протягом цього періоду.
В Україні, в перший день Масляної, за традицією готують млинці на маслі і, звичайно ж, роблять вареники із сметаною і сиром. А потім протягом усього тижня святкують, пригощають один одного смакотою аж до Прощеної неділі.

То як же і нам було не приєднатися до такого чудового дійства, як Масляна, правда зі своїм, ліцейним, колоритом, адже святкували ми – євро масляну.

Кожен курс отримав завдання поцікавитися, як святкується Масляна  у країнах Європи: Польщі, Великобританії, Чехії, Німеччині та інших,- підготувати постери про найвишуканіші страви та традиції, пов’язані зі святкуваннями, та представити на ярмарок приготовлені ласощі.

І як виявилося, дізналися ой як багато чого цікавого.

 

Конкурс валентинок «Тобі - з Любов’ю»

14 лютого було підведено підсумки оголошеного євроклубом конкурсу «Тобі - з Любов’ю».

Усього на розсуд журі було представлено 23 зроблені вручну валентинки. Протягом п’яти днів біля яскравого стенду юрмилися ліцеїсти, учителі та працівники ліцею.

Майстерність виконання, неординарність та креативність юних митців викликали захоплення і нікого не залишили байдужими. Роботи виявились такими різними і по стилю, і по дизайну, що журі вирішило визначити переможців у кількох номінаціях.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 10