Діяльність євроклубу

Участь у Другому Всеукраїнському форумі молодіжної дипломатії
                      09.042009 - м. Кременчук
                      16.042009 - м. Київ
Участь у проекті ЕМП - Ukraine Inter - Rail “Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії”
                      02.05.2009 - м. Черкаси
Участь у національному змаганні серед школярів з Європейської інтеграції.
Перший етап - квітень - травень 2009 - мережа Інтернет
Організація ліцейного конкурсу “Кроки в Європейське співтовариство”
                      травень 2009
Участь в обласному форумі Євроклубів
                      02-03.05.2009 - м. Золочів, Львівська обл.
Святкування Дня Європи в ліцеї
                      22.05. 2009рУ ліцеї відзначали день європейських мов

Європейський день мов  відзначили ліцеїсти в  рамках  роботи євроклубу «Ми-разом!» та гуртка «Я  партіот України».  Юні дослідники постійно  розширюють межі вивчення не лише рідної мови, а й іноземних, зокрема англійської,  у європейському масштабі.

Дещо про це свято: мета Європейського дня мов – привернути увагу аудиторії до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття, заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.
У Європейському Союзі нараховують 24 офіційні мови, близько 60 регіональних та мов меншин, та більше 175 мов, якими розмовляють емігранти.

«Єдність у різноманітті» - це девіз Європейського Союзу. А ліцеїсти  зробили спробу дослідити    шляхи досягнення  взаєморозуміння та  консолідації  різних людей  через  різноманіття мов та глибокої пошани до кожної мови, яка в сучасному світі є  візитівкою  народу.

 

Цікава подорож до Німеччини

Тяжке дихання потягу, сонні дерева, які кутаються в зелені ковдри, біла плівка з хмар і відчуття чогось неймовірного і загадкового… Але це відчуття промайнуло так швидко, наче це був лише сон…

Так розпочалася подорож до Німеччини, у якій взяли участь ліцеїсти: Дар’я Прилепська, Катерина Нечипоренко, Роман Панченко, Олексій Поправко, Владислава Осадча з незмінним керівником міжнародних проектів Тетяною Ярмиш у рамках проекту «З двох зроби три».

Дорога в Німеччину була складною, треба було докласти немало зусиль, щоб  її подолати.

У потягу ми всі якнайкраще познайомилися, побачили  в кожному щось нове і встигли стати друзями.

Першою нашою зупинкою після майже безсонної ночі став Львів. Величне, повне загадок і таємниць місто зустріло прохолодним ранком. Разом з десятикласниками з міста Лева  ми пересіли до автобуса, в якому безпечно дісталися до Кракова.

 

Чергова перемога!!!

Хороша новина  сьогодні підняла настрій усієї ліцейної родини та стала нагородою за творчість, цілеспрямованість та креативність для куратора більшості міжнародних проектів у закладі Тетяни Ярмиш.

Уже ні для кого не секрет, що ліцеїсти – активні учасники eTwinning –навчальної програми Європейської Комісії, започаткованої ще в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл.

Реалізовані проекти у рамках цієї програми дають можливість ліцеїстам краще вивчати мову, реалізовувати свій потенціал та спілкуватися з однолітками з інших країн. І все це завдяки наполегливій праці та небайдужості до своєї професії учителя англійської мови.

І ось результат.

PSA Ukraine eTwinning Plus в Україні відкрила нову рубрику «Проект місяця» та «Школа-лідер за кількістю проектів».
Школа-лідер обирається за кількістю реалізованих проектів у програмі eTwinning Plus.

Нам дуже приємно і радісно, що саме наш заклад став переможцем травня 2015 року в Україні по кількості реалізованих проектів – «Школа-лідер - Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області».

Вітаємо усіх ліцеїстів - учасників програми eTwinning Plus та їхнього куратора Тетяну Ярмиш з перемогою та бажаємо такого ж творчого натхнення в реалізації нових ідей, нових цікавих проектів. 

Спільний польсько-німецько – український проект «Для європейського порозуміння»

14 травня – день від’їзду, ніч на станції імені Тараса Шевченка, хвилювання перед далекою дорогою, обійми батьків, уранці прибуття до Львова, знайомство із водієм паном Олегом  та екскурсія старовинними вулицями Львова, відвідання церков та костелів. Нарешті -  в зручному автобусі,  мандруємо  впорядкованою , широкою європейською магістраллю Польщі.

15 травня – вранці прибуття до Вроцлава, зустріч із польською  групою, приїзд до Кшижова. Подорож автобусом запам’яталася юним українцям: нові особливі краєвиди, впадали в очі жовті, золоті  та зелені поля, доглянуті узбіччя доріг. Нарешті ми приїхали до маєтку Кшижова!  Спочатку трішки перепочили та налаштувалися на знайомство, усі хвилювалися, та дарма! Знайомство відбулося в ігровій формі: усі одночасно і працювали, і відпочивали. Це круто!

 

Учні ліцею разом із всією країною та європейською спільнотою святкували День Європи.

«Молодь – крокує до Європи»,- саме такий меседж відправили ліцеїсти смілянам 12 травня.  Адже учні ліцею  разом із усією країною та європейською спільнотою  святкували  День Європи.

Ранок розпочався з пізнання нового про Європу та Євросоюз: з допомогою євроквесту ліцеїсти довели, що мають необхідні знання з географії, економіки, політології та інших сучасних дисциплін.

Далі свято продовжилося біля Міського будинку культури. Ліцейна молодь  вийшла до  містян, щоб  поділитися своїми знаннями про перспективи розвитку нашої держави на європейському рівні. Кульмінацією заходу став флешмоб, до якого ліцеїсти наполегливо готувалися, залишаючись після занять на спортивному майданчику та шліфуючи кожен рух, що мав передавати  почуття дружби, братерства, взаєморозуміння та взаємодопомоги.

Над головами молодих смілян змайнули прапори України та Євросоюзу, а   глядачам активісти презентували плакати із символікою Євросоюзу та нашої держави.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 10