Головна Євроклуб Наша діяльність
Діяльність євроклубу

Всеукраїнський форум молодіжної дипломатії

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу і розвитку та Молодіжне об'єднання народних дипломатів 9 квітня 2009 року організували проведення "Другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії".

До участі у Форумі запрошувалися керівники та активісти євроклубів, представники руху шкіл ООН, центрів дитячої та молодіжної дипломатії, які під час першого етапу форуму у м. Кременчуці обмінялися досвідом роботи, презентували свої організації.

Смілу на цьому Форумі представляли дві школи: наш ліцей та колегіум.

Недаремно місцем проведення Форуму обрали Кременчук, адже воно знаходиться на перетині усіх географічних шляхів, у центрі багатьох історичних подій і завжди славилося своєю гостинністю, дипломатичністю, відкритістю, висококультурними та діловими якостями.

Сьогодні вітається прагнення молоді до широкого пізнання світу, до встановлення побратимських відносин з іншими країнами, до взаємообміну знаннями, культурою, передовими ідеями і просто власними думками. Тому і робота під час форуму була цікавою та динамічною.

Альона Дибенко,учениця ІІІ-М курсу, працювала у секції "Формування іміджу України" на базі ЗОШ №26, де мала нагоду презентувати роботу нашого ліцею у проектній діяльності та поділитися досвідом роботи в Міжнародному проекті "Школа Майбутнього". Вона активно взяла участь у ярмарку креативності та інновацій, у прийнятті проекту резолюції Форуму.

Усі учасники зібрання прийшли до висновку, що молоді люди, допитливі і завзяті, далекоглядні та прогресивні повинні постійно удосконалюватися, збагачуватися знаннями, творити і впевнено іти до своєї мети. І можливо не всі стануть дипломатами за професією, але дипломатами у повсякденному житті за манерами поведінки, діловими якостями, станом душі повинні бути усі обов'язково.

Приємно, що за результатами роботи І етапу другого Всеукраїнського Форуму молодіжної дипломатії нашу Олену запрошено до роботи ІІ етапу, який відбудеться у м.Києві 16 квітня 2009 року.

 

Ліцеїсти - учасники Всеукраїнського туру Європейського Молодіжного Парламенту1-2 травня у місті Черкасах відбувся регіональний відбір Міжнародної молодіжної громадської організації "Європейський молодіжний парламент - Україна", національна сесія якого пройде у місті Сумах.
Тема проекту: "Діалог між культурами - шлях до толерантності та демократії".
Ліцей активно долучився до роботи молодіжного Парламенту та в особах своїх учнів, а саме: Святецького Владислава, Головіної Вікторії, Торкайло Анастасії, Ткаченко Марини, Мазовецької Ніки, Маслюк Мар'яни, Зацаринної Наталії, гідно представив молоде покоління, яке спроможне розробляти рішення нагальних політичних, економічних, соціальних та культурних проблем ЄС і світу з точки зору молоді.
Ліцеїсти разом з представниками Парламенту працювали у різних комітетах:

  • Комітеті цивільних прав, справедливості та внутрішніх справ, де піднімалася проблема двомовності в Україні;
  • Комітеті прав людини, на розгляд якого було висунуто проблему расизму в Україні;
  • Комітеті цивільних свобод, справедливості та внутрішніх справ, де розглядалася проблема сучасного рабства та питання підтримки жертв нелегального перевезення людей за кордон.

Результатом такої клопіткої та цікавої роботи стала резолюція, яка містила ідеї та рішення, обговорені та прийняті комітетами. Кожен комітет представляв та захищав свою резолюцію на Генеральній асамблеї.
Резолюції передаються до Європейського Парламенту як ініціатива молоді.
Робота в регіонах завершилася, тепер будемо чекати на запрошення до роботи в Міжнародній сесії ЄМП, що збере активну молодь, яка через декілька років потенційно прийматиме рішення у своїх країнах, а також на рівні ЄС.

 
«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 5