Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри
Олімпіади, конкурси, турніри

Всеукраїнський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» проводиться з ініціативи Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти з метою підтримки талановитих школярів та популяризації знань з курсів «Я у світі», «Я і Україна», «Громадянська освіта», «Етика», «Християнська етика», «Правознавство».

Учасниками заходу є учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс проводиться в один етап (шкільний) в один день в усіх регіонах України та за єдиними завданнями для кожної вікової категорії.

Лист МОНМС України від 19.12.11 № 1/9-896 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Формат завдань:

3–4 клас –  «Я і Україна»
5–6 клас – «Етика»
3–8 клас – «Християнська етика»
9 клас – «Правознавство (практичний курс)»
10 клас – «Основи правознавства»
11 клас –«Основи правознавства», «Людина і світ»

 

 

Всеукраїнська гра «Геліантус — природознавство для дорослих»

«Геліантус – природознавство для дорослих» – щорічна природознавча гра з фізики, хімії, біології та географії.

Цілями та завданнями Гри є:

 • формування у школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, сталої зацікавленості природними явищами;
 • підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії;
 • активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;
 • надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.
 

Всеукраїнський конкурс "Патріот"

Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

«Патріот» – щорічний всеукраїнський конкурс з українознавства

Цілями та завданнями Конкурсу є:

 • розвиток інтересу до української культури, української мови, літератури, історії;
 • виховання відчуття патріотизму у школярів;
 • підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури, історії тощо;
 • активізація позакласної та позашкільної роботи з української мови, літератури, історії тощо;
 • надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього.

 

 

Конкурс з англійської мови "Гринвіч"

«Гринвіч» – всеукраїнський конкурс з англійської мови

 

Цілями та завданнями Конкурсу є:

 • розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн
 • підвищення кваліфікації вчителів англійської мови;
 • активізація позакласної та позашкільної роботи з англійської мови;
 • надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього.

Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, географії, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни.

 

Українознавча гра "Соняшник"

«Соняшник» – щорічна гра з української мови, літератури та українознавства

Цілями та завданнями Гри є:

-     формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством;

-     підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства;

-     активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;

-     надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

Офіційний сайт Гри в Інтернеті: http://gra-sonyashnyk.com.ua

 

Онляндія — безпека дітей в Інтернеті

Інтернет є важливим інструментом для особистого та професійного спілкування. Проте, ним можуть також зловживати, наприклад, використовувати для розсилання комп'ютерних вірусів і небажаної пошти, отримання інформації особистого характеру для краж, шантажу, переслідувань, розповсюдження і залучення до порнографії, інформування про сайти, небезпечні для дітей, наприклад, про секти, наркотики та їх виготовлення, суїциди, різні види насильства. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.

Команда ліцеїстів у складі 10 учнів ІІІ-М курсу розпочали участь в конкурсі «Онляндія в моїй школі» :)))

За результатами буде визначено 5 команд переможців. На переможців очікує безкоштовне встановлення в навчальному закладі сучасної системи забезпечення безпечного доступу до мережі Інтернет, мобільні телефони та стартові пакети із привабливими тарифами.

Спільні результати проекту, виконані учнями ІІІ-М курсу оформлені за допомогою сервісу Web Apps знаходяться у спільній групі smila_liceum_project :)))

Бажаємо нашій команді успіхів та, звичайно ж, перемоги в конкурсі! :)


 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер”

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер” проводиться в Україні Міжнародною Спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Головного Управління освіти і науки ЛОДА (відповідно до листа від 11.11.2008 № 3-8/2784 )

Метою конкурсу є підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

 

 

Ерудити Планети

Онлайн-олімпіада «Ерудити планети» - це система інтелектуальних онлайн-тестів, на які одночасно відповідають всі учасники команд.
Сприяє всебічному розвитку особистості учнів, діти залучені у постійний і захоплюючий процес пізнання і відкриттів.
При виконанні завдань олімпіади всередині кожної команди створюється особлива атмосфера, виховується командний дух, "відчуття ліктя" товариша, гарний настрій, набуваються неоціненні досвід та навички.
Олімпіада розвиває уміння людини, здатної самостійно, опираючись лише на власні сили і знання, прокласти собі шлях в житті.

 

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "КОЛОСОК"

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України за сприяння Львівської міської громадської організації “Львівський інститут освіти” з листопада 2003 року проводить щорічно Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “КОЛОСОК”. До участі в конкурсі запрошуються організовані групи учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, та інших освітніх закладів трьох вікових категорій: 3-4, 5-6 та 7-8 класи загальноосвітніх навчальних закладів України.

 

 

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"

На початку 80-х років XX століття Пітер Холлоран, професор математики з Сіднею, вирішив організувати новий тип гри-конкурсу для австралійських школярів: підбірку задач із варіантами відповідей, перевірку яких здійснює комп’ютер. Тисячі школярів могли взяти участь у грі одночасно. Успіх австралійського національного математичного конкурсу був надзвичайний.

У 1991 році два французьких математики вирішили провести цю гру у Франції, назвавши її «Кенгуру» на честь своїх австралійських колег. Перша гра зібрала 120 000 учнів коледжів. Пізніше конкурс охопив також школярів та ліцеїстів.

У липні 1993 року французькі організатори «Кенгуру», з метою поширення конкурсу, влаштували зустріч у Парижі для керівників математичних змагань європейських країн. Запрошені математики були вражені успіхом Франції, адже у 1993 році там зібралося близько 500 000 учасників конкурсу.

У травні 1994 року математики Білорусії, Угорщини, Іспанії, Голландії, Польщі, Росії і Румунії вирішили започаткувати цей конкурс і у своїх країнах, що забезпечило подальший потужній успіх гри.

У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

 

 

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

Конкурс "Левеня", який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі, перевірити свої знання і інтуіцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України.

 

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних істориків „Лелека”

проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України.

Мета конкурсу – активізація та актуалізація вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах; підвищення рівня знань з історії; розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичне виховання школярів; підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів історії.

Завдання конкурсу:
• підвищити інтерес учнів до вивчення вітчизняної історії та країн зарубіжжя;
• поглибити та структурувати знання школярів з історії;
• створити підґрунтя у підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з історії України;
• сприяти вихованню в учнів патріотизму;
• забезпечити належну підготовку учнів до щорічних інтелектуальних змагань.

 

Міжнародна дистанційна математична олімпіада "Третє тисячоліття"

З квітня 2001 року Міжнародний заочний математичний гурток почав проводити міжнародну дистанційну математичну олімпіаду «Третє тисячоліття». Організатором олімпіади та головою її жури є Федотов Валерій Павлович, член-кореспондент Міжнародної Академії інформатизації, кандидат фіз.-мат. наук. Проводиться вона для школярів з 7 по 11 клас. Ліцеїсти є досить активними її учасниками. Минулого 2007/2008 н.р. в ній взяли участь 46 ліцеїстів і 10 з них посіли ІІІ місце: Курило Лілія Мельничук Ірина Сигида Андрій Каптенко Анастасія Мігуненко Богдан Сікач Андрій Шепель Анастасія Ткаченко Олексій Ільчук Павло Огус Дмитро.
У 2008/2009 н.р. взяло учать 42 ліцеїсти і 6 із них посіли ІІІ місце: 
І-М курс - Миколенко Леонід
ІІ-М курс - Каптенко Анастасія
ІІІ-М курс - Ткаченко Олексій
ІV-М курс - Ільчук Павло, Приліпко Володимир, Троценко Сергій

У 2010-2011 н.р. 24 ліцеїсти взяли участь у даному конкурсі, а Каптенко Анастасія, учениця IV-М курсу посіла ІІІ місце

alt
alt
 

Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України”

Міжнародний благодійний фонд “Україна 3000” спільно з аналітичною агенцією “Українська марка” за підтримки Міністерства освіти та науки України проводять Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України” з метою пошуку, підтримки та залучення талановитої молоді до активної суспільної та наукової діяльності.

 

Молодь тестує якість

Всеукраїнський конкурс «Молодь тестує якість» на кращу учнівську роботу в рамках впровадження навчального курсу «Основи споживчих знань» ініційований Спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Партнерами конкурсу є Фонд з питань тестування товарів Stiftung Warentest (Німеччина, Берлін) та Світова федерація споживачів Consumers International (Велика Британія, Лондон).
Мета конкурсу – підвищення обізнаності шкільної молоді в питаннях реалізації прав споживачів, формування навичок орієнтації на сучасному ринку товарів та послуг, виховання грамотності споживчої поведінки та культури, громадянської позиції та впливу на якість життя в контексті європейських стандартів.
У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 12 до 17 років (учні 6-11-х класів).

 

Aliante-Ukraine

Проект “Аліанте” – це щорічний міжнародний конкурс, який започатковано в 2000 році Асоціацією “Ягелло-2000” у Чехії. За вісім років свого існування конкурс набув широкої популярності та міжнародного визнання. Сьогодні конкурс проходить у чотирнадцяти країнах: Чеській Республіці, Польщі, Словаччині, Румунії, Литві, Латвії, Естонії, Угорщині, Нідерландах, Німеччині, Великобританії, Сполучених Штатах Америки, Україні та Грузії.
“Аліанте 2009 – Україна” є спеціальною версією міжнародного конкурсу Аліанте 2009, який вперше розроблено для проведення в Україні в 2004 році.
Конкурс “Аліанте” - це довготривалий проект, який складається з двох основних етапів, що є вмілим поєднанням теоретичних знань, фізичної підготовки та психологічної витривалості.

Що передбачає проект?
Перший етап конкурсу – це надання відповідей на 40 запитань, які стануть перевіркою знань про НАТО та міжнародну безпеку.
Другий етап – фінал, який включає військово-спортивні змагання переможців першого етапу конкурсу, організований за участю представників сектору безпеки. Фінал 2008 року проходив на українській військовій базі в Перевальному (це база в Криму, на якій відбувались зйомки фільму «Дев’ята рота»).
Переможців змагань очікують призи та можливість здійснити захоплюючу подорож на військові бази в країни-члени НАТО, що розташовані в Польщі, Чехії, Німеччині та в інших країнах.

Враховуючи всеукраїнський характер конкурсу, до участі запрошуються представники всіх регіонів України. Підтримується ініціативність, допитливість, енергійність, комунікабельність, прагнення до нових ідей та наполегливість на шляху до досягнення успіху!

 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 3