Головна Робота з обдарованими
Робота з обдарованими дітьми




Всеукраїнський молодіжний конкурс “Новітній інтелект України” Міжнародній інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК" Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"




Онлайн-олімпіада «Ерудити планети» Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних істориків „Лелека" Aliante-Ukraine
Молодь тестує якість

Онляндія — безпека дітей в Інтернеті

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “Бобер” Українознавча гра "Соняшник"

Конкурс з англійської мови
"Гринвіч"

Всеукраїнська гра
«Геліантус — природознавство для дорослих»
Всеукраїнський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»
Всеукраїнський конкурс "Патріот"

Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower»
 

Банк даних обдарованих ліцеїстів

Якщо Вам цікаво дізнатись прізвища наших переможців у олімпіадах та турнірах різних рівнів та років, тоді Вам сюдиSmile

2013/2014 н.р.

2013/2014 н.р.

п/п
Прізвище, ім’я учня Курс Предмет Міська Обл Всеукр Учитель
1 Поправко Євгенія ІV-Б екологія ІІІ Валантирець Н.В.
2 Петроченко Дар’я І-М історія ІІІ Гунько О.А.
3 Стогній Каріна ІV-Б історія ІІІ Гунько О.А.
4 Мельник Анастасія І-Б біологія ІІ ІІ Цвященко П.К.
5 Кульбіцька Марія ІІІ-Б біологія ІІІ Цвященко П.К.
6 Бутрик Сергій ІІІ-М фізика ІІ Волошина М.С.
7 Реньгач Андрій ІV-М фізика І І ІІІ Волошина М.С.
Реньгач Андрій ІV-М математика інт. ол. ІІІ Осадча Р.В.
8 Ніздрачова Аліна ІІ-М математика ІІ Осадча Р.В.
9 Стеблина Олег ІV-М математика І Осадча Р.В.
10 Латюк Сергій ІV-М математика ІІІ Осадча Р.В.
11 Труш Артем І-М математика ІІІ Осадча Р.В.
12 Стогній Каріна ІV-Б англ. мова І ІІІ Ярмиш Т.Є.
13 Єфремов Антон ІV-М англ. мова ІІІ Ярмиш Т.Є.
14 Балан Катерина ІV-М інформ. технології І Микитюк О.О.
15 Тихенко Валерія ІІ-Б правознавство ІІІ Гунько О.А.
16 Веденєєв Максим ІV-М інформатика ІІ ІІ Микитюк О.О.
17 Реньгач Андрій ІV-М інформатика І ІІ Микитюк О.О.
18 Нечипоренко Катерина ІІ-Б українська мова ІІІ Береговенко Т.В.
19 Поправко Євгенія ІV-Б українська мова ІІІ Береговенко Т.В.
20 Поправко Олексій
ІІ-Б англійська мова ІІІ Ярмиш Т.Є.
І 5 1
ІІ 4 3
ІІІ 10 3

2012/2013 н.р.

2012/2013 н.р.

з/п
Прізвище, ім’я учня Курс Предмет Міська Обл. Всеукр. Учитель
1. Васильєва Марія І-Б біологія ІІІ Цвященко П.К.
2. Герасимчук Данил І-М математика ІІ Осадча Р.В.
3. Латюк Сергій ІІІ-М математика І Осадча Р.В.
4. Стеблина Олег ІІІ-М математика ІІ ІІІ Осадча Р.В.
5. Безсмола Катерина ІV-М математика ІІІ Осадча Р.В.
6. Поліщук Олександр ІV-М математика ІІІ Осадча Р.В.
7. Герасимчук Данил І-М фізика ІІ Чуйко О.В.
8. Бутрик Сергій ІІ-М фізика ІІІ Чуйко О.В.
9. Веденєєв Максим ІІІ-М фізика ІІ Чуйко О.В.
10. Реньгач Андрій ІІІ-М фізика І ІІ ІІІ Чуйко О.В.
11. Поправко Євгенія ІІІ-Б географія ІІІ Валантирець Н.В
12. Івченко Максим ІІ-М англ. мова ІІІ Ярмиш Т.Є.
13. Стогній Каріна ІІІ-Б англ. мова І ІІ Ярмиш Т.Є.
14. Хоменко Софію ІІІ-Б астрономія І ІІІ Волошина М.С.
15. Сорока Яна ІІІ-Б астрономія ІІ ІІІ Волошина М.С.
16. Поліщук Олександр ІV-М астрономія ІІІ Волошина М.С.
17. Тихенко Валерія І-Б історія І Гунько О.А.
18. Стогній Каріна ІІІ-Б історія І ІІІ Гунько О.А.
19. Бакуменко Марина ІV-М психологія ІІІ ІІІ Коваленко В.В.
20. Веденєєв Максим ІІІ-М хімія ІІІ Хуртенко Л.О.
21. Ніколенко Валерія ІV-Б хімія І Хуртенко Л.О.
22. Балан Катерина ІІІ-М інформатика І Микитюк О.О.
23. Остапенко Тетяна ІІІ-М інформатика ІІІ Микитюк О.О.
24. Реньгач Андрій ІІІ-М інформатика ІІІ Микитюк О.О.
25. Веденєєв Максим ІІІ-М інформатика І ІІ Микитюк О.О.

2011/2012 н.р.

Прізвище, ім'я Курс 2011/2012 н.р.
міська обласна всеукраїн.
Безсмола Катерина ІІІ-М І місце математика
ІІІ місце фізика
Веденєєв Максим
ІІ-Б ІІ місце фізика
Глінова Олександра ІV–М ІІ місце фізика
Єфремов антон
ІІІ-М ІІІ місце фізика
Компанієць Назар ІV-Б

І місце астрономія
І місце екологія

ІІІ місце астрономія

ІІ місце екологія

Латюк Сергій ІI-М ІІІ місце математика
Олійник Ірина
IV-Б І місце біологія ІІ місце біологія
Поправко Євгенія ІI-Б

І місце біологія
І місце українська мова та література

ІІІ місце біологія
Реньгач Андрій ІI-М ІІ місце інформатика
І місце фізика
ІІ місце фізика ІІІ місце фізика
Стеблина Олег
ІІІ-М ІІ місце математика
Слободяник Ілона
ІV-М ІІ місце правознавство
Стогній Каріна ІI-Б ІІІ місце історія 
І місце англійська мова
ІІІ місце англійська мова

2009-2011 н.р.

Прізвище, ім'я Курс 2009/2010 н.р. 2010/2011 н.р.
міська обласна всеукраїн. міська обласна всеукраїнська
Бакуменко Марина I–M ІІ місце історія
ІІІ місце конкурс П.Яцика

ІІІ місце історія
Бардадим Іван ІV–М ІІ місце фізика
Безсмола Катерина ІІ-М ІІ місце математика
Бобров Олег І-Б ІІ місце фізика
Береговенко Маргарита IV-Б ІІ місце англ.мова
Бойко Вікторія ІІІ–М І місце хімія І місце хімія

І місце хімія

ІІІ місце фізика

І місце хімія учасник
Глінова Олександра І–М ІІ фізика
ІІ місце фізика
Голованьова Вікторія ІІІ-М І місце фізика
Іщенко Роман IV-Б

ІІ місце хімія

І місце астрономія

ІІ місце біологія

ІІ місце біологія
Занєгін Євген ІV-М ІІ місце конкурс «Користувач ПК»
Зубко Ольга ІІI-Б ІІІ місце історія,
ІІ місце біологія
Коваленко Оксана IV-M ІІІ місце англ.мова
Ковтун Володимир
І-Б ІІ місце біологія
Коваль Іван
IV-Б ІІ місце біологія ІІ місце біологія
Компанієць Назар ІІІ-Б І місце історія
Латюк Сергій І-М

ІІІ місце математика

ІІІ місце англ.мова

Нечипоренко Марія ІІI–М ІІІ місце англ. мова ІІІ місце англ. мова
Опара Олена IV-Б

ІІІ місце екологія

ІІ місце історія

ІІІ місце біологія
Парахневич Оксана ІІІ-М І місце правознавство
Поправко Євгенія І-Б

І місце історія

ІІІ місце географія

ІІ місце біологія

ІІ місце біологія
Реньгач Андрій І-М І місце фізика
ІІ місце фізика
І місце фізика
Стогній Каріна

ІІ місце англ.мова

ІІІ місце біологія

ІІІ місце біологія
Сікач Андрій ІV-М

ІІ місце математика

ІІ місце фізика

Ткаченко Олексій ІV-М І місце фізика, І місце математика, ІІ місце географія ІІ місце математика
Туз Жанна ІІI-Б ІІІ місце когкурс П.Яцика І місце екологія ІІІ місце екологія
Удовенко Віталій ІV-М ІІ місце історія
Ченчевик Олена ІV-Б І місце
географія
Цимбал Валерія ІV-М ІІІ місце
англ. мова
Шепіль Анастасія ІІІ-М І місце англ.мова І місце історія
Шкварун Андрій ІІI-Б ІІІ місце біологія учасник фіналу Інтернет-олімп.(біол) ІІІ місце астрономія
Яценко Ірина ІV-Б ІІІ місце фізика

2007-2009 н.р.

Прізвище, ім'я Курс 2007/2008 н.р. 2008/2009 н.р.
міська обласна всеукраїн. міська обласна всеукраїн.

Батіщев Олександр

IV–M І місце інформатика ІІ місце інформатика

Бардадим Іван

ІІІ–М ІІ місце фізика ІІ місце фізика

Бойко Вікторія

ІІ–М І місце хімія,
І місце географія
ІІ місце хімія,
ІІІ місце географія
ІІІ місце хімія,
І місце географія

Бондаренко Анастасія

ІІІ–Б ІІІ місце хімія,
ІІ місце біологія
учасник ТЮБіол учасник ТЮБіол, диплом за успішну участь

Бондаренко Зореслава

ІІ–Б

 

ІІ місце біологія ІІІ місце географія

Глінова Олександра

І–М ІІІ місце
математика

Бутрик Олександр

ІІІ–М

 

ІІІ місце географія

Гунько Анна

IV–M

 

ІІ місце конкурс П.Яцика
ІІІ місце укр. мова
І місце укр. мова

Занєгін Євген

ІІІ-М

 

І мсце конкурс «Корис-тувач ПК»

Зубалій Андрій

IV–M

 

ІІІ місце англ. мова І місце англ. мова

Зубко Ольга

ІІ-Б

 

ІІІ місце історія,
ІІ місце біологія
І місце історія,
І місце
правознав.

Кононенко Олександр

IV–Б ІІ місце біологія учасник ТЮБіол І місце географія учасник ТЮБіол

Костенецька Владислава

IV–M І місце
математика

 

ІІІ місце
математика

 

І місце
математика

 

Кулюкіна Марина

IV–M ІІІ місце
математика

 

ІІІ місце
математика

 

Нечипоренко Марія

ІІ–М ІІ місце англ. мова ІІІ місце англ. мова

Огус Дмитро

IV–M ІІ місце
математика

Осадчий Артем

ІІІ-М ІІІ місце
математика

Святецький Владислав

ІІІ-М ІІ місце
математика

Ткаченко Лілія

ІІ–Б ІІІ місце
хімія

Ткаченко Олексій

ІІІ-М

 

І місце
математика

Торкайло Анастасія

IV–Б ІІІ місце географія

Туз Жанна

ІІ-Б

 

ІІІ місце
географія

Ченчевик Олена

ІІІ-Б І місце
географія

Цимбал Валерія

ІІІ-М І місце
англ. мова

Шкварун Андрій

ІІ-Б ІІІ місце
біологія
учасник фіналу Інтернет-олімп.(біол) ТЮБіол
учасник

 

ІІІ місце астрономія