Головна Новини
Останні новини

У ліцеї гостинно зустрічали гостей з Тальнівщини

Автор: Svetlana   
Вівторок, 06 грудня 2016

«Ми мусимо дивитися не тільки під ноги, плутаючись у сьогоднішніх проблемах, ми мусимо йти вперед…»

Ці слова міністра освіти і науки України Лілії Гриневич стали провідною ідеєю міжрайонного семінару-практикуму директорів загальноосвітніх навчальних закладів Тальнівщини, що відбувся 2 грудня 2016 року на базі ліцею та гімназії імені В.Т. Сенатора.

Темою семінару було взято роботу цих двох закладів освіти міста Сміли, а саме: Пріоритетні аспекти діяльності навчальних закладів щодо реалізації Концепції нової української школи.

Красивим, багатим та духмяним короваєм зі щирими словами вітання радо зустрічали гостей ліцеїсти: Ірина Кисіль, Софія Міщенко, Юрій Король, Дмитро Чубін, а теплу щиросердну пісню подарувала талановита співачка ліцею Анжеліка Федорченко.

Відкрила семінар-практикум завідувач методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Валентина Борисівна Руденко.

У своєму вітальному слові вона познайомила присутніх з прогресивним закладом Смілянщини, який утілює в життя всі свої задуми.

З вітаннями до учасників семінару звернулася і директор ліцею Софія Анатоліївна Гнідая. Вона ознайомила гостей з історією створення закладу та його сучасними здобутками.

До уваги гостей було запропоновано відеофільм «Роки становлення ліцею».

У своїй промові директор ліцею розкрила зміст роботи закладу з питання «Міжнародна діяльність та експериментальна робота як пріоритетний напрямок розвитку навчального закладу в умовах реалізації Концепції нової української школи».

 

Цікава зустріч із собріологом

Автор: Svetlana   
Понеділок, 05 грудня 2016

На минулому тижні у ліцеї в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбулася цікава зустріч з координатором по Черкаській області громадського руху "Твереза Україна", собріологом, Юрієм Григоровичем Оробцем.

Учні І-ІV курсів мали нагоду прослухати цікавий матеріал про шкідливий вплив алкоголю на організм людини, переглянути відеоролики та поспілкуватися з  людиною, яка веде тверезий спосіб життя.

Звичайно, емоції просто переповнювали ліцеїстів, адже задавати запитання і почути компетентні відповіді, що підтверджувалися фактами із життя було неймовірно цікаво.

День пролетів, неначе одна мить, залишивши по собі припіднятий настрій та шквал емоцій, які ще довго бурлили, тому що питання тверезого способу життя цікавить сучасну молодь. А от притримуватися такого способу життя чи ні - це вже буде залежати від кожного з них. Доросле життя, на жаль, розставить свої прерогативи.

Ознайомлені - значить попереджені! Вибір за кожним!

 

Вітаємо Артема Труша з перемогою

Автор: Alla   
Понеділок, 05 грудня 2016

Труш Артем посів  перше  місце на міській олімпіаді  з фізики.

Ліцей щиро вітає Артема та його вчителя   Марію Сергіївну Волошину.

Бажаємо подальших успіхів.

 

Вітаємо Анну Чурілову

Автор: Alla   
Понеділок, 05 грудня 2016

Чурілова  Анна посіла  третє  місце на міській олімпіаді  з правознавства.

Щиро вітаємо Анну та її вчителя   Ольгу Анатоліївну Гунько.

 

Молодіжна акція "Передай свічку пам'яті"

Автор: Alla   
Середа, 30 листопада 2016

Управління освіти, молоді та спорту висловило  щиру подяку представникам молодіжного громадського активу міста та органів учнівського самоврядування за активну участь у проведенні молодіжної акції «Передай свічку пам’яті» до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, що відбулася 26 листопада 2016 року на центральній площі міста учням ліцею Бондаренку Валерію та Еленгаупт Діані

 

Бути ліцеїстами - почесно. Це упевнений курс до успіху

Автор: Svetlana   
Вівторок, 29 листопада 2016

Ліцею наш рідний – ти рідна оселя,
Де лиця знайомі любов’ю горять!
Де  завжди підтримка, де віру уселять.
Нам затишно разом вперед крокувать!
Готові ми, поклавши руку щиро
На серце, свою кляту говорить!
Ми тобі скажем її дружно, хором,
Адже любов в наших серцях горить! – звучало з уст наших першокурсників на святі, яке відбулося 25 листопада 2016 року в актовій залі ліцею. Це свято – День народження нашого любого навчального закладу. Це – особливе свято для наших першокурсників – день їхньої посвяти у ліцеїсти.

Саме в цей день усі мешканці ліцейної міні-країни зрозуміли, що таких талановитих та активних першокурсників у нас іще не було. Вони танцюють, співають, розважають! Вони прагнуть показати усі свої таланти! І коли вони тільки навчатися встигають?

Святковий концерт вели майбутні талановиті ведучі, усе ті ж першокурсники: Софія Міщенко (І-М), Іванка Зайчук (І-Б), Андрій Баєв (І-М), Андрій Лісовий (І-М).

Талановитими вокалістками виявились Олена Зарічанська (І-М), Ірина Строгецька (І-М), Катерина Громко (І-Б), Іваній Лілія (І-Б), Діана Еленгаупт (І-Б) та Ірина Береславська (І-М).

Справжньою прекрасою свята стали хореографічні постанови у виконанні Мартовицького Максима та його подруги-партнерки Альбіни, найтанцювальніших дівчат із І-М та таких же талановитих і спортивних танцюриок із І-Б.

Привітати першачків поспішали і старшокурсники. Хтось – гарними романтичними танцями (Нюкіна Валерія, Деміхов Олег), хтось гарною піснею (Оношенко Катерина), хтось розважальними сценками із свого веселого шкільного життя (ІІ курс, ІІІ-М курс). Концерт видався на славу.

А ще саме у цей святковий день наші юні друзі розповіли свої найсокровенніші секрети – ким мріють стати у майбутньому. І нехай їхні мрії ще кілька разів зміняться, допоки вони виростуть, проте першу цеглинку до успіху  і щастя у дорослому житті  уже закладено. Адже вони не помилилися, коли  першого вересня  переступили ліцейний поріг. Саме тут їх чекає романтика нових обріїв, невгамовний галас друзів і радість пізнання незвіданого, нового.  Їм  не байдуже власне майбутнє, і вони  впевнено обрали курс до успіху. Віднині вони з гордістю будуть носити почесне  ім’я ліцеїста.

 

Дотримуйся правил дорожнього руху

Автор: Alla   
Понеділок, 28 листопада 2016

Пам’ятка з правил дорожнього руху1. Йти до школи треба найкоротшим шляхом, по вулицях з найменшим рухом транспорту.


2. Ходити треба тільки по тротуарах, дотримуючись правої сторони.
3. По дорогах чи вулицях, де немає тротуарів, треба йти з лівої сторони, назустріч транспорту.


4. Будьте обережні біля під’їздів дворів, звідки  може виїхати автомобіль.


5. Не збирайтеся на тротуарах великими групами, не зупиняйтеся на поворотах, спусках чи підйомах, на мостах і під мостами.


6. Спокійно, без метушні переходьте дорогу.


7. Переходьте вулицю на перехрестях по пішохідних доріжках або в місцях, де є вказівники  «Перехід».


8. При переході впевніться в безпеці: подивіться спочатку наліво, дійшовши до середини дороги, - подивіться направо.


9. Не перебігайте дорогу перед транспортом, що рухається.

Пам’ятайте, що автомобіль зразу зупинити неможливо!


10. Автомобілі, автобуси, тролейбуси, які стоять, треба обходити ззаду, а трамваї – спереду.


11. Не чіпляйтесь за рухомий транспорт, не катайтесь на проїзній частині вулиці і дороги на велосипедах, ковзанах, самокатах.


12. Не влаштовуйте ігри на дорозі, тротуарах, мостовій.

 

Вітаємо Владиславу Осадчу

Автор: Alla   
Понеділок, 28 листопада 2016

На міськів олімпіаді з англійської мови Владислава Осадча посіла перше місце. Щиро вітаємо Владиславу та її вчителя Тетяну Євгеніївну Ярмиш з перемогою та бажаємо подальших успіхів !!!

 

Вітаємо Дениса Драгоєва

Автор: Alla   
Понеділок, 28 листопада 2016

Денис Драгоєв посів друге місце на міській олімпіаді  з інформаційних технологій.

Вітаємо Дениса  та його вчителя   Івана Сергійовича Битяка. Бажаємо подальших успіхів.

 

День пам'яті жертв голодоморів

Автор: Lesya   
Субота, 26 листопада 2016

Сьогодні, у четверту суботу листопада, Україна вшановує День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день. 
За даними дослідження, проведеного Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. в. Птухи НАН України спільно з американськими дослідниками, в Україні в 1932-1934 роках від голоду померло близько 4 мільйонів осіб, або 13% усього населення.


 

Наші вітання переможцям міських змагань із шашок

Автор: Svetlana   
Середа, 23 листопада 2016

Щиро вітаємо нашу команду у складі Дмитра Мироненка, учня ІV-М курсу, та Олени Зарічанської, учениці І-М курсу, із зайнятим ІІ місцем у змаганнях із шашок у залік ХХІІ міських комплексних навчально-виховних заходів серед школярів міста Сміли.

Бажаємо їм подальших спортивних успіхів та нових перемог!

 

ВІТАЄМО Дашу та Артура СИДОРЕНКІВ З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ

Автор: Alla   
Вівторок, 22 листопада 2016

Учні ліцею Артур та Дар’я Сидоренко з перемогою  та з медалями повернулися з Трускавця, де проходив  Чемпіонат світу з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ».

Змагання зібрало майже півтисячі учасників з країн Європи, Азії, Африки та Америки. Національна збірна команда України з хортингу брала участь у цьому чемпіонаті у кількості 283 осіб. Артур та Дар’я були серед них. Даша завоювала перші місця в розділах «Duel» та «Fighting» а Артур посів перше місце у розділі «Fighting» і третє в розділі «Duel».

Ліцей вітає Артура та Дашу і зичить їм нових перемог!

Довідка: Хортинг – є національним видом спорту в Україні. Він активно розвивається і має представництва практично в усіх містах. Він поєднує в собі різні види спорту, він цікавий та динамічний. І це дуже тішить, що інтерес до нього з кожним роком зростає і на рівні держави і на рівні нашої молоді.  Хортинг – український вид спортивних єдиноборств. Позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Слово “хортинг” походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

 

21 листопада День Гідності та Свободи

Автор: Lesya   
Вівторок, 22 листопада 2016

 

Вітаємо юних астрономів ліцею

Автор: Alla   
Понеділок, 21 листопада 2016

Вітаємо

юних астрономів - переможців   міської олімпіади

БРИНДАКА ЄВГЕНА-            І МІСЦЕ

КОРОЛЯ ЮРІЯ –                   ІІ МІСЦЕ

МАНДРОВУ ВАЛЕНТИНУ –ІІІ МІСЦЕ

та їхнього вчителя

ВОЛОШИНУ   МАРІЮ   СЕРГІЇВНУ

ЗИЧИМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!!!!!!!!!!!!!

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 84