Головна Новини
Останні новини
У ліцеї обрали дванадцятого президента учнівського самоврядування
Автор: Svetlana   
Понеділок, 29 вересня 2014 13:37

Минулий тиждень видався у ліцеї напруженим, адже учнівська громада знайомилася з претендентами на президентський пост.

Цьогоріч  кандидатами на заміщення посади претендували двоє дівчат, дві Аліни: Аліна Ніздрачова – учениця ІІІ-М курсу та Аліна Манько – учениця ІІІ-Б курсу. Обоє достойні кандидатури, обоє небайдужі до ліцейного життя, активні, дієві, талановиті та виважені у словах і вчинках.

Ліцеїсти протягом тижня мали можливість познайомитися із передвиборчими програмами обох кандидатів, обговорити усі «за» та «проти».

Найгарячішим виявився день дебатів. У виборців накопилося безліч питань, відповідь на які вони хотіли почути з вуст кожної дівчини. Тому й зібралися на дружню розмову, щоб розставити усі крапки над «і».

Дівчата-претиндентки на пост президента ліцею трималися дуже достойно, адже кожен пункт своєї передвиборчої програми був продуманий не лише на покращення ліцейного життя сьогодні, а й спрацьовував на перспективу.

Звичайно, цікаво було спостерігати, що ліцеїстам небайдуже, хто буде їхнім керманичем та які нововведення запропонують уже у цьому році, що цікавого очікує ліцейну родину та які перспективи розвитку. Дівчат прямо таки засипали запитаннями щодо реалізації пунктів їхньої програми. І стало зрозуміло, що вимогливі виборці будуть вимогливими і до свого обранця.

Сам день виборів пройшов напрочуд спокійно. Усі голосували, дотримуючись вимог та порядку, встановленого ЦВК ліцею. Вибори були демократичними та прозорими.
Після підрахунку голосів виявилося, що розрив між кандидатами на заміщення посади президента ліцею  зовсім невеличкий. А це означає, що ліцеїсти з довірою поставилися до обох дівчат.

Та все ж таки перемогу здобула АЛІНА НІЗДРАЧОВА. Саме їй очолювати ліцейне самоврядування протягом 2014-2015 навчального року. Саме їй бути взірцем та вести за собою. Саме їй стати посередником між дитячим колективом та учительською та батьківською громадою.

Отримати довіру – це лише половина справи, утримати її – першочергове завдання новообраного президента. Тож побажаємо нашій Аліні  успіхів, підтримки та допомоги від команди, натхнення, креативу, цікавих ідей  та творчого тандему з іншою Аліною – прем’єр-міністром учнівського самоврядування.  Адже тільки спільними зусиллями можна досягти успіху.

 
«Я хочу жити в якісному світі»
Автор: Svetlana   
П'ятниця, 19 вересня 2014 12:31

З  метою формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризація руху за підвищення якості життя та безпечності продукції,  ліцеїсти стали учасниками конкурсу «Я хочу жити в якісному світі».

Учасникам надавалася  можливість реалізувати власні творчі здібності і таланти.

Найкращі роботи зайняли достойне місце на стенді ліцею.

 
У ліцеї стартувала передвиборча кампанія!
Автор: Svetlana   
П'ятниця, 19 вересня 2014 11:52

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

У ліцеї стартувала передвиборча кампанія!
26 вересня відбудуться вибори президента ліцею 2014 року!

25 вересня 2014 року відбудуться ДЕБАТИ

Підтримайте достойного кандидата!

Зробіть свій вибір!!!

 
«ПОЕТИЧНА ОСІНЬ У ЛІЦЕЇ 2014 !»
Автор: Svetlana   
П'ятниця, 19 вересня 2014 11:41

ШАНОВНІ  ЛІЦЕЇСТИ !!!

ВПЕРШЕ  У НАШОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ  ВІДБУДЕТЬСЯ   КОНКУРС ЮНИХ МИТЦІВ

 

«ПОЕТИЧНА ОСІНЬ У ЛІЦЕЇ 2014!»

УСІ, ХТО БАЖАЄ ВИЯВИТИ СВІЙ ТАЛАНТ, УДОСКОНАЛИТИ СТИЛЬ ПИСЬМА НА ЦІКАВИХ ТРЕНІНГАХ, ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГАЛА - КОНЦЕРТІ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ НА ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

просимо звертатися до оргкомітету конкурсу  – ІІІ-Б курс: Оксана  Вдовиця, Аліна Манько, Катерина Нечипоренко

 
Гарний настрій у подарунок на день народження місту
Автор: Svetlana   
Середа, 17 вересня 2014 15:45

День народження – це завжди свято. Щоправда цього року святковий настрій смілян був пригнічений політичними подіями, що відбуваються у країні.

Але і день видався гарний, і сонечко дарувало усім своє щедре тепло, і освітяни Сміли намагалися прикрасити нижній парк своїми витворами мистецтва: яскравими, неординарними, неповторними. А головне, що все було зроблено власноруч.

Ось і ліцеїсти теж, приєднавшись до загальної картинки, намагалися створити веселе панно, щоби подарувати гарний настрій смілянам у день народження коханого містечка над Тясмином.

 
Усе заради власного здоров’я, заради життя. Про день здоров'я і спорту у ліцеї
Автор: Svetlana   
Середа, 17 вересня 2014 14:53

Уже стало гарною традицією у другу п’ятницю вересня проводити День здоров’я у ліцеї. Цей рік теж не став винятком. Уже від самого ранку ліцеїсти змінили свою традиційну шкільну форму на спортивну та з бадьорим настроєм налаштувалися на веселий та цікавий день.

Як тільки дзвіночок сповістив про початок проведення змагань, ліцеїсти вишикувалися на лінійку, щоби ознайомитися з правилами проведення  конкурсів, естафет та усього того, що обіцяло зробити цей день незабутнім.

Мить… І дітвора, немов мурахи, розбіглася на станції у внутрішньому дворику ліцею.

А  на польовій кухні закипіла робота, адже після гарної фізичної розминки так захочеться поласувати польовою кашею.

 
На посиденьки до директора…
Автор: Svetlana   
Четвер, 11 вересня 2014 15:10

Уже стало доброю традицією збирати актив ліцею на директорські посиденьки. Не став виключенням і цей навчальний рік.

Ліцеїсти усіх курсів разом з директором та заступником директора з виховної роботи зібралися за чашечкою чаю з тортом, щоб у неформальній обстановці поспілкуватися та спланувати роботу ліцейного молодіжного активу на новий навчальний рік.

Звичайно, дітям завжди приємно, що  дорослих турбують їхні далеко не дитячі проблеми, що їх чують і намагаються допомогти.

Розмова вийшла щирою і відвертою. Зразу ж окреслили плани на найближчий час, визначилися, що необхідно придбати, щоб ліцеїсти почувалися комфортно у закладі, намітили нові проекти. Роботи вистачить усім. Головне, щоб було цікаво та робота велася не з під палиці…

Та наші ліцеїсти не такі. Вони й ідейку підкинуть, і реалізацію креативненьку  запропонують, і заплановане здійснять.
А ідей цьогоріч чимало, але про все це детальніше уже у планах реалізації заходів…

Бурхливе ліцейне життя завирувало,  набирає обертів рух до поставлених цілей. Тож нехай нам просто щастить… Адже все залежить від нас…

 
Жінку ніколи не питають, скільки їй років...
Автор: Svetlana   
Вівторок, 09 вересня 2014 12:51

Шугар Тетяна Вікторівна. Письменниця презентувала свою нову збірку «Рядки щасливого безсоння»Жінку ніколи не питають, скільки їй років. Та ще й якщо вона  така весела, квітуча, красива і талановита, як наша землячка – поетеса Тетяна Шугар – Благодарна. Тож  п’ятого вересня ліцеїсти  вітали ювілярку  в Смілянській міській бібліотеці імені Олени Журливої. Невеличкий зал у цей прекрасний, заряджений позитивом день був повен гостей. Адже Тетяна Вікторівна  має багато друзів і чимало шанувальників своєї творчості.

Письменниця презентувала свою нову збірку «Рядки щасливого безсоння». Присутні у залі із задоволенням послухали поезії у виконанні самої авторки. Сюрпризом для всіх  став виступ смілянського композитора Станіслава Кравченка, який виконав для всіх декілька власних пісень на слова Тетяни Шугар  - Благодарної. За його словами, класти її  поезії на музику дуже легко й приємно, адже відзначаються вони милозвучністю та простим, але глибоким змістом.

 
Нашому улюбленому Володимиру Ткаченку - 60 років !!!
Автор: Svetlana   
П'ятниця, 05 вересня 2014 12:06

Нашому  улюбленому  гумористові, поетові, редакторові, видавцеві, наставникові Володимиру Ткаченкові виповнилося 60 років!  З цієї нагоди  3 вересня й   відбулися урочистості в Смілянській міській бібліотеці  імені Олени Журливої, де зібралися найщиріші друзі митця, шанувальники його таланту і ті люди, яким він допоміг знайти себе на літеатурній ниві, іншими словами, вигострив їхнє літературне перо і  посадив на брикливого Пегаса.  Юні таланти з ліцею, ретельно підготувавшись, і собі вирушили  вітати ювіляра. Адже  з його благословіння  цієї весни  проросла  молодіжна збірка  юних поетів Смілянщини «Ліричні проліски». Ліцейні «Пролісочки»  підготували і музичний, і поетичний  подарунки дорогому Володимирові  Тарасовичу. Адже ліцеїсти завжди раді бачити шанованого письменника у стінах рідного навчального закладу, щоб ще раз послухати його оповідки «Кролі», «Жуки» чи й щось із новенького.

Нині Володимир Тарасович  очолює Черкаську обласну організацію письменників НСПУ, тож турбот у нього вистачає. На обличчі ювіляра  під час зустрічі не лише світилася добра, привітна посмішка, а й відображались стурбованість та сум. Адже непроста українська ситуація не залишає байдужими справжніх патріотів нашої рідної землі. Та митець поборов хвилювання і порадував невеличку дружну аудиторію читанням своїх гуморесок. Не обійшлося і без сюрпризів. Пан Володимир  відкрив свою велику «таємницю»: він все життя мріяв бути ліриком, а не просто гумористом. Тому  присутні на святі почули у виконанні ювіляра чудові  інтимні вірші: про дитяче та справжнє кохання, про щирі почуття. На завершення письменник порадував усіх ще й своїми іскрометними пародіями, де кожне слово – мов десерт, аж солодко і радісно стає на душі.  Від імені адміністрації та педагогічного колективу ліцею ювіляра привітали учитель української мови та літератури Тетяна Береговенко та бібліотекар  Ірина Рак. Отже, свято вдалося на славу. Дай Боже, ще й  наступні ювілеї нашого чудового земляка відвідувати та відвідувати.

А із уст  юних «Пролісків»: Оксани Вдовиці, Аліни Манько, Катерини Нечипоренко - прозвучали такі авторські рядки:

Всміхаються рядки і букви,
І вітерець наспівує гучніше,
Коли приходять світлі дні,
І сонце гріє трішечки тепліше.
Сьогодні, Володимире Ткаченку,
До Вас прийшов цей світлий, гарний день,
Приніс з собою досвід чималенький
І звів до купи близьких Вам людей.
Тому бажаєм Вам добра і миру,
Міцну сім`ю і запашну хлібину!
Лишайтеся таким, який  Ви є,
Бо це усім натхнення додає!


 
Листи підтримки…
Автор: Svetlana   
П'ятниця, 05 вересня 2014 12:01

Ось і знову вересневі ранки сповнюються звуками шкільного дзвоника, а подвір’я нашого коханого ліцею розквітає від дитячих усмішок, наповнюється галасом ліцеїстів-першокурсників, традиційно одягнених у вишиванки та ділові костюми.

Вони прийшли навчатися, вони щасливі і життєрадісні, вони вродливі і юні…

А в цей же час десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Захищаючи спокій та дитяче щастя від пострілів, вибухів, від плачу та безнадії, захищаючи від страху…

На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. І ми, розуміємо, що усім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Тому й вирішили учні ліцею підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань у рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України. Адже допомога, підтримка та розуміння сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.

Ліцеїсти своїми руками виготовляли паперових журавликів – символів надії з метою донести до юнаків-захисників слова підтримки та подяки за те, що змогли ми сьогодні розпочати уроки, сісти за парти та насолоджуватися блакиттю ясного неба і лише  чути та усвідомлювати , що лихо не за горами.

Листи ліцеїстів зі словами щирої подяки понесуть паперові вісники в одну з військових частин, до медичного шпиталю, щоб хоч на мить полегшити душевний біль та страждання тим, кому ще довго буде снитися страхіття бою.

Як добре, що ми можемо ще побути дітьми, відчути радість щасливого дитинства, мріяти і жити спокійно у своїй країні.

Президентська рада ліцею.

 

 
Дорога ліцейна родино! (в «Ліцеїст»)
Автор: Sofiya   
Середа, 03 вересня 2014 23:03

Щиро вітаю всіх з початком нового навчального року!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки зростуть у душах наших ліцеїстів урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен  день, кожен крок. Дорогі ліцеїсти! Будьте здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.  Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави, її захисту і особливо зараз, адже вперше за всі 23 роки незалежності України ми розпочали навчальний рік у стані війни. Переконана, що прагнення до волі, порозуміння, віра у щасливе майбутнє, патріотизм є запорукою Миру у нашій рідній.єдиній Украіні.

 
Святковий першовересень у ліцеї
Автор: Svetlana   
Понеділок, 01 вересня 2014 15:11

Віддзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи, замайоріли на подвір’ях осель айстри, жоржини та чорнобривці – багатокольорові віщунки осені…

І свято зібрало нас у рідному ліцейному колі.

Знову ранок першого вересневого дня наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міста розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок, різнобарв’я вишиванок, квіткового розмаїття у дівочих косах та чарівної хуртовини осінніх квітів…

Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом…

Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для наших першокурсників, які, зробивши свій вибір, змінили школу на ліцей з бажанням отримати саме ті знання та досвід, який їм допоможе у подальшому житті. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, які будуть використовувати отримані знання в реальному житті.

Найщиріші слова вітання нашим учителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину, несе мир і спокій нашій державі !!!

Нехай серця усіх, хто цього прекрасного ранку переступив поріг школи, сповнюються радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань !!!

Зі святом !!!

 
Вітаємо з Днем знань!
Автор: Lesya   
Понеділок, 01 вересня 2014 14:59

 

 
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
Автор: Lesya   
Неділя, 24 серпня 2014 21:06

 

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,
сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна
в просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,

у квітці, в пташині, в електровогнях,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячий усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить — не згора,
живе у стежках, у дібровах,
у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
і в хмарах отих пурпурових,

в грому канонад, що розвіяли в прах
чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
до весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
коли ти не любиш Вкраїну!..

Дівчино! Як небо її голубе,
люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою —
і вічні ми будемо з нею!


1944
В. Сосюра

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 55