Головна Новини
Останні новини

З Великоднем!

Автор: Lesya   
Неділя, 16 квітня 2017

 

Великодня феєрія

П'ятниця, 14 квітня 2017

 

Передвеликодня феєрія

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017

У ліцеї стартувала Великодня феєрія.
Своє бачення щодо оздоблення великодніх кошиків представили на виставку усі класні колективи. Але це лише початок...
П'ятниця обіцяє подарувати не лише естетичне задоволення від споглядання оздоблень, а й розгорнутися у справжнє передвеликоднє дійство, даруючи гарний піднесений настрій напередодні великого християнського свята...

 

Наші гості

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017

У понеділок, 10 квітня, у стінах ліцею побували високоповажні гості.

Завітали до ліцеїстів народний депутат України Сергій Ярославович Рудик зі своєю командою та очільники нашого міста: виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради, Віктор Федоренко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Людмила Осейко та начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова. Метою візиту було ознайомитися з тим, як у навчальному закладі використовується сучасне  мультимедійне  обладнання, подароване ліцею народним депутатом.

Гості оглянули кабінет хімії, у якому і застосовується дане обладнання, кабінет фізики, укомплектований сучасними фізичними приладами та мали можливість поспілкуватися з ліцейним активом – учнівським самоврядуванням, адже їм було про що розпитати високоповажних гостей  щодо реорганізації свого навчального закладу. Розмова виявилася дружньою та теплою, предметною і водночас  серйозною. Запитаннями та відповідями були задоволені обидві сторони.

А фото на згадку об’єднало усіх у творчому тандемі.


 

День Цивільного Захисту

Автор: Alla   
Четвер, 13 квітня 2017

13 квітня 2017 року у ліцеї було проведено ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.

У рамках дня цивільного захисту було проведено загальноліцейну лінійку, на якій учням ліцею було оголошено наказ начальника ЦЗ ліцею  «Про проведення  Дня ЦЗ і КОТ у ліцеї» та  доведено задачі  з проведення відповідних завдань і планових заходів.

Протягом дня згідно з планом було проведено заходи, які акцентували увагу учнів на потребі вироблення навичок безпечної поведінки у разі надзвичайних ситуацій. Так учні І-Б курсу взяли участь у майстер-класі з виготовлення ватно-марлевих пов’язок. На перервах учні з цікавістю оглядали виставку засобів хімічного захисту, яку підготував викладач предмета «Захист Вітчизни» П.О.Завгородній. Ліцеїсти мали змогу ознайомитись з будовою вогнегасників та практичним їх застосуванням. Учні  знайомились з пам’ятками щодо безпечної поведінки, які було розміщено на інформаційному стенді.

 

У ліцеї стартував творчий проект "А у нашому класі..."

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017

Квітень у ліцеї розпочався не лише Тижнем благодійності, а й творчими звітами ліцеїстів та їхніх класних керівників щодо проведеної навчально-виховної роботи у класних колективах. Першопрохідцями цього творчого проекту стали наші майбутні випускники.

Звіт класних колективів четвертих курсів перед адміністрацією, учителями та громадськістю ліцею відбувся 10 квітня у кабінеті фізики. Випускники 2017  розповіли про навчання та  свої досягнення протягом чотирьох років.
Розпочала захід вітальною піснею «А я бажаю Вам добра…»  Анжеліка Федорченко.

Дмитро Чубін як екс- президент привітав присутніх у залі та звернувся до першокурсників, на яких нині покладається почесне і нелегке завдання: продовжити естафету  навчання  в Рідному Ліцеї та примножити його кращі традиції.  Дмитро передав першокурсниці Діані Еленгаупт  книгу «Хроніка життя ліцеїстів», де юні науковці будуть записувати свої добрі справи, робити спроби пера, фіксувати цікаві моменти ліцейного буття.

 

Благородна місія

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017

Ліцеїсти тісно співпрацюють з громадською організацією «Пошук» та її очільником Андрієм Івановим, що активно розгорнули  свою діяльність у Смілі.

Це можливість для учнів краще пізнати історію свого міста, поспілкуватися з цікавими людьми, долучитися до пізнавальної пошукової роботи та поглибити знання щодо минувшини.

10 квітня ліцеїсти організували мініекодесант на територію колишньої військової частини, що розташувалася неподалік ліцею.

Потрапивши на так звану закриту територію, опинилися неначе у знаменитому кінофільмі «Сталкер».

А мета цієї акції була більш ніж благородна – розчистити територію для проведення заходу щодо відзначення Міжнародного  дня визволення  в’язнів фашистских концтаборів, адже на території колишньої військової частини, де під час війни 1941-1945 років знаходився табір військовополонених,  розташована чи не найбільша у місті розстрільна яма.

Свою місію ліцеїсти виконали, долучившись до благородної справи, а ще довідалися від Андрія Іванова історію цього табору для в’язнів та познайомилися зі спогадами очевидців тих страшних подій воєнного лихоліття, що сколихнули  чи не всі країни світу.

 

Благодійний ярмарок у рамках акції "Серце до серця"

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 квітня 2017

Завершила свій перебіг ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що тривала протягом місяця, адже головною метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, зокрема порятунку життя і здоров’я українських дітей.

Цьогоріч кошти збиралися для дітей з вадами зору.

Ліцеїсти не могли залишитися осторонь такої акції та активно долучилися до її проведення. Наші волонтери, учениці ІІІ-М курсу  Маша Коцуконь та Валя Мандрова, оголосили у закладі благодійний ярмарок, до якого долучилися усі ліцеїсти.

Величезна подяка усім, чия небайдужість зігріє не одне дитяче серце, а зібрані кошти допоможуть діткам побачити наш прекрасний світ у всій його багатобарвній красі.

 

У ліцеї триває місячник благодійності

Автор: Svetlana   
Вівторок, 11 квітня 2017

Ліцеїсти долучилися до важливої місії, яку організували усі небайдужі до подій у нашій країні, а саме до підготовки великодніх подаруночків для воїнів АТО.

Великодні паски та пасочки, солодощі та інші смаколики підготували ліцеїсти для наших захисників, щоб і вони відчули радість від того, що про них турбуються, їх люблять та з нетерпінням чекають дома.

 

Читайте якомога більше - і станете найбагатшими у Всесвіті... (бліц-опитування)

Автор: Svetlana   
П'ятниця, 07 квітня 2017

Вже стало традиційним на початку квітня до  дня народження відомого казкаря Г. Х. Андерсена, що відзначається 2 квітня, святкувати Міжнародний день дитячої та юнацького книги. Це свято встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль книги  у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Саме дитячі книги вбирають у себе цілий світ, все цікаве, що трапляється на планеті та за її межами…

От і наші юні ліцеїсти приєдналися до проведення міського заходу, який організували  у творчому тандемі відділ юнацтва ЦМБ ім. О. Журливої разом з бібліотекарем  ліцею Рак І.І. та дитячою телестудією «Я+ТИ».

Метою заходу під назвою «ВООК-симпатія» у формі  бліц-опитування  було виявлення в учнів їхніх смаків у літературі, прищеплення любові до книги та читання, підвищення  інтересу дітей до ролі книжки в суспільному та історико-культурному житті…

У бліц-опитуванні взяли участь: Аня Галушка, Маша Коцуконь, Аня Чурілова – учениці III-М курсу, Іра Кисіль, Софія Король - ліцеїстки з III-Б курсу, Мар'яна Іллющенко – з II-М курсу та Софія Міщенко – з I-М курсу.

 

С Днем рождения, любимый наш директор! :)

Автор: Lesya   
Середа, 05 квітня 2017

Имя «Софья» значит «мудрость».
Из Страны Чудес пришла она.
Нежность, красота и хрупкость,
А внутри тверда, словно скала.
Поздравляем с Днем Рождения, родная,
И желаем счастья всей душой,
Мир любить и, зла не замечая,
Восхищать своею добротой.


 

Ліцеїсти – учасники міського фестивалю-конкурсу

Автор: Svetlana   
Четвер, 23 березня 2017

23.03.2017 року найталановитіші ліцеїсти представляли свою вокальну творчість під час проведення міського етапу обласного фестивалю-конкурсу «Мистецький дивокрай Черкащини-2017».

Цьогоріч учасниками конкурсної програми стали наші першокурсники Іринка Береславська та Максим Мартовицький, учні І-М курсу, та учениця ІV-Б курсу – Анжеліка Федорченко.

Виступ Іринки був ніжним і милозвучним, як і сама дівчинка. У її виконанні прозвучала пісня «Це моя Україна».

Максим, як завше, вирізнявся своєю харизматичністю, упевненістю, умінням володіти своїм голосом та впливом на жіночу аудиторію. Він виконував пісню «Хай буде щастя і любов».

А наша зіронька Анжеліка підкорила слухацьку аудиторію і своїм голосом, і умінням триматися на сцені, і гарною піснею про сорочку-вишиванку. Вона подарувала присутнім пісню  «Щира українка».

Вела конкурсну програму учениця ІІІ-Б курсу Софія Король. Як завжди - стримано, пафосно, упевнено.

Ми вдячні нашим талановитим дітям за творчий талант, душевність виступів та любов до української пісні, що несе добро, позитив, гармонію і хороший настрій. Вдячні за хвилинки радості, даровані від чистої  дитячої  душі.

 

Виховна година «Що потрібно знати про туберкульоз»

Автор: Svetlana   
Четвер, 23 березня 2017

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу (ТБ). Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного ризику розвитку туберкульозу піддаються люди з ослабленою імунною системою.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу. (24 березня 1882 року)

В Україні, згідно з Указом Презедента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно теж  24 березня.

Пізнавальну виховну годину для ліцеїстів  I – Б курсу на тему: «Що потрібно знати про туберкульоз» провела бібліотекар Центральної дитячої бібліотеки О.Ф.Гончар 21.03.2017. На виховній годині розглядались такі питання: що потрібно для того, щоб виявити туберкульоз на ранній стадії і вилікуватися від нього;  складові профілактики туберкульозу (соціальна, санітарна, специфічна, хіміопрофілактична); яким чином відбувається зараження та як вберегтися від цього захворювання. Під час проведення  заходу  для учнів була представлена книжкова викладка на цю тематку.

Дітей вразила інформація про те, що щорічно з 9 млн. людей, яким ставлять діагноз туберкульоз, 3 млн. навіть не проходять лікування.

Країни з високим рівнем захворюваності на ТБ

До континентів та країн з високим рівнем захворюваності на туберкульоз належать:  Африка (зокрема країни Африки на південь від Сахари і Західна Африка); Південно-Східна Азія (у тому числі Індія, Пакистан, Індонезія та Бангладеш);  Росія;  Китай;  Південна Америка;  країни західної частини Тихого океану (у тому числі В'єтнам, Камбоджа та Філіппіни.)

 

Знайомство з роботою ПриватБанку зсередини

Автор: Svetlana   
Середа, 22 березня 2017

21 березня учні ІІІ-М курсу разом зі своїм класним керівником Оленою Діденко відвідали сусіднє з ліцеєм відділення ПриватБанку, де мали змогу познайомитись із функціонуванням відділення, із пакетом послуг, які працівники банку надають своїм клієнтам, та якими можуть скористатись і самі ліцеїсти.

Перед учнями виступили працівники банку, познайомили дітей з основними банківськими професіями,  навчали користуватися Карткою ЮНІОРА, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку,  пояснили, як правильно поводитися з грішми та продемонстрували, як працює справжній банк зсередини.

Насамкінець діти отримали сертифікати учасників екскурсії до відділення Приватбанку та почули напутні слова щодо безпечної поведінки з різними функціями банку для убезпечення себе від дій аферистів.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 84