Головна Новини
Останні новини

З перемогою з фестивалю відеопоезії "Чорна підкова"

Автор: Svetlana   
Вівторок, 10 лютого 2015

Учні ІІ-М курсу Максим Бугайов та Дарія Гречана  посіли ІІІ місце  у конкурсі відеопоезії,  який відбувся  в рамках фестивалю “Чорна підкова” до 80 - річчя з дня народження Василя Симоненка.

8 лютого у місті Черкаси в музеї «Кобзаря» було підведено підсумки конкурсу.

Усього на розгляд  журі  було представлено   19  відеороликів на поезії чи прозу, автором яких є наш  видатний земляк.

Учасники з різних куточків України: Дніпропетровська, Переяслава – Хмельницького, Сумщини, Кіровоградщини і, звичайно ж, Черкащини – втілили власне бачення творчості геніального письменника епохи шістдесятників. Парадокс у тому, що з плином часу творчість Василя Симоненка набуває все більшого значення й актуальності, звучить не лише злободенно, а й пророче.

 

«Samsung назустріч знанням»

Автор: Svetlana   
Вівторок, 10 лютого 2015

У рамках проекту Samsung Electronics щороку проводить конкурс учнівських есе та освітніх проектів серед учнів та викладачів середніх шкіл всіх типів.

За результатами конкурсу «Samsung назустріч знанням» команда ліцеїстів у складі Борікової Богдани, Діденко Аліни, Ратушньої Альони та керівника Валантирець Н.В. отримала подяку за участь та сертифікати учасників.

 

Ліцей завжди чекає своїх випускників...

Автор: Svetlana   
Вівторок, 10 лютого 2015

Цього вечора з нетерпеннім чекають усі: ліцеїсти, випускники, учителі, працівнкики ліцею. Це – вечір зустрічі із роками, що минули, із своїм дитинством, із старими друзями. Це – вечір приємних веселих спогадів і цікавих приємних несподіванок.  Це – вечір зустріч із випускниками минулих літ.

Цього року на зустріч із юністю в актовій залі зібралося їх небагато, тих, хто сумує за своїм рідним ліцеєм, кому хочеться поринути в чарівний світ дитинства, зустрітися зі своїми друзями.

Отак у теплі камерній атмосфері пройшов невеличкий концерт, де пролунали слова вітання від директора ліцею, Софії Анатоліївни, від  випускників ліцею 2005, 2010 та 2013 років. Багато теплих слів було сказано на адресу нашого улюбленого навчального закладу,  багато спогадів зринуло саме у цей чарівний вечір, коли атмосфера, друзі юності та дитинства, вчителі, світлі класи – усе сприяє цьому.

 

Є перемога!

Автор: Alla   
Понеділок, 09 лютого 2015

Щиро вітаємо ученицю ІІІ-Б курсу Дашу Прилепську, яка посіла друге місце на обласній олімпіаді з російської мови та літератури. Пишаємось та бажаємо успіхів!!!

Педагогічний колектив та учні ліцею.

 

У ліцеї відбулися батьківські збори

Автор: Svetlana   
П'ятниця, 06 лютого 2015

05.02.2015 року у ліцеї відбулися загальноліцейні батьківські збори.

На захід зібралася уся ліцейна родина: батьки, учителі та ліцеїсти.

Традиційно збори розпочала директор ліцею Софія Анатоліївна Гнідая. У своєму виступі вона наголосила на основних аспектах життя ліцею протягом першого семестру. А розповідати батькам було про що, адже ліцей не змарнував жодного дня, ефективно працюючи над удосконаленням уже досягнутих висот. Це і перемоги на олімпіадах, робота учнів у Малій академії наук, участь у традиційних інтелектуальних конкурсах та змаганнях різних рівнів. Це і організація різноманітних акцій (благодійних, екологічних), конкурсів, виставок, змагань, робота учнівського самоврядування та євроклубу, робота в проектах та міжнародна діяльність. Скільки усього зроблено, проведено, опрацьовано. Є про що розповідати, і є чим пишатися.

Заступник директора Алла Степанівна Бурсевич, що є начальником штабу цивільного захисту у закладі, розповіла присутнім про те, що у непростий для нашої країни час – час неоголошеної війни слід піклуватися про власну безпеку та безпеку своїх близьких. Щоб діяти у надзвичайних ситуаціях, треба бути морально, фізично та психологічно до них готовими.

 

 

Вітаємо наших біологів з перемогою

Автор: Alla   
Понеділок, 02 лютого 2015

31 січня 2015 року відбулася обласна олімпіада з біології. Наша команда дуже ретельно до неї готувалась і недарма.

Маємо чотири перемоги!!!

Першокурсниці Бреус Інна та Косюкевічус Валерія посіли другі місця. Мельник Анастасія з ІІ-Б курсу та Булика Тетяна з ІV-Б курсу стали третіми.

Щиро радіємо за дівчат та бажаємо їм нових перемог.

Підготував команду до участі у обласній олімпіаді вчитель біології Петро Карпович Цвященко. Дякуємо!!!

 

Хвилинки радості для містян

Автор: Svetlana   
Понеділок, 02 лютого 2015

Холодного зимового дня, коли так хочеться ніжності та тепла, молодь Сміли вийшла на вулиці міста для того, щоб подарувати трішки радості людям.

22 січня о 14:00 на центральній площі міста  відбулася акція до Дня обіймів, у ході якої учні нашого закладу з плакатами «free hugs» обіймали всіх охочих. Було надзвичайно приємно, що ми змогли подарувати посмішку людям, які так потребували цього.

Не забули також і про те, що Україна саме 22-го січня відзначала День Соборності Так як у ці тяжкі часи кожен переймається долею своєї країни, діти підготували плакати з надписом «Схід і Захід – єднаймося!» і роздавали смайли, на яких було написано «СХІД І ЗАХІД РАЗОМ! ОБІЙМИСЯ, УКРАЇНО!»

Ось так поєдналися в одному дні ці дві події, які подарували всім і позитив,  і гарний настрій, і  непереборне бажання дарувати людям хвилинки радості.

Президент ліцею - Аліна Ніздрачова

 

Цікавий відпочинок у засніжених Черкасах

Автор: Svetlana   
Понеділок, 02 лютого 2015

Зимові канікули виявилися для нас трохи задовгими. Ми встигли відсвяткувати новорічні свята, добре відпочити, помандрувати і… засумувати за своїми друзями та за ліцеєм.

Тому перший курс хай і не у великому складі, але  зібрався на зустріч за чашечкою чаю, де було прийнято єдине правильне рішення: час відпочивати разом.

Вирішено – втілено у життя!

І от  у понеділок, 26 січня, ми всі рвонули відпочивати в місто Черкаси. Погода була казковою: такого лапатого пухнастого снігу давно вже не було у наших краях. Спочатку  відвідали Черкаський дитячий парк, де пограли в сніжки, подихали морозним повітрям та побавилися на зимовому просторі, потім зайшли погрітися у павільйон із екзотичними тваринами та рослинами. Тут особливо цікаво було дівчаткам із біологічного курсу. А після цього дружною юрбою попрямували на ролледром. У кожного із нас виявився різний досвід катання на роликах. Тому і їздили ми у різному темпі, у різній техніці, проте всі-всі.

Як же весело і цікаво ми провели ці кілька годин разом. Швидше б розпочалися уроки! Адже в ліцеї ми матимемо змогу спілкуватися з друзями, які за ці півроку вже стали немов рідними!

 

Вітаємо Дашу Прилепську

Автор: Alla   
Понеділок, 02 лютого 2015

31 січня 2015 року відбулася міська олімпіада з російської мови. Учениця ІІІ-Б курсу Даша Прилепська, яка брала участь у цій олімпіаді, посіла друге місце. Ми всі щиро вітаємо Дашу з перемогою та бажаємо успіхів.

 

"Зимова осанна Симоненкові"

Автор: Svetlana   
Четвер, 29 січня 2015

«Зимова осанна Симоненкові» - саме таку назву мав урочистий вечір, присвячений пам’яті видатного поета і нашого співвітчизника. Адже 2015 рік  оголошено  роком Василя Симоненка.

У рамках заходів з нагоди 80-річчя поета урочистості відбулися 24 січня о 15.00 у приміщенні музею «Кобзаря» у місті Черкасах.  І, як завжди, учасники гуртка «Я патріот України»  долучилися  до проведення свята.

Аліна Манько та Оксана Вдовиця приготували для учасників заходу музичне вітання.

Слід зазначити, що вже доброю традицією для ліцеїстів стало відвідання  різноманітних творчих  віталень разом з батьками та родичами. Тому Аліна  прибула  до Черкас  разом з дідусем Іваном Михайловичем, а Оксана – з  татом   Олександром Борисовичем.

Ліцеїсти завжди  намагаються бути у вирі  цікавих подій сьогодення. Юні читці Яна Христич та Юлія Шепелєва декламували перед  аудиторією улюблені поезії Василя Симоненка. Усі присутні ловили буквально кожне слово із вуст тих, хто був запрошений до виступу. Адже все було новим, незаїждженим і  актуальним для теперішного світу. Видавець Юлія Чабаненко презентувала нові ювілейні видання  творів митця, серед яких  казка «Цар Плаксій та Лоскотон» та збірка вибраних творів з передмовою Василя Пахаренка.

Зараз ліцеїсти активно готуються до міського заходу, присвяченого Василеві Симоненку, який відбудеться 20 лютого о 14.00 у бібліотеці імені Олени Журливої.

Тож запрошуємо усіх  охочих долучитися до проведення смілянських урочистостей з нагоди ювілею поета.

Тетяна Береговенко - учитель української мови та літератури

 

Вітаємо

Автор: Alla   
Середа, 28 січня 2015

Учень ІІ-М курсу Труш Артем брав участь у обласній олімпіаді з математики та посів ІІІ місце.

Щиро вітаємо Артема та його вчителя Раїсу Володимирівну Осадчу з перемогою. Бажаємо нових перемог.

 

І пішли ми з колядою...

Автор: Svetlana   
Середа, 14 січня 2015

Нова радість стала, яка не бувала:
Над вертепом звізда ясна увесь світ засіяла.

Багаторічну традицію  привітання  спонсорів та громадськості міста з Новим роком та Різдвом Христовим з благословіння директора  Софії Гнідої продовжило  молодше покоління ліцеїстів І-ІІ курсів. Підготувавши нову програму, присвячену року Дерев’яної Кози, юні колядники вирушили  в дорогу, щоб усім розповісти про Велику подію:

І пішли ми з колядою
За небесною звіздою,
Котра нам ся об’явила
І Месію возвістила.

Цього року на особливий обряд водіння Кози  з нетерпінням чекали скрізь: і в головному офісі державного підприємства "Смілянський лісгосп", і  в сусідньому відділенні Приватбанку, і в Смілянському міськвиконкомі, і навіть на Смілянській міській станції швидкої медичної допомоги.   Юних колядників особисто вітали  заступник міського голови Студанс Юрій Іварович  та директор "Смілянського лісгоспу" Сегеда  Юрій Юрійович.

 

З Різдвом Христовим!

Автор: Lesya   
Понеділок, 05 січня 2015

Від щирого сердця вітаємо Вас зі світлим святом - Різдвом Христовим!

Нехай:

у Ваших серцях завжди панує радість та спокій,

у Ваших родинах завжди буде мир та злагода,

І у житті завжди буде вдача і щастя без краю.

З Різдвом Христовим!

 

План заходів на період зимових канікул

Автор: Administrator   
Вівторок, 30 грудня 2014
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 60