Головна Новини
Останні новини

«Таємниця Франкової величі»(Вечір - портрет до 160 річчя від дня народження Івана Франка)

Автор: Svetlana   
Середа, 21 вересня 2016

«На дні моїх споминів і досі горить той маленький, але міцний вогонь...
Це вогонь у кузні мойого батька. І мені здається, що запас його я взяв дитиною в свою душу на далеку мандрівку життя», — писав той, хто висвітив цим вогнем найтемніші куточки життя народу, змалював їх перед цілим світом. Крім того, він збагатив своєю працею багато галузей європейської науки…

Іва?н Я?кович Франко? (27 серпня 1856, с. Нагуєвичі — 28 травня 1916, Львів, Австро-Угорщина) — видатний український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч. Доктор філософії (1893), дійсний член Наукового товариства імені Шевченка (1899), почесний доктор Харківського університету (1906).

Як багато можна розповідати про цю видатну людину, чий внесок в літературу, культуру, мистецтво є просто неоціненним.

Вечір - портрет до 160 річчя від дня народження Івана Франка під назвою «Таємниця франкової величі», який днями пройшов у Центральній міській бібліотеці ім. О.Журливої, відвідали ліцеїсти ІІІ-М курсу разом із учителем української мови та літератури С. Лісовою та бібліотекарем І. Рак.

 

Ліцеїсти - активні учасники заходів до Дня міста Сміли

Автор: Svetlana   
Середа, 21 вересня 2016

10-11 вересня 2016 року сміляни відзначали день свого рідного міста.

А яке ж святкування без молоді та  школярів.

От і ліцеїсти активно долучилися до урочистих заходів з нагоди відзначення 619 річниці з дня заснування Сміли.

Уже із самого ранку нижня частина міського парку культури та відпочинку сповнилася гаміром, адже саме тут, біля сцени, усі навчальні заклади міста та дитячі садочки  викладали свої панно на тему «З Днем народження, рідне місто моє».

Учителі ліцею П.К. Цвященко, І.С. Битяк, О.А. Гунько, Т.В. Береговенко, Р.В. Осадча, Л.М. Чайченко-Михлик та І.О. Коротич творчо та креативно підійшли до оформлення та створили чудову осінню композицію.

А в цей час у верхній частині парку вже розгорнулося інше дійство. Тут дітлахи зі своїми творчими наставниками малювали малюнки на асфальті.

Свій малюнок-подарунок жителям Сміли подарували також і учні ліцею Діана Корчебна та Анна Больмот разом з педагогом-організатором Оленою Діденко.

А у центральній частині міста уже лаштувалася святкова хода, де учні ліцею теж узяли активну участь.

 

Ліцеїсти навчальний рік розпочали Тижнем фізкультури та спорту

Автор: Svetlana   
Вівторок, 13 вересня 2016

З 05.09. по 09.09.2016 року у ліцеї традиційно пройшов Тиждень фізкультури та спорту, що завершився цікавим та змістовним, наповненим позитивними емоціями та веселощами, розвагами та гарним настроєм,  Днем здоров’я.

Тиждень розпочався турніром з футболу серед курсів ліцею. Спробувати свої сили мали нагоду хлопці І-ІV-х  курсів. Боротьба виявилася цікавою та запеклою. Під час фінальних змагань перемогу отримали юнаки  ІV-М курсу, що вибороли її з рахунком 3:1 у першокурсників, які склали їм неабияку конкуренцію.

Учитель фізичного виховання І.О. Коротич провела своїм вихованцям тематичні уроки на тему: «Історія олімпійського руху. Останні досягнення українських спортсменів».

Протягом тижня ліцеїсти укладали кросворди на спортивну тематику та створювали презентації на теми:

  • «Академічне веслування»
  • «Веслування на байдарках та каное»
  • «Сучасне п’ятиборство»
  • «Тріатлон»
  • «Веслувальний слалом»

А у п’ятницю на внутрішньому подвір’ї  ліцею відбувалися цікаві спортивні розваги, участь у яких взяли усі ліцеїсти. Байдужих не залишилося, адже емоції просто зашкалювали, а голосні вигуки вболівальників подекуди заглушували  навіть музичний фон.

 

Усім, хто небайдужий до ліцею :)

Автор: Lesya   
Понеділок, 05 вересня 2016

Шановні ліцеїсти, батьки, колеги, а також просто всі, кому не байдужий наш ліцей!
Ми подали матеріали на конкурс Благодійного фонду братів Кличків і ДУЖЕ-ДУЖЕ хочемо одержати спортивний майданчик для наших ліцеїстів. Адже здоров'я - це те, чого не купити. А без здоров'я усі досягнення не радують.
Допоможіть нам, зареєструвавшись за посиланням
Друзі, які скористаються цим посиланням та зареєструються на сайті Фонду, отримають +50 балів на свій баланс, а ми отримаємо +100 балів від друга.
СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ДОПОМОГУ ТА ПІДТРИМКУ!!!

 

Першовересневе свято

Автор: Svetlana   
П'ятниця, 02 вересня 2016

Перший день осені – він незабутній:
Наче як завжди, та якось  не так.
Вітер натхнення в усьому присутній,
На горизонті  – навчання   маяк.

Літо скінчилось, та сонечко світить,
Скільки воно ще сердечок зігріє!
У пустий клас позбігаються діти -
І знову подив,   знову надії.

Ось і пролунав для нас перший дзвінок у новому 2016-2017 навчальному році. Повільно і стримано крокували на нашій святковій лінійці першокурсники. Їхня невисока, проте протяжна колона викликає у серці легкий щем. Адже ми розуміємо, як лякає їх незвідане, як невпевнено ще вони себе відчувають у новому для них навчальному закладі. Але пройде зовсім мало часу, і вони стануть тут  «своїми». Ми впевнені, що саме тут вони знайдуть найкращих друзів, найкращих учителів, найкращі знання… Їм буде тут комфортно і затишно…
У нашій ліцейній родині по-іншому не буває.
Прекрасний день видався 1 вересня. На лінійці стояли четвертокурсники, і око милувалося із їхньої краси – дівчатка у сукнях або спідничках одного тону, юнаки у тон суконь із однаковими галантними краватками… Це виглядало так мило. І так об’єднувало їх в одне ціле. Ось мій клас!
Настрій у всіх піднесений, урочистий. І лунали над обрієм чудові пісні про Україну, рідну землю, про добро. Приємно, що серед вокалістів у нас є і новачки: Катя Оношенко, що цього року вступила до ІІІ-Б курсу, та наш першокурсник Максим  Мартовицький.

Поки хитаються гілки в каштана,
Поки їх подих у серці присутній,
Доти шепоче щаслива дитина:
«Перший день осені, ти – незабутній!»

 

Фіналісти конкурсу промо роликів до 25 річниці незалежності України

Автор: Lesya   
П'ятниця, 02 вересня 2016

У рамках міжнародної програми eTwinning євроклуб "Ми-разом!" оголосив конкурс на кращий промо ролик до 25 річниці незалежності України. Пропонуємо переглянути роботи фіналістів (натиснувши на прізвище учасника):
Драгоєва Дениса
Чернай Марії
Шепелєвої Юлії

 

Дорога ліцейна родино!

Автор: Sofiya   
Четвер, 01 вересня 2016

Літо пролетіло однією яскравою миттю, сьогодні вже вересень. Закрутившись в останньому танці, жовтий кленовий лист тихо опустився на землю. Осінь. І хто сказав, що вона майже завершує рік? Осінь - це початок. Початок  новим планам, новим зустрічам, новим знанням. Ліцей гостинно розкрив  свої двері. І ось вже жваво стукає крейда по дошці, квапливо розтікаються по зошитах конспекти, коридори наповнилися  дзвінким різноголоссям.Розпочався новий навчальний рік. Попереду - тільки найцікавіше і захоплююче.  Що ж може бути краще - молодість, кипуче життя, пізнання невідомого? Хочу побажати, щоб увесь майбутній навчальний рік став не нудним переліком сторінок з щоденника, а розсипався назустріч кожному з вас тисячами  яскравих митей : дзвінків, уроків, подорожей, ліцейних заходів, цікавого спілкування. Дано старт нашому спільному руху до знань. І буде він цікавим, захоплюючим, трішки загадковим, в чомусь - трішки складним, адже через подолання складнощів ми готуємося до життя.

Як директор, я мрію щоб 2016-2017 навчальний рік був схожий на минулий рік за результатами, здобутками, перемогами. І саме тому я хочу подякувати випускникам ліцею.

ЗНО. Найкращий результат по місту! Серед  446 шкіл області ліцей займає 18 сходинку. Наступна смілянська школа на 36 місті. Є чим пишатися? Є!

Вступ до вишів. Біологічний профіль – майже 80 відсотків випускників вступили на медичні спеціальності. Математики в переважній більшості студенти технічних ВУЗів.  Висновок – профілі в нашому закладі обрано правильно. Профілізація старшої школи необхідна!

Найщиріші слова вдячності активу ліцею. Вечори, акції,  заходи були просто незабутні!

Я дякую ліцеїстам за плідну міжнародну освітянську діяльність, яка була високо оцінена на міжнародному рівні. І як наслідок попереду нас чекає робота в п’яти міжнародних проектах:

?  проект для курсу Бізнес Інглиш «Подорожі для мільйонів»;

?  проект «Покажи мені своє місто»;

?  проект «Колись у Європі…»;

?  проект «Що ми їмо» з інтеграцією його в предмети природничого циклу;

?  та проект «Знову в школу…» - Міжнародний осінній обмін листівками до початку навчального року між партнерами проекту.

А ще у ліцеї стартував eTwinning 2016-2017. У рамках цієї програми
оголошено і проведено конкурс на кращий промо-ролик
до 25 річниці незалежності України. Переможні ролики були показані ліцеїстам на першому уроці 1 вересня.

Вчительська доля така, що одних відпускаємо, а малечу беремо під своє крило. Ось і цього року ліцейну  родину поповнили 41 першачок, на яких ми покладаємо великі надії.  Сподіваємося, що вони стануть гідною зміною випускникам і не упустять планку, високо підняту учнями нашого ліцею! Дорогі першокурсники! Я впевнена, що ви продовжите славні традиції ліцею та започаткуєте свої. У добрий путь, дорогі мої вихованці!

Дорогі мої вчителі! Після тривалої перерви розпочалися нелегкі будні. Вас чекають дзвінки, уроки, зміни, нові теми, контрольні, перевірка зошитів. І нехай хтось каже, що наша робота одноманітна і навіть нудна, але ми знаємо, що наша праця благородна, наша праця потрібна і затребувана. Учити дітей нелегко, а іноді і дуже складно, але для учителя, в серці якого живе любов до дітей і бажання дати їм нові знання, це найприємніша робота на світі! Бажаю вам усім миру, щастя, творчого натхнення, визнання. І нехай наші учні завжди відповідають вам вдячністю!

Хочу подякувати батьківській громаді ліцею та технічному персоналу за підготовку до нового навчального року.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед ліцеїстами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Ваша Софія Анатоліївна.
©

 

 

 

ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Автор: Alla   
Четвер, 01 вересня 2016

Шановні сміляни, дорогі освітяни,  учні!

 

Від виконавчого комітету Смілянської міської ради  щиро  вітаю вас з чудовим святом осені - Днем знань!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають всі, від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили школу або вуз. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності. Саме тому ми настільки серйозну увагу приділяємо забезпеченню якісних освітніх послуг.

Педагоги дошкільних освітніх закладів, вчителі, викладачі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато подій в нашому житті.

Тішить, що з кожним роком в освітніх установах міста Сміли впроваджується безліч інноваційних програм, наші учні і студенти перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності. Ми завжди відрізнялася високим інтелектуальним потенціалом, і я вірю, що всі разом ми відновимо, збережемо і примножимо наші освітні здобутки. Нехай завжди з вами буде поруч підтримка та розуміння ваших близьких та знайомих, бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!

У цей день особливі теплі слова вітання нашим освітянам, школярам та батькам.  Всім нам в навчальному році та завжди - здоров'я, щастя, миру та радості,  невичерпної енергії при здобутті нових знань.

Щасливого навчального року та нових перемог!

З повагою Людмила Осейко

 

З Першовереснем!

Автор: Svetlana   
Середа, 31 серпня 2016

У переддень Першовересня сердечно вітаємо вчителів, наших дорогих ліцеїстів, батьків, усіх смілян із початком нового навчального року.
Нехай він дарує усім нам високі й світлі почуття, відкриває перед юною зміною широкі обрії пізнання, педагогам приносить задоволення від плодів їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю юної зміни.

Урочистості з нагоди свята Дня знань
відбудуться 1 вересня о 9.00
на подвір'ї Смілянського природничо-математичного ліцею


 

ДЕНЬ ПРАПОРА УКРАЇНИ у нашому рідному місті

Автор: Alla   
Вівторок, 23 серпня 2016

23 серпня 2016 року сміляни взяли участь у святкуванні ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ!!!


 

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Автор: Lesya   
Вівторок, 23 серпня 2016

 

23 серпня - День державного прапора України

Автор: Lesya   
Вівторок, 23 серпня 2016

 

До уваги ліцеїстів!

Автор: Svetlana   
Субота, 20 серпня 2016

Добігають до свого завершення останні деньки літа-літечка. Надходить пора початку нового навчального року. Ознайомтеся з оголошеннями щодо організованого початку довгоочікуваних ліцейних буднів.

До уваги ліцеїстів!
Зустріч з класними керівниками І-ІV курсів
відбудеться
30 серпня 2016р об 11.00


Підготовка до урочистого свята,
приуроченого Дню Знань,
відбудеться
30 серпня о 12.00 та
31 серпня о 10.00

 

Купання у невідведених для цього місцях-ЗАБОРОНЕНО!!!

Автор: Alla   
Субота, 02 липня 2016

Купання у невідведених для цього місцях - ЗАБОРОНЕНО!


 

При ігноруванні попередження про заборону купання у невідведеному для цього місці, ви наражаєтеся на небезпеку:

- Несвоєчасного отримання першої допомоги в зв’язку з відсутністю рятувального посту;

- Отримання травм в зв’язку з не проведеним обстеженням дна акваторії на предмет виявлення небезпечних предметів та глибин;

- Травмування плавальними засобами, в зв’язку з не визначенням зони для купання.

У разі виникнення нещасних випадків необхідно телефонувати:

- (04733) 4-74-97 – Рятувальна станція

- 101 – Смілянський РВ УДСНС

- 103 – Швидка медична допомога

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 84