Головна Новини
Останні новини

Урочистий вечір з нагоди

Четвер, 19 червня 2008
В ліцеї відбувся урочистий вечір з нагоди випуску учнів 9-х класів, який проходив в дитячій школі мистецтв. Дев’ятикласники отримали свій перший серйозний документ – Свідоцтво про базову середню освіту. Святкова програма, підготовлена для випускників, не залишила нікого байдужими, тому що пройшла в теплій та дружній атмосфері.
 

День захисту дітей

Неділя, 01 червня 2008
День захисту дітей ліцеїсти розпочали урочистим відкриттям пришкільного табору з денним перебуванням «Мажор», робота в таборі тривала протягом трьох тижнів. За цей період чотири загони «Смайли»(ІІІ-М курс), «220»(ІІІ-Б курс), «Зубрята»(І-Б курс) та «Невгамовні»(І-М курс) мали змогу відвідувати фізичний, хімічний, біологічний, математичний практикуми, брати участь у проведенні різноманітних заходів відвідувати відеолекторіїї, з’їздити на екскурсії, сходити на екскурсії в природу, наварити каші, позмагатися в різноманітних змаганнях, конкурсах та відпрацювати трудову практику. Табір праці та відпочинку завершив свою роботу 21 червня урочистою лінійкою та солодким столом, який приготувала для ліцеїстів приватний підприємець шкільного харчування Іванова Л.А.
 

Урочиста лінійка з нагоди завершення навчального року

Субота, 31 травня 2008
В ліцеї відбулася урочиста лінійка з нагоди завершення ще одного навчального року. Теплі слова звучали на адресу першокурсників та випускників. Почесними гостями були: начальник відділу освіти Смілянського міськвиконкому Руснак Т.Г., спеціаліст служби у справах дітей Решетняк І.В., представники муніципальної міліції Подзігун В.В., Цапенко В.І., які привітали ліцеїстів з успішним завершенням навчального року та вручили кращим учням заслужені нагороди: грамоти, подяки, подарунки. Свої музичні вітання випускникам ліцею подарували танцювальні дуети Дубіліна В. та Овсієнко Г., Стрембіцька А. та Портянко О. Урочиста лінійка завершилася різнокольоровим феєрверком з повітряних кульок під супровід улюбленого Гімну ліцею.
 

Громадський звіт

Четвер, 29 травня 2008
В ліцеї відбувся громадський звіт директора ліцею, адміністрації педагогічного та учнівського колективів перед батьками. Директор звітувала по роботі благодійного фонду «Сіріус», про роботу за навчальний рік, що минув. Заступники директора звітували кожен за свою ланку роботи, відбулося нагородження учнів в різних номінаціях: олімпіадний рух, участь у телекомунікаційних проектах, різноманітних конкурсах, змаганнях, захистах усіх рівнів, робота МАН. Десять учнів ліцею отримали стипендію за найвищий академічний рівень навчання (за результатами загального індивідуального рейтингу ліцеїста). Урочистості «Вітання на вашу честь» вели учні ІV-M курсу, переможців вітали танцювальні дуети ліцею та вокалісти закладу.
 

«Школа майбутнього Європи»

Середа, 28 травня 2008
В ліцеї відбулася презентація проекту «Школа майбутнього Європи». Діти підготували есе «Моє бачення школи майбутнього», розповіли, якими вони бачать учителів цієї школи, намалювали й описали її, а також склали бізнес-план – яким чином створювати таку школу, написали відкритий лист до міського голови.
На зустрічі були присутні міський голова Андрій Колесник, керуючий справами міськвиконкому Олександр Василенко, заступник начальника відділу освіти Марія Яцина та співробітник міської газети «Сміла» Людмила Скороход. Міський голова запевнив, що місто зацікавлене підтримувати такі добрі починання і що це дуже почесно для міста.
 

День здоров'я

Четвер, 22 травня 2008
Відбувуся День здоров'я. Незважаючи на те, що погода зранку була несприятливою, в ліцеї все ж таки відбулися спортивні змагання, що завершилися спортивною естафетою, перемогу в якій отпримали учні VI-Б, ІІІ-М та І-М курсів. Після завершення змагань деякі класи залишилися на території ліцею та разом з класними керівниками відзначили свою перемогу фуршетом на траві. Деякі класи пішли в парк культури та відпочинку - Долину озер, Паланку, щоб зварити козацьку кашу та відпочити серед природи. Фоторепcalendarортаж дивитись тут.
 

День науки

Четвер, 15 травня 2008
В ліцеї пройшов День науки. Розпочався цей день лінійкою, далі протягом навчального дня проводились уроки, на яких учні пригадали імена вчених з різних галузей науки та їх відкриття. Після уроків учням було запропоновано відвідати один з тематичних центрів: Презентація фізичної газети «Кольорові кварки», Математичний диспут на тему «Талант чи труд?», «Новітній інтелект України» (ліцеїсти – в творчих конкурсах), «Наука об’єднує світ» (ліцеїсти в телекомунікаційних проектах). А старшокласники взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Найрозумніший», в кому перемогла команда IV-Б курсу у складі Кончаківської Юлії, Гутник Ірини, Шевченко Анни та Самчука Дмитра. Завершився День науки підсумковою лінійкою, на якій репортери з ІІІ-М курсу, які відвідали всі заходи, познайомили всіх ліцеїстів та вчителів із експрес-репортажами про роботи цих центрів. Найбільш активні учасники Дня науки – 18 ліцеїстів та 6 вчителів отримали подяки.
 
«ПочатокПопередня81828384НаступнаКінець»

Сторінка 84 з 84