Головна Новини
Останні новини

Участь у міському конкурсі "Учитель року-2009"

Автор: Alla   
Вівторок, 11 листопада 2008
7 листопада у відбірковому етапі конкурсу "Учитель року-2009" взяли участь учитель фізики Чуйко Ольга В'ячеславівна, учитель англійської мови Реез Наталія Олександрівна та учитель інформатики Микитюк Олена Олександрівна. Бажаємо їм успішно пройти всі етапи конкурсу.
 

Перші перемоги на міських олімпіадах 2008-2009 н.р.

Понеділок, 10 листопада 2008

В останній день канікул, суботу 8 листопада, стартували міські предметні олімпіади з базових дисциплін. Розпочались вони традиційно олімпіадою з математики. Приємно, що наші ліцеїсти виявились серед найкращих:

І місце -Костенецька Владислава (ІV-М курс)
Ткаченко Олексій (ІІІ-М курс)
ІІ місце - Святецький Владислав (ІІІ-М курс)
ІІІ місце -Кулюкіна Марина (IV-М курс)
Глінова Олександра (І-М курс)

Вітаємо переможців та вчителів математики Ковтун Ларису Георгіївну і Осадчу Раїсу Володимирівну, які підготували своїх учнів до участі у олімпіаді. Бажаємо подальших успіхів!

 

Турнір юних біологів

Вівторок, 04 листопада 2008
З 27 по 31 жовтня в місті Новгород-Сіверському Чернігівської області проходив 7 Всеукраїнський турнір юних біологів. У турнірі взяла участь команда ліцею "Океан" у складі: Кононенко Олександр (IV-Б курс), Бондаренко Анастасія (ІІІ-Б курс), Буйновська Яна (ІІІ-Б курс), Олексенко Ганна (ІІІ-Б курс), Шкварун Андрій (ІІ-Б курс). По результатах турніру команда була відзначена як перспективна і нагороджена грамотою. В особистому заліку була відзначена Бондаренко Анастасія (ІІІ-Б курс).
 

Дистанційний тренінг для вчителів

Субота, 01 листопада 2008

З 25 жовтня по 1 листопада учителі ліцею проходили дистанційне тренінгове навчання щодо використання сервісу WEB 2.0 у навчально-виїховному процесі.

Учителі знайомилися з такими питаннями: соціальні сервіси Веб2.0, створення власної сторінки, створення та редагування статті, повний опис WIKI-розмітки, оформлення статей, ведення дискусій на соціальних сервісах, організація обговорення, обирали цікаві приклади блогів, досвід використання блогів при викладанні різних предметів, створення блогів, знайомилися з картами Гугл, геосервісом ВікіМапія , геосервісом «Панораміо», з правилами оформлення та розміщення робіт учнів в проектах I*EARN-Україна.

 

День японської культури

П'ятниця, 24 жовтня 2008
24 жовтня учні IV-Б курсу подарували ліцеїстам та учителям чудову нагоду познайомитися ближче з культурою та звичаями Японії. У рамках свята було проведено чайну церемонію, презентацію молодіжних субкультур Японії, перегляд аніме, знайомство з японськими ієрогліфами. Свято не залишило байдужими нікого, чайна церемонія затяглася аж до пізнього вечора, зігріваючи глядачів аніме в холодному приміщенні ліцею.
 

Свято вишиванки

Середа, 15 жовтня 2008

Чудове свято всім любителям та шанувальникам українських народних традицій подарували днями ліцеїсти. Люди з подивом та посмшкою на вустах спостерігали за групою дітей, які веселилися у скверику напроти навчального закладу, спілкувалися, фотографувалися, просто раділи життю.

У такий спосіб ліцеїсти вирішили зробити собі подарунок та провели Свято вишиванки. 15 усміхнених облич, щасливі голоси, відмінна українська мова, сяючі очі, відкриті  душі та серця. Діти просто раділи, що все прекрасно.

 

Інтелектуальний резерв Черкащини

Неділя, 12 жовтня 2008
З 6 по 11 жовтня відбулася обласна заочна інтернет-олімпіада щодо залучення обдарованої молоді до обласної очно-дистанційної школи "Інтелектуальній резерв Черкащини". Кращими з кращих виявилися учні, яких було запрошено на навчання в цій школі: Бардадим Іван (ІІІ-М курс), Стоноженко Владислав (І-М курс), Костенецька Владислава (IV-M курс), Бойко Вікторія (ІІ-М курс), Бондаренко Зореслава (ІІ-Б курс), Шкварун Андрій (ІІ-Б курс).
 

Семінар учителів математики та інформатики

Вівторок, 07 жовтня 2008
6 жовтня ліцей радо приймав гостей - учителів математики та інформатики з м. Золотоноші. Для них було організовано та проведено семінар-практикум з питань впровадження нових освітніх технологій у навчально-виховний процес. Робота семінару проводилася у формі тренінгу, одним з питань якого було розширення та систематизація знань учасників семінару про інтерактивні форми і методи роботи. Гості створювали власні проекти та порівнювали свої висновки з думками ліцеїстів, втілених у подібних дитячих проектах.
 

Розпочалась співпраця з благодійною Всеукраїнською організацією "АСЕТ"

Вівторок, 30 вересня 2008
30 вересня 2008 року ліцей розпочав співпрацю з благодійної Всеукраїнською організацією «АСЕТ», яка представляє Міжнародну благодійну організацію «АСЕТ» в Україні, що працює в області профілактики ВІЛ/СНІДу і турботи про людей, хворих на СНІД. В ліцеї відбулася зустріч з представниками організації, де учні І-М курсу мали нагоду прослухати лекцію щодо профілактики паління та переглянути відеофільм «Правда про куріння». Після зустрічі ліцеїсти заповнили анкети та отримали буклети: «Куріння: історія, вплив на організм людини, наслідки». Також волонтери ліцею Супіна Олександра та Яценко Ірина (учениці ІІІ-М курсу) підготували і провели для першокурсників міні-тренінгове заняття «СНІД і толерантність».
 

Вибори президента ліцею

Субота, 27 вересня 2008
27 вересня 2008 року в лицеї вже вшосте відбулися вибори президента ліцею. Цього року кандидатури подали двоє учнів: учениця ІІІ-Б курсу – Когут Катя та учень ІІІ-М курсу – Святецький Владислав. Виборам передувала кропітка робота: складання передвиборчої програми кандидатів у президенти, зустрічі з виборцями, проведення дебатів, зустріч кандидатів з президентською радою, обмін думками, вирішення проблем, намітки на роботу в новому році.
Урочистості з нагоди виборів розпочалися зі святкової лінійки, де учнів привітали директор ліцею кандидати у президенти.
На виборчій дільниці працювала виставка захоплень ліцеїстів «Ось ми які…». Голосування відбулося чисто і прозоро.
На підсумковій лінійці голова виборчої комісії Костянецька Владислава голосила результати виборів:

    * у голосування взяли участь – 197осіб
    * було визнано недійсними – 8 бюлетенів
    * за Когут Катерину проголосували -26 осіб
    * за Святецького Владислава проголосували – 149 осіб.

За результатами виборів – президентом 2008/2009 навчального року обрано Святецького Владислава. Успіхів йому на цій нелегкій стезі.
 

Осіння «толока»

П'ятниця, 12 вересня 2008
12 вересня 2008 року ліцеїсти взяли участь у осінній «толоці» по прибиранню нижньої частини парку до Дня міста. Учасниками толоки були учні ІІІ-х курсів, та їх наставники Валантирець Н.В., Федькова І.С., Береговенко Т.В.
 

Тиждень фізкультури і спорту

Четвер, 11 вересня 2008
З 03.09 по 12.09.2008 року в ліцеї проходив тиждень фізкультури і спорту. Протягом цих днів у закладі відбулися: турнір з футболу (для хлопців) та турнір з волейболу (для дівчат).
Першість з волейболу виборола команда дівчат ІІ-Б курсу. Кращими серед юнаків у футболі стали учні IV-Б курсу.
Тиждень розпочався традиційною святковою лінійкою, де і було оголошено план проведення Олімпійського тижня.
Ліцеїсти мали нагоду: позмагатися у міні волейболі; попідіймати гирю, вагою 16 кг.; визнати кращого в армреслінгу; скласти кросворди на спортивну тематику; позмагатися зі стрибків зі скакалкою та зі штрафних кидків в баскетбольне кільце; підготувати газети на олімпійську тематику.
В ліцеї оформлено фотогалерею «Спортивна слава нашого ліцею».
Традиційно олімпійський тиждень завершився спортивнім святом, яке відбулося 12 вересня на ліцейному спортивному майданчику. Тут кожен міг знайти заняття до душі, так як працювали спортивні станції: «Переправа», «Армреслінг», «Шахи + шашки», «Хто спритніший», «Боулінг», «Вис на перекладені».
Та найбільшою апогею емоції досягли під час змагання з перетягування канату. Перемогу здобули учні І-М курсу виборовши першість в учнів IV-М курсу – «задавивши» випускників кількістю.
Завершилися змагання спортивною естафетою.
Переможці усіх видів змагань отримають грамоти та подарунки під час проведення урочистостей з нагоди виборів президента ліцею, які відбудуться 27.09.2008р.
 

1 Вересня

Понеділок, 01 вересня 2008
1 вересня 2008 року ліцеїсти зустріли вже в новому приміщенні, де панує дух науки. Цього року ліцейна родина поповнилася 66 першокурсниками. Привітати учнів закладу прийшли начальник відділу культури міськвиконкому, заслужений працівник культури України Ярошенко Валерій Васильович, голова міської організації профспілки працівників освіти, представники міського відділу освіти Шапошник Валентина Семенівна, батьки лицеїстів. У цьому навчальному році поповнився і педагогічний колектив ліцею молодими спеціалістами Чайченко Людмила Миколаївна - учитель хімії та Катерина Василівна - лаборант, журналіст за фахом, будуть працювати з учнями ліцею.
 

Випускний вечір

Вівторок, 24 червня 2008
В міському будинку культури відбувся випускний вечір «На крилах прощального вальсу». Цього року атестати про середню освіту отримав 61 випускник ліцею. Провели в самостійне життя своїх учнів класні керівники Реез Наталія Олександрівна та Терещенко Володимир Андрійович.
 
«ПочатокПопередня81828384НаступнаКінець»

Сторінка 83 з 84