Головна Новини
Останні новини

Обласна фронтальна перевірка

Автор: Sofiya   
Вівторок, 02 грудня 2008
2 грудня наш заклад приймав перевіряючих із області. Учні 9-х та 11-х класів писали тестові завдання з математики, біології та хімії. Директор склала іспит на предмет управлінської компетентності, заступники директора звітували про свою роботу. Чекаємо довідку про результати перевірки.
 

І знову перші...

Автор: Svetlana   
Середа, 26 листопада 2008
Вітаємо з перемогою ученицю ІІ-Б курсу Зубко Олю, яка зайняла перше місце в олімпіаді з історії, а також її вчителя Інну Сергіївну Федькову. Бажаємо подальших успіхів на нелегкій ниві навчання. Так тримати!
 

Будуємо школу майбутнього!!!

Автор: Lena   
Середа, 26 листопада 2008

18 - 20 листопада представники команди ліцею Бардадим Іван (ІІІ-М курс), Зацаринна Наталія (ІV-М курс) та Романчук Ірина (ІІІ-М курс), які працюють в Міжнародному телекомунікаційному проекті Challenges in Schools, разом з керівниками Микитюк О.О. та Реєз Н.О. відвідали Міжнародну конференцію у Великобританії в місті Cantenbury. Разом з представниками країн-учасниць проекту, учнями Великобританіїї, Чехії, Словаччини та Угорщини обговорювали проблеми сучасної школи та шукали шляхи їх вирішення. Діти мали нагоду поділитися власними дослідженнями, над якими попередньо плідно працювали протягом двох місяців, а саме, склали анкети та провели опитування учителів, учнів та батьків щодо позитивних рис та недоліків школи сьогодення.

Обмінявшись інформацією та спланувавши дії на майбутнє, відвідали пам'ятні місця Cantenbury, а також славетної столиці -  неперевершеного Лондону, такого старовинного, з приємним ароматом давнини, і водночас такого сучасного та енергійного. Діти отримали неймовірні враження та позитивні емоції. Стомлені, але задоволені, повернулися на Батьківщину, де поділилися враженнями та ідеями на майбутнє з учасниками проекту. Готові до подальших дій, вони впевнено продовжують будувати майбутню школу - школу їхньої мрії, в якій усі будуть почуватися тепло і затишно, весело і комфортно, цікаво і сучасно!!!Smile

Успіхів вам, адже саме ви маєте унікальну можливість побудувати найкращу школу!!!!Wink

 

Вітаємо з перемогою!

Автор: Sofiya   
Середа, 26 листопада 2008
Вітаємо Йолкіну Анастасію (ІV-М), яка посіла перше місце в першості Черкаської області серед школярів з шашок.
 

З Днем народження!

Автор: Sofiya   
Середа, 26 листопада 2008

Дорогі ліцеїсти! Шановні колеги, батьківська громадськість!

Щиро вітаю всіх з Днем народження нашого рідного ліцею! Щастя, здоров'я, творчої  наснаги, добра, тепла, сонця!   Добробуту, оптимізму вам і вашим родинам! Подальшого процвітання нашому ліцею!

З любов'ю Софія Анатоліївна.

 

 

Готуємось до фіналу Інтернет-олімпіади.

Автор: Sofiya   
Вівторок, 25 листопада 2008
Учні ліцею Іванченко Аліна (ІІ-Б) та Бардадим Іван (ІІІ-М) отримали запрошення до участі у фінальному етапі Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади. Аліна - з біології, Іван - з фізики. Олімпіада відбудеться 27-29 грудня на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.
 

Вітаємо з перемогою!

Автор: Sofiya   
Вівторок, 25 листопада 2008
Вітаємо з перемогою учасників міської олімпіади з географії Бойко Вікторію (ІІ-М) - І місце, Кононенка Олександра (ІV-Б) - ІІ місце, Бутрик Олександра (ІІІ-М) - ІІІ місце, Торкайло Анастасію (ІV-Б) - ІІІ місце, Бондаренко Зореславу (ІІ-Б) - ІІІ місце та їхнього вчителя Валантирець Наталію Василівну!
 

Нова перемога ліцеїстів

Автор: Lesya   
Неділя, 23 листопада 2008
22 листопада 2008 р. відбувся підсумковий конкурс тижня ботаніки в ЦТК серед учнів шкіл міста "Люби і знай природу України". У молодшій групі І місце виборола команда ліцею у складі: Шкварун А. (ІІ-Б) Копиця А. (І-М), Іванченко А. (ІІ-Б), Жиляк О. (ІІ-Б), Чумак А. (ІІ-Б). Капітан команди Шеленко Ольга.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!!!
 

Вітаємо переможця міського конкурсу "Вчитель року"

Автор: Alla   
Субота, 22 листопада 2008
21 листопада 2008 року відбувся фінальний тур міського конкурсу "Вчитель року-2009". Успішно подолавши попередні тури, вчитель фізики ліцею Чуйко Ольга В'ячеславівна посіла перше місце. Першими привітали свого класного керівника її вихованці, які, затамувавши подих, чекали рішення журі. Адміністрація та педагогічний колектив ліцею щиро вітають колегу з перемогою та бажають подальших успіхів!
 

Візит до Британії

Автор: Lesya   
Понеділок, 17 листопада 2008

В рамках роботи в міжнародному проекті Challenges in Schools з візитом до Британії з метою участі у конференції шкіл-партнерів проекту відбула делегація з ліцею у складі 2 вчителів - Микитюк О.О. та Реез Н.О., і 3 учнів - Бардадима Івана (ІІІ-М курс), Романчук Ірини (ІІІ-М курс) та Зацаринної Наталії (IV-М курс). Зустріч шкіл-партнерів триватиме з 18 по 20 листопада 2008р.

Бажаємо плідної участі нашій команді в конференції і, звичайно ж, гарних вражень!

 

Тиждень української мови

Автор: Svetlana   
Понеділок, 17 листопада 2008

Усім відомо, що 9 листопада - День української писемності.

До цієї дати в ліцеї було проведено Тиждень української мови. В рамках тижня проводилися такі заходи:

  • анкетування " У якому випадку ви носите вишиванку? Чи потрібно і чи доречно це для сучасної молоді?" ;
  • конкурс для учнів ІІ-х  курсів " Кращий знавець джерел української писемності";
  • дискусія" Походження української писемності";
  • учнівський лекторій з переглядом презентації " А що було до прийняття християнства?";
  • перший тур Міжнародного конкурсу Знавців української мови імені Петра Яцика ;
  • круглий стіл на засіданні гуртка" Я - громадянин України"- " Українське завжди в моді";
  • КВК між командами перших курсів " Ми знаємо рідну мову".
  • кіноманія. Перегляд та обговорення фільмів " Трипільці ", " Іван Сірко ", " Іван Мазепа ", " Іван Франко ".

У конкурсі " Кращий знавець джерел української писемності"  найкращі результати показали: Онойко Катерина ( ІІ-Б), Зубко Ольга ( ІІ-Б),Жиляк Олена, Ляховець Ольга, Удовенко Віталій, учні ІІ-М курсу.

Кращими серед учасників ліцейного конкурсу імені Петра Яцика  визнано: Опару Олену ( І-Б),Йосипенко Ольгу( І-М)

Онойко Катерину( ІІ-Б) , Ченчевик Олену ( ІІІ-Б), Яценко Ірину ( ІІІ-М), Гунько Анну (ІV-M).Учасниками міського конкурсу Знавців української мови стали: Науменко Альона ( І-Б), Зубко Ольга ( ІІ-Б ), Карась Анна ( ІІ-М ), Ченчевик Олена ( ІІІ-Б ), Гунько Анна ( ІV-M ).

 

Олімпіади продовжуються...

Автор: Alla   
Понеділок, 17 листопада 2008

Серед переможців міської олімпіади з хімії учениця ІІ-М курсу(9 клас) Бойко Вікторія, яка посіла ІІІ місце. У нелегкій боротьбі юних знавців англійської мови перше місце виборов учень ІV-М курсу Зубалій Андрій. На третьому місці серед учнів дев'ятих класів учениця ІІ-М курсу Нечипоренко Марія. Підготували ліцеїстів до результативної участі у предметних олімпіадах вчитель хімії Хуртенко Леся Олексіївна та вчитель англійської мови Ярмиш Тетяна Євгеніївна. Вітаємо з перемогою учнів та дякуємо за працю вчителям.

17 листопада 2008 року вчитель фізики Чуйко Ольга В'ячеславівна, учасниця конкурсу "Учитель року", презентуватиме та захищатиме свої педагогічні ідеї на черговому етапі міського конкурсу. Бажаємо перемоги!

 

Відкрите засідання гуртка "Я - громадянин"

Автор: Svetlana   
Четвер, 13 листопада 2008

12 листопада відбулося відкріте засідання гуртка "Я - громадянин" на тему: "Українське - завжди в моді". Гурткове заняття логічно продовжило фотосесію, яка відбулася у жовтні з ініціативи дітей. Дискусія велася навколо питань: "Ставлення молоді до вишиванки", "У якому випадку ви ходили б у вишитому одязі?", "Чи потрібно і доречно це для сучасної молоді?". Учні переглянули уривки з кінофільму "Іван Франко", ознайомилися з результатами анкетування, дізналися найцікавіші думки респондентів, переглянули учнівську презентацію "Фотосесія у вишиванках", взяли участь у вікторині: "Що ми знаємо про вишиванку сьогодні".

 

Є результати Інтернет-олімпіади з базових дисциплін

Автор: Lesya   
Четвер, 13 листопада 2008

Влітку відбулися І та ІІ (заочні)тури Всеукраїнської  Інтернет-олімпіади з базових дисциплін. З ліцею взяли участь ліцеїсти:
з біології - 9 
з хімії - 6
з математики - 4
з фізики - 19
з географії - 3
з економіки - 1

На сайті одеського обласного інституту післядипломної освіти вже є результати за обидва тури. На жаль, ще не відомо, хто саме запрошений на фінальний (очний) тур до м. Одеси. Але з нетерпінням чекаємо запрошення. 

Вітаємо ліцеїстів  з успішним проходженням цього нелегкого випробування. Бажаємо, щоб і надалі ваші успіхи були не менш значими. Висловлюємо подяку учителям, які надали методичну допомогу своїм вихованцям.

 

 
«ПочатокПопередня81828384НаступнаКінець»

Сторінка 82 з 84