Головна Новини
Останні новини

Нові перемоги туристів

Автор: Svetlana   
Понеділок, 29 грудня 2008

17.12.2008р. у Центрі туризму та краєзнавства відбувся ІІ тур змагань.

Цього разу туристи-ліцеїсти змагалися в особисто-командному конкурсі з геології. 

Грамотами ЦТК за І місце у цьому конкурсі були нагороджені Шкварун Андрій, Бондаренко Зореслава, Іванченко Аліна, Жиляк Олена, учні ІІ-Б курсу, Ярмоленко Євген- учень ІV-М курсу.

Бажаємо нашим туристам-активістам нових звершень та перемог!!! Wink

 

Юні науковці захищали свої роботи

Автор: Lesya   
Середа, 24 грудня 2008

22 та 23 грудня ліцеїсти взяли участь у І етапі (міському)  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук шкіл міста. Маємо такі результати:

В секції "Фізика"І місце посіли Ткаченко Олексій (ІІІ-М)
ІІІ місце - Троценко Сергій (ІV-М)
В секції "Математика":

І місце - Костенецька Владислава (ІV-М),
І-ІІ місце - Святецький Владислав та Яценко Ірина (обоє з ІІІ-М),
ІІІ місце - Богун Ксенія (ІІІ-М)

В секції "Інформатика":
І місце - Батіщев Олександр (ІV-М),
ІІ місце - Осадчий Артем (ІІІ-М)
В секції "Економіка"
переможною була робота Йолкіної Анастасії  (ІV-М)
 В секції "Медицина"І місце - Рак Юлія (ІV-Б),
  В секції "Сільське господарство"

ІІ місце - Тищенко Олександр (ІV-Б)
ІІІ місце - Салогуб Микола (ІV-Б)

Також журі відзначило роботи дев'ятикласників Онойко Катерини та Шкваруна Андрія. 

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ етапі (обласному) конкурсу-захисту.

Фотогалерея

 

Щиро вітаємо

Автор: Alla   
Понеділок, 22 грудня 2008
Щиро вітаємо учня ІІ-Б курсу Левитського Івана, який посів третє місце у міській олімпіаді з біології. Зичимо успіхів!!!
 

Спортивна перемога ліцеїсток

Автор: Svetlana   
Четвер, 18 грудня 2008

  У грудні відбулися міські змагання з волейболу в залік ХV Спартакіади школярів міста Сміли.

У змаганнях взяла активну участь і команда дівчат ліцею, які вибороли почесне ІІІ місце та отримали грамоту відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Щиро бажаємо нашим спортсменкам подальших успіхів на шляху до спортивного Олімпу!Smile

 

Перемоги туристів

Автор: Svetlana   
Понеділок, 15 грудня 2008

 І цього року команда ліцею стала активним учасником змагань у центрі туризму та краєзнавства. А перемоги ( І місця) отримали у вікторині "Люби та знай природу рідного краю" та у конкурсі " В'язання туристських вузлів".

Найкращими у вікторині було визнано Копицю Анну,ученицю І-М курсу; Іванченко Аліну, Жиляк Олену, Чумак Аліну, Шкваруна Андрія, учнів  ІІ-Б курсу.

Грамотами ЦТК нагороджено Жиляк Олену, ученицю ІІ-Б курсу, за композицію " Облітав журавель..." та Шкваруна Андрія, учня ІІ-Б курсу, за композицію " Ранок у лісі" на виставці " Чарівні фантазії листопада".

Бажаємо нашим туристам нових досягнень та нових перемог!!!

 

Молодець, Батіщев!

Автор: Alla   
Понеділок, 15 грудня 2008
Ще одну перемогу здобув учень ІV-Б курсу Батіщев Олександр, тепер вже на міській олімпіаді з інформатики. Він знову перший. Вітаємо Сашка та його вчителя інформатики Микитюк Олену Олександрівну. Дякуємо та бажаємо успіхів.
 

А ми знову серед кращих

Автор: Lesya   
Вівторок, 09 грудня 2008

Вітаємо Йолкіну Анастасію (ІV-М курс) з ІІІ місцем у міській олімпіаді з економіки, яка відбулася у суботу, 6 грудня.
Також вітаємо її вчителя - Валантирець Наталію Василівну. Так тримати!!!!Smile

 

Наші перемоги

Автор: Lena   
Понеділок, 08 грудня 2008
5-6 грудня в м. Черкаси відбувся обласний конкурс "Користувач ПК", в якому взяла участь і команда ліцею на чолі з учителем інформатики Микитюк О.О. у складі Занєгіна Євгена (ІІІ-М курс), Коваля Івана (ІІІ-Б курс) та Зіменкова Костянтина (ІV-М курс). В конкурсі брали участь 16 команд з різних міст області. Команда ліцею здобула ІІІ загальнокомандне місце та Занєгін Євген ІІ місце в номінації "Word". Вітаємо учнів з такими гарними результатами та побажаємо їм успіхів на майбутнє.Wink
 

Запрошуємо взяти участь в акції Милосердя

Автор: Svetlana   
Субота, 06 грудня 2008

З 8 грудня  в ліцеї розпочинає роботу зимова акція  Червоного Хреста " Допоможемо тим, хто нашої допомоги потребує" по збору теплих речей на зимовий період.

Велике прохання до усіх, кому не байдужа доля нужденних людей, долучитися до проведення акції, тому що доброти і милосердя ніколи не буває забагато.

 

Свято волонтерів

Автор: Svetlana   
Субота, 06 грудня 2008
4 грудня на базі ЦСССДМ зібралися усі, хто допомагає творити добро іншим, хто безкорисливо і добровільно віддає вогник свого палаючого серця людям, хто за будь-яких обставин  прийде на допомогу, не потребуючи подяки. Це волонтери. Серед запрошених на цей захід були і учні нашого ліцею. Хочеться від усієї душі привітати дітей волонтерського загону " Данко ": Дибенко Альону, Яценко Іринку, Супіну Олександру, Омельченко Анастасію, Гибало Тетяну, які активно працюють у нашому закладі, з Днем волонтера.Побажати їм успіхів у такій добрій справі, яку вони роблять для нас усіх. Саме вони, наші волонтери, допомагають у проведенні різноманітних заходів соціального спрямування: акції " П'ять картоплин", солодкого ярмарку до Міжнародного дня інвалідів, тренінгових занять для молодших ліцеїстів на тему СНІДу та профілактики жорстокого поводження з людьми, анкетування, соціальні опитування, організація весняної та осінньої толоки по благоустрою нашого міського парку культури та відпочинку та багато-багато інших не менш важливих справ. Нехай вогник ваших маленьких сердець зігріває душі тих, кому ви допомагаєте!
 

Солодкий ярмарок

Автор: Svetlana   
Субота, 06 грудня 2008
3-4 грудня у ліцеї пройшов солодкий ярмарок, участь у якому взяли усі класні колективи закладу. Ярмарок був приурочений Міжнародному дню інваліда. Усі кошти, зібрані під час проведення заходу,  будуть витрачені на придбання іграшок для дітей з обмеженими можливостями, які проходять лікування у медико- реабілітаційному центрі " Барвінок ". Величезна подяка учням, учителям, батькам,усім, хто не залишився осторонь проведення цього благодійного заходу. Не залишаймо поза увагою тих, хто потребує нашої підтримки та допомоги!
 

Волонтери працюють

Автор: Sofiya   
Четвер, 04 грудня 2008
Волонтер ліцею Дибенко Олена провела тренінгове заняття з учнями ІІІ-М курсу на тему: "СНІД ... толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей". В рамках тренінгу ліцеїсти мали нагоду дізнатися про статистику захворювання на СНІД по Черкащині; переглянути відеосюжети: "Моя правда про СНІД" та поспілкуватися з цього приводу зі своїми однолітками.
 

І знову Зубко Оля!

Автор: Sofiya   
Середа, 03 грудня 2008
Зубко Оля виборола перше місце на міській олімпіаді з правознавства.Вітаємо з перемогою Олю та її вчителя Інну Сергіївну Федькову!
 

Наша Аня - найкраща

Автор: Sofiya   
Вівторок, 02 грудня 2008
Вітаємо з перемогою ученицю ІV-М курсу Гунько Анну, яка зайняла І місце у міській олімпіаді з української мови та літератури, а також її вчителя Береговенко Тетяну Володимирівну. Дякуємо вам!
 
«ПочатокПопередня81828384НаступнаКінець»

Сторінка 81 з 84