Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Результативність ліцейних олімпіад з базових дисциплін - 2012/2013н.р.

Результативність ліцейних олімпіад з базових дисциплін - 2012/2013н.р.

№ з/п ПІБ учня Предмет Курс Місце Учитель
1 Голованьов Євген Інформаційні технології ІІІ-М І Микитюк О.О.
2
Остапенко Тетяна Інформаційні технології ІІІ-М ІІ Микитюк О.О.
3 Балан Катерина Інформаційні технології ІІІ-М ІІІ Микитюк О.О.
4 Веденєєв Максим Інформатика ІІІ-М І Микитюк О.О.
5 Реньгач Андрій Інформатика ІІІ-М ІІ Микитюк О.О.
6 Кугот Андрій Інформатика ІІІ-М ІІІ Микитюк О.О.
7 Манько Аліна Світова література І-Б І Діденко О.О.
8 Боровик Юлія Світова література І-М ІІ Діденко О.О.
9 Нечипоренко Катерина Світова література І-Б ІІІ Діденко О.О.
10 Сторожук Інна Світова література ІІ-Б І Діденко О.О.
11 Арбузова Марія Світова література ІІ-Б ІІ Діденко О.О.
12 Булика Тетяна Світова література ІІ-Б ІІІ Діденко О.О.
13 Ван’єр Анна Світова література ІІІ-М І Діденко О.О.
14 Дмитренко Юлія Світова література ІІІ-М ІІ Діденко О.О.
15 Доброштан Ірина Світова література ІІІ-М ІІІ Діденко О.О.
16 Ніколенко Валерія Світова література ІV-Б І Діденко О.О.
17 Бойко Марія Світова література ІV-Б ІІ Діденко О.О.
18 Парахневич Оксана Світова література ІV-М ІІІ Діденко О.О.
19 Нечипоренко Катерина Укр. мова І-Б І Береговенко Т.В.
20 Тихенко Валерія Укр. мова І-Б ІІ Береговенко Т.В.
21 Манько Анна Укр. мова І-Б ІІІ Береговенко Т.В.
22 Кульбіцька Марія Укр. мова ІІ-Б І Береговенко Т.В.
23 Костенко Катерина Укр. мова ІІ-М ІІ Береговенко Т.В.
24 Мурашкіна Наталія Укр. мова ІІ-М ІІІ Береговенко Т.В.
25 Поправко Євгенія Укр. мова ІІІ-Б І Береговенко Т.В.
26 Городня Валерія Укр. мова ІІІ-Б ІІ Береговенко Т.В.
27 Махно Анна Укр. мова ІV-Б І Береговенко Т.В.
28 Бакуменко Марина Укр. мова ІV-М ІІ Береговенко Т.В.
29 Ніколенко Валерія Укр. мова ІV-Б ІІІ Береговенко Т.В.
30 Нечипоренко Катерина Біологія І-Б І Цвященко П.К.
31 Васильєва Марія Біологія І-Б ІІ Цвященко П.К.
32 Король Роман Біологія І-Б ІІІ Цвященко П.К.
33 Булика Тетяна Біологія ІІ-Б І Цвященко П.К.
34 Кульбіцька Марія Біологія ІІ-Б ІІ Цвященко П.К.
35 Сторожук Інна Біологія ІІ-Б ІІІ Цвященко П.К.
36 Поправко Євгенія Біологія ІІІ-Б І Цвященко П.К.
37 Дмитренко Юлія Біологія ІІІ-Б ІІ Цвященко П.К.
38 Стогній Каріна Біологія ІІІ-Б ІІІ Цвященко П.К.
39 Сорока Яніна Біологія ІІІ-Б ІІІ Цвященко П.К.
40 Орлова Наталія Біологія ІV-Б І Цвященко П.К.
41 Христолюбова Віта Біологія ІV-Б ІІ Цвященко П.К.
42 Махно Анна Біологія ІV-Б ІІІ Цвященко П.К.
43 Чепкий Назар Географія І-М І Валантирець Н.В.
44 Король Роман Географія І-Б І Валантирець Н.В.
45 Лісовська Анастасія Географія І-М ІІ Валантирець Н.В.
46 Васильєва Марія Географія І-Б ІІ Валантирець Н.В.
47 Ніздрачова Аліна Географія І-М ІІІ Валантирець Н.В.
48 Кульбіцька Марія Географія ІІ-Б І Валантирець Н.В.
49 Булика Тетяна Географія ІІ-Б ІІ Валантирець Н.В.
50 Астахов Андрій Географія ІІ-Б ІІІ Валантирець Н.В.
51 Поправко Євгенія Географія ІІІ-Б І Валантирець Н.В.
52 Балан Катерина Географія ІІІ-М ІІ Валантирець Н.В.
53 Стогній Каріна Географія ІІІ- ІІІ Валантирець Н.В.
54 Ніздрачова Аліна Математика І-М ІІ Осадча Р.В.
55 Герасимчук Данил Математика І-М ІІ Осадча Р.В.
56 Копійка А Математика І-М ІІ Осадча Р.В.
57 Чепкий Н Математика І-М ІІІ Осадча Р.В.
58 Бутрик Сергій Математика ІІ-М ІІ Ковтун Л.Г.
59 Івченко Максим Математика ІІ-М ІІ Ковтун Л.Г.
60 Безпала Таміла Математика ІІ-М ІІІ Ковтун Л.Г.
61 Герасимчук Данил Фізика І-М І Чуйко О.В.
62 Кірєєв Дмитро Фізика І-М ІІ Чуйко О.В.
63 Шадрін Антон Фізика І-М ІІІ Чуйко О.В.
64 Кульбіцька Марія Фізика ІІ-Б І Чуйко О.В.
65 Костенко Катерина Фізика ІІ-М ІІ Чуйко О.В.
66 Астахов Андрій Фізика ІІ-Б ІІІ Чуйко О.В.
67 Веденєєв Максим Фізика ІІІ-М І Чуйко О.В.
68 Реньгач Андрій Фізика ІІІ-М ІІ Чуйко О.В.
69 Латюк Сергій Фізика ІІІ-М ІІІ Чуйко О.В.
70 Парахневич Оксана Фізика ІV-М І Чуйко О.В.
71 Безсмола Катерина Фізика ІV-М ІІ Чуйко О.В.
72 Рижова Мар’яна Хімія ІІ-Б І Хуртенко Л.О.
73 Кодола Марина Хімія ІІ-Б ІІ Хуртенко Л.О.
74 Астахов Андрій Хімія ІІ-Б ІІІ Хуртенко Л.О.
75 Кульбіцька Марія Хімія ІІ-Б ІІІ Хуртенко Л.О.
76 Ніколенко Валерія Хімія ІV-Б І Хуртенко Л.О.
77 Махно Анна Хімія ІV-Б ІІІ Хуртенко Л.О.
78 Копійка Антон Англійська мова І-М І Ярмиш Т.Є.
79 Лисенко Валерія Англійська мова І-М ІІ Ярмиш Т.Є.
80 Ніздрачова Аліна Англійська мова І-М ІІІ Ярмиш Т.Є.
81 Івченко Максим Англійська мова ІІ-М І Ярмиш Т.Є.
82 Стогній Каріна Англійська мова ІІІ-Б І Ярмиш Т.Є.
83 Латюк Сергій Англійська мова ІІІ-М ІІ Ярмиш Т.Є.
84 Габлюк Богдан Англійська мова ІV-Б І Ярмиш Т.Є.
85 Бойко Марія Англійська мова ІV-Б ІІ Ярмиш Т.Є.
86 Бутрик Сергій Правознавство ІІ-М І Гунько О.А.
87 Булика Тетяна Правознавство ІІ-Б ІІ Гунько О.А.
88 Ратушня Альона Правознавство ІІ-М ІІІ Гунько О.А.
89 Олефіренко Марина Правознавство ІІІ-Б І Гунько О.А.
90 Скорик Дар’я Правознавство ІІІ-М ІІ Гунько О.А.
91 Чернай Ігор Правознавство ІІІ-М ІІІ Гунько О.А.
92 Остапенко Тетяна Правознавство ІІІ-М ІІІ Гунько О.А.
93 Манько Аліна Історія І-Б І Гунько О.А.
94 Тихенко Валерія Історія І-Б ІІ Гунько О.А.
95 Нечипоренко Катерина Історія І-Б ІІІ Гунько О.А.
96 Бутрик Сергій Історія ІІ-М І Гунько О.А.
97 Кодола Марина Історія ІІ-Б ІІ Гунько О.А.
98 Мурашкіна Наталія Історія ІІ-М ІІ Гунько О.А.
99 Костенко Катерина Історія ІІ-М ІІІ Гунько О.А.
100 Стогній Каріна Історія ІІІ-Б І Гунько О.А.
101 Поправко Євгенія Історія ІІІ-Б ІІ Гунько О.А.
102 Балан Катерина Історія ІІІ-М ІІІ Гунько О.А.
103 Керімова Юлія Історія ІV-Б ІІ Гунько О.А.
104 Бойко Марія Історія ІV-Б ІІІ Гунько О.А.
105 Хоменко Софія Астрономія ІІІ-Б І Волошина М.С.
106 Фундовний Артем Астрономія ІІІ-Б ІІ Волошина М.С.
107 Зеленська Тетяна Астрономія ІІІ-Б ІІІ Волошина М.С.
108 Поліщук Олександр Астрономія ІV-М І Волошина М.С.
109 Харина Ірина Астрономія ІV-Б ІІ Волошина М.С.
110 Бойко Марія Астрономія ІV-Б ІІІ Волошина М.С.
111 Черв’як Наталія Психологія І-Б ІІ Коваленко В.В.
112 Зеленська Тетяна Психологія ІІІ-Б І Коваленко В.В.
113 Бобошко Ірина Психологія ІІІ-Б ІІ Коваленко В.В.
114 Темічев Євген Фізкультура ІV-Б І Коротич І.О.
115 Шаповал Катерина Фізкультура ІV-Б І Коротич І.О.
116 Іщенко Катерина Екологія ІV-Б І Валантирець Н.В.
117 Нечипоренко Катерина Конкурс ім.. Яцика І-Б І Береговенко Т.В.
118 Тихенко Валерія Конкурс ім.. Яцика І-Б ІІ Береговенко Т.В.
119 Кульбіцька Марія Конкурс ім.. Яцика ІІ-Б І Береговенко Т.В.
120 Кодола Марина Конкурс ім.. Яцика ІІ-Б ІІ Береговенко Т.В.
121 Мурашкіна Наталія Конкурс ім.. Яцика ІІ-М ІІ Береговенко Т.В.
122 Костенко Катерина Конкурс ім.. Яцика ІІ-М ІІІ Береговенко Т.В.
123 Поправко Євгенія Конкурс ім.. Яцика ІІІ-Б І Береговенко Т.В.
124 Дмитренко Юлія Конкурс ім.. Яцика ІІІ-Б ІІ Береговенко Т.В.
125 Стогній Каріна Конкурс ім.. Яцика ІІІ-Б ІІІ Береговенко Т.В.
126 Бакуменко Марина Конкурс ім.. Яцика ІV-М І Береговенко Т.В.
127 Махно Анна Конкурс ім.. Яцика ІV-Б ІІ Береговенко Т.В.
128 Ніколенко Валерія Конкурс ім.. Яцика ІV-Б ІІІ Береговенко Т.В.
129 Нечипоренко Катерина Конкурс ім.. Т. Шевченка І-Б І Береговенко Т.В.
130 Лисенко Валерія Конкурс ім.. Т. Шевченка І-М ІІ Лісова С.І.
131 Манько Аліна Конкурс ім.. Т. Шевченка І-М ІІІ Береговенко Т.В.
132 Кодола Марина Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІ-Б І Береговенко Т.В.
133 Діденко Аліна Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІ-М ІІ Береговенко Т.В.
134 Кульбіцька Марія Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІ-Б ІІІ Береговенко Т.В.
135 Дмитренко Юлія Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІІ-Б І Береговенко Т.В.
136 Остапенко Тетяна Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІІ-М ІІ Лісова С.І.
137 Стогній Каріна Конкурс ім.. Т. Шевченка ІІІ-Б ІІІ Береговенко Т.В.
138 Ніколенко Валерія Конкурс ім.. Т. Шевченка ІV-Б І Береговенко Т.В.
139 Бойко Марія Конкурс ім.. Т. Шевченка ІV-Б ІІ Береговенко Т.В.
140 Керімова Юлія Конкурс ім.. Т. Шевченка ІV-Б ІІІ Береговенко Т.В.