Головна Сторінка директора 15 років моєму дорогому ліцею!

15 років моєму дорогому ліцею!

П'ятнадцята ліцейна осінь, п'ятнадцятий день народження! Серце переповнюють радість, щастя, захоплення і велика гордість за наш дорогий ліцей. 15 років для Всесвіту – одна лише мить, проте ліцей за цю мить написав свою історію, пройшов шлях духовного зростання, формування власного авторитету, життєстверджуючої позиції та досягнення визнання , примножив славу рідного міста, області, країни. Першу сторінку історії нашого закладу написали міський голова Сміли тих років Котькало Олександр Борисович (наш хрещений батько) та директор Смілянського машинобудівного заводу Шпак Анатолій Лукич, саме їм ми завдячуємо за далекоглядність, сміливість у прийнятті рішень, віру та підтримку.

Наш ліцей по праву пишається своїми випускниками. За 15 років їх - 674. Всі випускники ліцею стали гідними людьми. Де б вони не навчалися і ким би не працювали, їх завжди відрізняє працелюбство, новаторство і пошук. З великим теплом і любов'ю я згадую наших перших ліцеїстів, які були нам і учнями, і друзями, і порадниками, і суровими суддями. Сучасні ліцеїсти – це розумні, активні, наполегливі, креативні, харизматичні учні, з якими цікаво працювати, цікаво спілкуватися, цікаво дружити. І це велике щастя!

Не менше щастя працювати з вчителями ліцею. Творчі, відповідальні, вимогливі і водночас справедливі, правдиві, щирі, принципові, сучасні, а головне професіонали найвищого рівня – це мої вчителі. Дякую долі за колег, які пройшли разом зі мною нелегкий шлях становлення, це Алла Степанівна Бурсевич - мій незмінний заступник, це Тетяна Володимирівна Береговенко, яка не тільки привила всім нам повагу і любов до рідної мови, а ще й навчила мене розмовляти цією мовою, це Леся Олексіївна Хуртенко, яка прийшла до нас після студентської лави, а сьогодні вона мій заступник з навчально-виховної роботи, Лісова Світлана Іванівна – заступник з виховної роботи, вчителі Ярмиш Тетяна Євгеніївна та Гунько Ольга Анатоліівна. Результатом спільної праці ліцеїстів, вчителів, батьківської громадськості, всіх працівників ліцею є велика кількість перемог у найрізноманітніших інтелектуальних конкурсах, олімпіадах, турнірах; визнання на міжнародних освітянських виставках; отримання почесних звань і статусів.

Всі ці роки пліч опліч з нами йшли батьки наших ліцеїстів, саме вони підтримували нас своєю вірою, великодушністю, розумінням. Саме їх матеріальна допомога дала ліцею можливість стати сучасним навчальним закладом!

Я з великим задоволенням вітаю всю ліцейну родину з Днем народження!

Бажаю всім міцного здоров’я, відчуття результату своєї праці, щирого прагнення до нових знань, впевненості у власних силах, невпинного руху вперед та прагнень до нових звершень! Головне — вірити в свої сили, залишатись вірним своїм друзям, думкам, рідній землі, нашій єдиній Україні, любити своїх батьків, наш рідний ліцей. Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі завдання та досягайте нових вершин! Нехай і далі примножуються досягнення ліцею в найважливішій справі українського суспільства - формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини!