Головна Новини Зустріч з поетом-аматором

Зустріч з поетом-аматором

Автор: Administrator   
П'ятниця, 28 вересня 2012 12:14

Народна мудрість говорить, що день удасться, якщо його гарно почати.

Тому ми просто упевнені, що для учнів ІV – Б курсу день справді задався, адже вони мали можливість доторкнутися до найсокровеннішого – людської душі, яку не побоявся розкрити ліцеїстам поет-аматор Смілянщини Володимир Савченко.

Як же, мабуть,  поталанило його вихованцям мати такого педагога, з тонкою душею лірика!

Його погляди на буття як актуальну доброту, творчість, поклоніння моралі, духовності, захоплення красою сьогодення, гармонію у спілкуванні з усіма передаються у кожному рядочку його поезій, таких простих і душевних водночас.

Його так легко слухати, його вірші про звичайних людей, про буденні ситуації, побачені крізь призму поезії, - це захоплює і налаштовує на позитивну хвилю сприйняття.

Володимир Олексійович намагається проникати у найзаповітніші куточки людської душі, беручи зі слів Т.Готьє, «звуки со всех клавиатур и краски со всех палитр», щедро створюючи невичерпні багатства для тих, хто уміє слухати інших і передавати ніжність ліричної душі своїм вдячним слухачам.

«Скажу лишь так, я человек счастливый», - так говорить про себе Володимир Савченко. А біля  щасливої людини і сам починаєш випромінювати щастя і любов, заряджатися позитивом.
То хіба ж може такий день видатися  невдалим!!!

Жаль лише, що так мало поезії навколо, або ж ми за метушнею повсякдення просто не помічаємо її.