Головна Про ліцей Клуб "Зустрічі з цікавими людьми"

Ліцеїстів навчали стратегіям самовиховання та саморозвитку…

11 вересня 2012 року у ліцеї радо зустрічали гостей.

Анатолій Іванович Салогуб, радник директора Інституту обдарованої дитини Національної  Академії педагогічних наук, академік Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, Член-кореспондент Національної  Академії педагогічних наук

Валентин Володимирович  Бадрак, український журналіст, публіцист, письменник, автор багатьох книг про геніальність,  стратегії  самопізнання, самодослідження та саморозвитку.

Анатолій Іванович анонсував та детально розповів про свій «Щоденник дослідника», який вчить планувати не лише власну дослідницьку діяльність, а й самодисциплінує.

Валентин Бадрак упевнений, що основою геніальності  є творча ідея, яка приводиться в дію за допомогою волі. Ідея і воля — це стратегічні фактори. Одне без іншого не працює, тому що без волі неможливо втілити ідею.

Головна ж складова в появі на світ унікальних ідей — незалежне мислення.
У своєму виступі перед ліцеїстами письменник розповів про технологію впливу прикладами видатних осіб  на свідомість обдарованих дітей, що умовно називається геній-терапією. Ця технологія з успіхом може бути використана дітьми у самовихованні і саморозвитку.

То що ж дають книги про геніальність та стратегії читачеві?

На думку самого автора:

- Я бы сказал уникальные возможности:

• воспользоваться стратегиями гениальных людей и достичь успеха в избранной деятельности;
  • обрести абсолютную уверенность в себе и взять на вооружение философию победы;
  • найти смысл собственной жизни и выработать активную программу развития своей личности;
  • усовершенствовать свой образ, сделать его колоритным и оригинальным;
  • научиться быть счастливым, создать успешную семью и пространство гармонии вокруг нее;
  • понять, что движет мужчиной и женщиной, понять причины их поступков, использовать это в построении собственных отношений с окружающими и при воспитании детей;
  • сформировать свою стратегию развития и роста.

Ця незабутня зустріч з такими цікавими людьми заставила задуматися над сенсом життя, переосмислити свої  погляди або навіть намалювати, хоч поки що і в уяві, свої нові ідеали.