2012 рік

П.І.П. випускника Назва навчального закладу
ІV-Б курс
1 Білокінь Марина Київський авіаційний університет
2 Блащук Андрій Одеський медичний університет
3 Богомол Альона НПУ імені М.П.Драгоманова
4 Гандзій Альвіна ЧДУ імені Б.Хмельницького
5 Дорожко Олена Запорізький медичний університет
6 Іванова Анна НПУ імені М.П.Драгоманова
7 Іовова Альона ЧДУ імені Б.Хмельницького
8 Компанієць Назар Університет «КПІ»
9 Косьмина Богдан Дніпропетровська медична академія
10 Кошик Ярослав Черкаський медичний коледж
11 Кравченко Сергій Національний аграрний університет
12 Лисяк Максим Університет «КПІ»
13 Машаровський Владислав Університет «КПІ»
14 Науменко Альона ЧДУ імені Б.Хмельницького
15 Олійник Ірина Вінницький медичний університет
16 Опара Олена Національний медичний університет ім. Богомольця
17 Радченко Лена Харківський національний університет внутрішніх справ
18 Ротань Катя Черкаський кооперативний коледж
19 Стельмах Маргарита Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля
20 Стрембіцька Алла Національний університет харчових технологій
21 Тимошенко Євгеній Харківська національна академія залізничного транспорту
22 Товстоноженко Анастасія Харківський фармацевтичний університет
23 Чуйко Дарина Черкаський медичний коледж
24 Чуйко Марія ЧДУ імені Б. Хмельницького
25 Хоруженко Денис Національний медичний університет ім. Богомольця
ІV-M курс
1. Галасун Олександр Академія пожежної безпеки України ім.. героїв Чорнобиля
2. Гергель Олександр Академія пожежної безпеки України ім.. героїв Чорнобиля
3. Глінова Олександра КПІ
4. Гнідіна Оксана Київський національний транспортний університет
5. Голованьова Вікторія Національний університет державної податкової служби України (м. Ірпінь)
6. Гречка Євгеній Харківський вищий механіко-технічний коледж
7. Григорова Каріна Чехія м. Прага Карловий університет (Інститут мовної професійної підготовки, освітній центр)
8. Жегалін В'ячеслав
9. Йосипенко Ольга Черкаський національний університет ім.. Б Хмельницького
10. Калашник Ярослав Одеська юридична академія
11. Кам'янський Сергій Одеська юридична академія
12. Козлов Артем Міністерство внутрішніх справ України Кримінально-виконавчий інститут ( м.Київ)
13. Костенецький Дмитро Національний авіаційний університет
14. Лісова Мирослава Черкаський національний університет ім.. Б Хмельницького
15. Мельниченко Юлія Уманський університет садівництва
16. Мірошниченко Віталіна НАУ (Інститут інформаційно-діагностичних систем)
17. Миколенко Леонід Харківська національна академія залізничного транспорту
18. Міщенко Вікторія НУХТ
19. Охріменко Владислав НУХТ
20. Охріменко Костянтин Київський національний університет будівництва та архітектури
21. Марченко Богдан Київський університет ім. Т.Г. Шевченка
22. Патрашко Андрій Львівський політехнічний університет
23. Пеліх Денис Харківський політехнічний університет
24. Піщенко Дарина Київський торгівельно-економічний університет
25. Прокопова Оксана Житомирський педагогічний університет ім. І. Я. Франка
26. Сіроштан Олександр Київський національний університет культури і мистецтва
27. Слободяник Ілона Одеська юридична академія
28. Стоноженко Владислав Київський національний університет будівництва та архітектури
29. Цвєтненко Сергій Національний авіаційний університет (Інститут аеропортів)
30. Коваленко Наталія КПІ