Головна Про ліцей Олімпіади, конкурси, турніри Результати ХІІ весняної олімпіади з базових дисциплін

Результати ХІІ весняної олімпіади з базових дисциплін

Місце Прізвище учня Курс Предмет Учитель
І місце Безпала Таміла І-М математика Ковтун Л.Г.
ІІ місце Івченко Максим І-М математика Ковтун Л.Г.
ІІІ місце Савченко Станіслав І-М математика Ковтун Л.Г.
І місце Балан Катерина ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Стеблина Олег ІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Латюк Сергій ІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Безсмола Катерина ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІ місце Поліщук Олександр ІІІ-М математика Осадча Р.В.
ІІІ місце Парахневич Олена ІІІ-М математика Осадча Р.В.
І місце Булика Тетяна І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Кульбіцька Марія І-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Костенко Катерина І-М українська мова Береговенко Т.В.
ІІІ місце Кодола Марина І-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Поправко Євгенія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Городня Валерія ІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
І місце Махно Анна ІІІ-Б українська мова Береговенко Т.В.
ІІ місце Бакуменко Марина ІІІ-М українська мова Береговенко Т.В.
І місце Кульбіцька Марія І-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Мурашкіна Наталія І-М хімія Чайченко Л.М.
ІІ місце Костенко Катерина І-М хімія Чайченко Л.М.
ІІІ місце Астахов Андрій І-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ місце Булика Тетяна І-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ місце Кодола Марина І-Б хімія Хуртенко Л.О.
І місце Поправко Євгенія ІІ-Б хімія Чайченко Л.М.
ІІ місце Латюк Сергій ІІ-М хімія Чайченко Л.М.
ІІІ місце Балан Катерина ІІ-М хімія Чайченко Л.М.
І місце Христолюбова Віта ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІ місце Бойко Марія ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
ІІІ місце Махно Анна ІІІ-Б хімія Хуртенко Л.О.
І місце Остапенко Олександра І-М історія Гунько О.А.
ІІ місце Костенко Катерина І-М історія Гунько О.А.
ІІІ місце Кодола Марина І-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Булика Тетяна І-Б історія Гунько О.А.
І місце Стогній Каріна ІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІ місце Поправко Євгенія ІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Дмитренко Юлія ІІ-Б історія Гунько О.А.
І місце Харина Ірина ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІ місце Ніколенко Валерія ІІІ-Б історія Гунько О.А.
ІІІ місце Парахневич Оксана ІІІ-М історія Гунько О.А.
І місце Шпак Анатолій І-М фізика Чуйко О.В.
ІІ місце Лемеш Юрій І-М фізика Чуйко О.В.
ІІІ місце Костенко Катерина І-М фізика Чуйко О.В.
І місце Реньгач Андрій ІІ-М фізика Чуйко О.В.
ІІ місце Латюк Сергій ІІ-М фізика Чуйко О.В.
ІІІ місце Веденєєв Максим ІІ-Б фізика Волошина М.С.
І місце Поліщук Олександр ІІІ-М фізика Чуйко О.В.
ІІ місце Бакуменко Марина ІІІ-М фізика Чуйко О.В.
ІІІ місце Єфремов Антон ІІІ-М фізика Чуйко О.В.
І місце Івченко Максим І-М англ. мова Ткаченко Н.В.
ІІ місце Булика Тетяна І-Б англ. мова Реез Н.О.
ІІІ місце Кульбіцька Марина І-Б англ. мова Реез Н.О.
І місце Стогній Каріна ІІ-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Латюк Сергій ІІ-М англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІІ місце Поправко Євгенія ІІ-Б англ. мова Ткаченко Н.В.
І місце Габлюк Богдан ІІІ-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
ІІ місце Бойко Марія ІІІ-Б англ. мова Ярмиш Т.Є.
І місце Булика Тетяна І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Сторожук Інна І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Кульбіцька Марина І-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Рижова Мар’яна І-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Дмитренко Юлія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІ місце Поправко Євгенія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Стогній Каріна ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
ІІІ місце Куценко Анастасія ІІ-Б біологія Цвященко П.К.
І місце Безпала Таміла І-М географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Астахов Андрій І-Б географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Сторожук Інна І-Б географія Валантирець Н.В.
І місце Стогній Каріна ІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Поправко Євгенія ІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Бірюкова Ірина ІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Дмитренко Юлія ІІ-Б географія Валантирець Н.В.
І місце Іщенко Катерина ІІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІ місце Орлова Наталія ІІІ-Б географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Захарченко Павло ІІІ-М географія Валантирець Н.В.
ІІІ місце Поліщук Олександр ІІІ-М географія Валантирець Н.В.