Головна Робота з обдарованими Всеукраїнський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Всеукраїнський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» проводиться з ініціативи Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти з метою підтримки талановитих школярів та популяризації знань з курсів «Я у світі», «Я і Україна», «Громадянська освіта», «Етика», «Християнська етика», «Правознавство».

Учасниками заходу є учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс проводиться в один етап (шкільний) в один день в усіх регіонах України та за єдиними завданнями для кожної вікової категорії.

Лист МОНМС України від 19.12.11 № 1/9-896 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Формат завдань:

3–4 клас –  «Я і Україна»
5–6 клас – «Етика»
3–8 клас – «Християнська етика»
9 клас – «Правознавство (практичний курс)»
10 клас – «Основи правознавства»
11 клас –«Основи правознавства», «Людина і світ»

 

2016 рік

Результати конкурсу за 2016 рік
№ з/п Прізвище, ім’я Курс предмет Результат
1 Косенко Альона ІІ-Б історія 2
2 Стешенко Марія ІІ-Б історія 2
3 Чурілова Анна ІІІ-М історія 3
4 Закернична Катерина ІІІ-М історія 3
5 Лінива Ірина ІІІ-М історія 3
6 Хало Ігор І учасник
7 Бриндак Євген ІІІ-М учасник
8 Шепелєва Юлія ІІІ-Б учасник
9 Касюкевичус Валерія ІІ-Б правознавство 1
10 Закернична Катерина ІІІ-М правознавство 1
11 Лінива Ірина ІІІ-М правознавство 1
12 Бойко Юлія ІІІ-Б правознавство 2
13 Бриндак Євген ІІІ-М правознавство 2
14 Чернай Марія ІІІ-М правознавство 2
15 Черненко Олександра ІІ-М правознавство 3
16 Чурілова Анна ІІ-М правознавство 3
17 Бугайов Максим ІІІ-Б правознавство 3
18 Журавель Іван ІІІ-Б правознавство 3
19 Лозова Анна ІІІ-М правознавство 3
20 Федорченко Анжеліка ІІІ-Б правознавство 3
21 Шепелєва Юлія ІІІ-Б учасник

2013 рік

Результати конкурсу за 2013 рік
№ з/п Прізвище та ім’я учня Курс Місце
1 Безпала Таміла ІІ-М І
2 Борікова Богдана ІІ-М І
3 Булика Тетяна ІІ-Б І
4 Дуденко Вадим ІІ-М І
5 Кодола Марина ІІ-Б І
6 Кульбіцька Марія ІІ-Б І
7 Лужна Дар’я ІІІ-М І
8 Остапенко Тетяна ІІІ-М І
9 Сторожук Інна ІІ-Б І
10 Суслов Артем ІІ-М І
11 Тихенко Валерія І-Б І
12 Трофименко Альона ІІ-М І
13 Яковенко Вероніка ІІ-Б І
14 Арбузова Марія ІІ-Б ІІ
15 Балан Катерина ІІІ-М ІІ
16 Вовк Ангеліна ІІ-Б ІІ
17 Ємець Таїсія ІІ-Б ІІ
18 Костенко Катерина ІІ-М ІІ
19 Лебедєва Євгенія ІІ-М ІІ
20 Липова Ольга ІІ-Б ІІ
21 Тимошенко Оксана ІІІ-М ІІ
22 Ухань Ольга ІІ-Б ІІ
23 Канєвський Руслан ІІІ-М ІІІ
24 Латюк Сергій ІІІ-М ІІІ
25 Скорик Дар’я ІІІ-М ІІІ
26 Чернай Ігор ІІІ-М ІІІ
27 Сідорова Марина ІІІ-М учасн

2012 рік

Результати конкурсу за 2012 рік
Прізвище, Ім'я Клас Предмет Бали Місце
Балам Катерина 9 правознавство 76 3
Валявський Максим 9 правознавство 81 2
Латюк Сергій 9 правознавство 79 2
Олефіренко Марина 9 правознавство 78 3
Останенко Тетяна 9 правознавство 66 3
Середінський Андрій 9 правознавство 76 3
Сідороьа Марина 9 правознавство 53
Скорик Дар'я 9 правознавство 71 3
Стеблина Олег 9 правознавство 77 3
Куценко Анастасія 9 правознавство 89 2
Іщенко Катерина 10 правознавство 68
Піколенко Валерія 10 правознавство 74 3
Парахневич Оксана 10 правознавство 92 1
Харенко Роман 10 правознавство 74 3
Христолюбова Віта 10 правознавство 69