Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms Єврофуршет удавсь на славу!

Єврофуршет удавсь на славу!

Проект «Збережемо дерева від вирубки»  був ініційований членами євро клубу в грудні 2011.  На першому інформативному етапі  учні та вчителі знайомились з вражаючими даними стосовно кількості дерев необхідних для виробництва паперу, використання котрого зростає в навчальних закладах з кожним роком . Не замислюючись , ми викидаємо відпрацьовані зошити і папірці разом із іншими побутовими відходами в один контейнер.

Саме так і з’явилась ідея придбати контейнери для збору відпрацьованого паперу  для кожної класної кімнати.

Збір коштів вирішили провести  в рамках проекту  “Навчаємось разом», організувавши у лютому 2012 фестиваль культур під назвою Єврофуршет, щоб більше дізнатись про традиції ,  історію країн-партнерів по проекту, Уельсу та Мальти, інших європейських країн.

Завирувало ліцейне життя… Усі старанно готувалися до заходу, відшукуючи на намагаючись приготувати національні страви  Мальти, Нідерландів, Угорщини, Латвії, Франції, Уельсу, Італії та України.
І чого тут тільки не було… Мальтійські пиріжки з сиром та цікаві кнедлики, голландський яблучний пиріг та спекулос, млинці з повидлом та торбинки з грибами, латвійські шарлотки та вівсяне печиво, французькі круасани та тости з сиром, кекси та чай з молоком, італійська піца та смачна кава, українські вареники, пиріжки, деруни, кисіль та узвар…Яскраві постери та буклети інформували про національні символи та рецепти приготування страв,історію та культуру країн.

Єврофуршет удавсь на славу! Потурбувалися усі: і учні, і вчителі, і батьки ліцеїстів. Зібрали 740 грн.

VI-M - 207 грн.
VI-Б - 124 грн.