Головна Наукова робота МАН II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2012 році

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у 2012 році

18-19 лютого в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН

 

№ з/п Прізвище,ім’я, по батькові Навчальний  заклад Клас Наукове відділення Секція Місце
1 Добрицька Інна Володимирівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Філології та мистецтвознавства Фольклористика І
2 Єгорова Тетяна Олександрівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 10 Філології та мистецтвознавства Літературна творчість ІІІ
3 Матюха Марина Юріївна Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради  Черкаської області 11 Філології та мистецтвознавства Зарубіжна література ІІІ
4 Круковська Анна Валентинівна Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради  Черкаської області 11 Філології та мистецтвознавства Зарубіжна література -
5 Червоненко Єлизавета Артемівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Філології та мистецтвознавства Українська мова ІІ
6 Задорожня Аліна Вікторівна Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 10 - А Філології та мистецтвознавства Українська література ІІІ
7 Галета Юлія Григорівна Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Смілянської міської ради Черкаської області 11-А Філології та мистецтвознавства Українська література ІІІ
8 Рогач Катерина Євгенівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Філології та мистецтвознавства Журналістика І
9 Савченко Анастасія Олександрівна Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 11-б Філології та мистецтвознавства Журналістика ІІ
10 Бондаренко Ірина Олександрівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Історії Етнологія ІІ
11 Довгань Богдан Миколайович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Смілянської міської ради Черкаської області 11-А Історії Археологія Грам.
12 Миронюк Богдана Олегівна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Історії Історія України І
13 Глізнецова Анастасія Сергіївна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 10 Філософії та суспільствознавства Правознавство ІІІ
14 Рак Владислав Юрійович Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради  Черкаської області 10 Філософії та суспільствознавства Правознавство Грам.
15 Антоненко Крістіна Віталіївна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Філософії та суспільствознавства Релігієзнавство та історія релігії ІІ
16 Ковальчук Аліна Миколаївна Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Смілянської міської ради Черкаської області 10 Філософії та суспільствознавства Правознавство -
17 Стогній Каріна Миколаїіна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 9-Б Філології та мистецтвознавства Англійська мова -
18 Галактіонова Олена  Володимирівна Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 10 - А Філології та мистецтвознавства Англійська мова -
19 Глізнецова Анастасія Сергіївна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 10 Філології та мистецтвознавства Німецька мова ІІІ
20 Соколов Олег Андрійович Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 10-Б Математика Математика -
21 Цюмрак Віктор Юрійович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області 11-А Математика Прикладна математика ІІ
22 Остапенко Сергій Олександрович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області 11-А Математика Математичне моделювання ІІІ
23 Сльота Максим Русланович Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області 11-А Математика Математика ІІІ
24 Розкиданий Владислав Романович Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради  Черкаської області 11-М Математика Математичне моделювання ІІІ
25 Стоноженко Владислав Вікторович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Технічних наук Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології -
26 Веденєєв Максим Володимирович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 9_м Комп’ютерних наук Технології програмування -
27 Скульський Владлен Леонідович Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 10 Комп’ютерних наук Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем ІІ
28 Куценко Олександр Андрійович Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 8-Б Фізики та астрономії Аерофізика та космічні дослідження Грам.
29 Коваленко Антон Іванович Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 8-Б Фізики та астрономії Аерофізика та космічні дослідження Грам.
30 Глінова Олександра Іванівна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Фізики та астрономії Фізика ІІІ
31 Охріменко Костянтин Станіславович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Фізики та астрономії Фізика -
32 Хроменко Єгор Леонідович Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради  Черкаської області 10-Б Науки про Землю Кліматологія та метеорологія Грам.
33 Ніколенко Валерія Анатоліївна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 10-Б Хіміко-біологічне Хімія ІІІ
34 Хоруженко Денис Анатолійович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Хімії та Біології Загальна біологія ІІІ
35 Лисяк Максим Олександрович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Хімії та Біології Біологія людини -
36 Сьомченко Анна Геннадієвна Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 10-А Хімії і біології Загальна біологія Грам.
37 Лисенко Яна Ігорівна Смілянський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора” Смілянської міської ради Черкаської області 10-А Хімії і біології Медицина ІІ
38 Олійник Ірина Сергіївна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-Б Хімії і біології Медицина ІІІ
39 Косьмина Богдан Костянтинович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-Б Хімії і біології Медицина ІІ
40 Гандзій Альвіна Владиславівна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-Б Хімії і біології Зоологія, ботаніка ІІІ
41 Цех Марія Ігорівна Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради  Черкаської області 11 Хімії і біології Біологія людини Грам.
42 Голованьова Вікторія Олегівна Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-М Хімії і біології Психологія -
43 Андрущенко Марина Андріївна Навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум” Смілянської ради Черкаської області 11 Екології та аграрних наук Екологія -
44 Блащук Андрій Михайлович Смілянський природничо-математичний ліцей  Смілянської міської ради Черкаської області 11-Б Екології та аграрних наук Агрономія ІІ
45 Козловський Дмитро Вадимович Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради  Черкаської області 11 Хімії і біології Біологія людини -