Головна Робота з обдарованими Всеукраїнська гра «Геліантус — природознавство для дорослих»

Всеукраїнська гра «Геліантус — природознавство для дорослих»

«Геліантус – природознавство для дорослих» – щорічна природознавча гра з фізики, хімії, біології та географії.

Цілями та завданнями Гри є:

  • формування у школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, сталої зацікавленості природними явищами;
  • підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії;
  • активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін;
  • надання учням можливості змагатися в міжрегіональному масштабі, не виїжджаючи зі свого району.

 

2016-2017 н.р.

Результати конкурсу за 2016-2017 н.р.
Прізвище, Ім'яКласБалиНагорода
1 Мандибура Дмитро 8 15.00 Сертифікат учасника
2 Бареславська Ірина 8 17.00 Сертифікат учасника
3 Литвин Назар 8 17.00 Грамота з біології
4 Введенский Олександр 8 14.00 Сертифікат учасника
5 Мартовицький Максим 8 11.00 Сертифікат учасника
б Баєв Андрій 8 12.00 Сертифікат учасника
7 Литовченко Євген 9 11.00 Сертифікат учасника
8 Сидоренко Артур 9 9.00 Сертифікат учасника
в Пузік Денис 9 6.00 Сертифікат учасника
10 Хало Ігор 9 11.00 Сертифікат учасника
11 Іщенко Марини 10 16.00 Сертифікат учасника
12 Оношенко Катерина 10 11.00 Сертифікат учасника
13 Моспіна Валда 10 13.00 Сертифікат учасника
14 Завгородній Іван 10 14.00 Сертифікат учасника
15 Бойко Вадим 10 14.00 Сертифікат учасника
16 Васильківський Олексій 10 15.00 Сертифікат учасника
17 Король Юра 10 16.00 Грамота з географії
18 Петручан Владислав 10 20.00 Грамота з біології. Грамота з географії
19 Кисіль Ірини 10 21.00 Грамота з географи
20 Григор'єв Роман 10 29.00 Диплом і ступеня
21 Касюкевічус Валерія 10 29.00 Диплом І ступеня
22 Настенко Єлєна 10 27.00 ДИПЛОМ Н ступеня
23 Король Софія 10 10.00 Сертифікат учасника

2015-2016 н.р.

Результати конкурсу за 2015-2016 н.р.
Прізвище, ім'я Клас Бали Нагорода
Хало Ігор 8 14.00 Грамота з фізики
Литовченко Євген 8 12.00 Сертифікат учасника
Лупина Влада 9 21.00 Диплом ІІІ ступеня
Мандрова Валентина 9 21.00 Диплом ІІІ ступеня
Казімко Віталіна 9 21.00 Диплом ІІІ ступеня
Касюкевічус Валерія 9 21.00 Диплом ІІІ ступеня
Вшивкова Анастасія 9 20.00 Диплом ІІІ ступеня
Іголкіна Дар`я 9 20.00 Диплом ІІІ ступеня
Кисіль Ірина 9 20.00 Диплом ІІІ ступеня
Васильківський Олексій 9 20.00 Диплом ІІІ ступеня
Іщенко Марина 9 19.00 Диплом ІІІ ступеня
Коцуконь Марія 9 19.00 Диплом ІІІ ступеня
Бочарніков Юрій 9 19.00 Диплом ІІІ ступеня
Григорієв Рома 9 18.00 Грамота з фізики, Грамота з біології, Грамота з географії
Чурілова Анна 9 18.00 Грамота з біології, Грамота з географії
Галушка Анна 9 18.00 Грамота з біології, Грамота з географії
Морозова Ольга 9 18.00 Грамота з фізики, Грамота з біології
Варенюк Анна 9 17.00 Грамота з біології, Грамота з географії
Черненко Олександра 9 17.00 Грамота з біології
Пустовіт Святослав 9 17.00 Грамота з біології
Зубкова Анастасія 9 16.00 Грамота з біології
Скумін Сергій 9 14.00 Грамота з географії
Бойко Вадим 9 13.00 Грамота з біології
Санжаровська Дарина 10 22.00 Диплом ІІІ ступеня
Лінива Ірина 10 22.00 Диплом ІІІ ступеня
Чубін Дмитро 10 19.00 Грамота з географії
Киченко Анастасія 10 19.00 Грамота з біології
Драгоєв Денис 10 19.00 Грамота з біології
Лозова Анна 10 18.00 Грамота з біології
Хорощак Юлія 10 17.00 Грамота з хімії
Журавель Іван 10 16.00 Грамота з географії
Яковлєв Єгор 10 16.00 Грамота з географії
Соловйов Денис 10 16.00 Грамота з географії
Журавський Артем 10 16.00 Сертифікат учасника
Лизогуб Марія 10 16.00 Грамота з хімії
Пономаренко Дарія 10 16.00 Грамота з хімії
Зайченко Яна 10 16.00 Грамота з хімії
Плаксюк Дмитро 10 16.00 Грамота з хімії
Гарабажиу Сергій 10 16.00 Грамота з хімії
Федорченко Анжеліка 10 15.00 Сертифікат учасника
Марія Вовчок 10 15.00 Сертифікат учасника
Нечипоренко Катерина 11 20.00 Грамота з хімії
Поліщук Карина 11 14.00 Грамота з біології

2014-2015 н.р.

Результати конкурсу за 2014-2015 н.р.
Учасник Клас Кількість балів Нагорода
1 Тихенко Валерія 10 25.00 Диплом ІІ ступеня
2 Черв'як Наталія 10 17.00 Сертифікат учасника
3 Нікіщенко Катерина 10 16.00 Сертифікат учасника
4 Манько Аліна 10 15.00 Сертифікат учасника
5 Нечипоренко Катерина 10 15.00 Сертифікат учасника
6 Бойко Вадим 8 21.00 Диплом ІІІ ступеня
7 Іголкіна Дар'я 8 20.00 Грамота з біології
8 Казімко Віталіна 8 19.00 Грамота з біології
9 Бочарніков Юрій 8 15.00 Сертифікат учасника
10 Бондаренка Валерій 8 14.00 Сертифікат учасника
11 Пустовіт Святолав 8 13.00 Сертифікат учасника
12 Касюкевічус Валерія 8 6.00 Сертифікат учасника
13 Лінива Ірина 9 25.00 Диплом ІІІ ступеня
14 Закернична Катерина 9 25.00 Диплом ІІІ ступеня
15 Киченко Анастасіі 9 25.00 Диплом ІІІ ступеня
16 Драгоєв Денир 9 25.00 Диплом ІІІ ступеня
17 Санжаровська Дарина 9 24.00 Диплом ІІІ ступеня
18 Чернай Марія 9 24.00 Диплом ІІІ ступеня
19 Бугайов Максим 9 24.00 Диплом ІІІ ступеня
20 Деміхов Олег 9 23.00 Диплом ІІІ ступеня
21 Лизогуб Марія 9 20.00 Грамота з біології
22 Хорощак Юлія 9 18.00 Сертифікат учасника
23 Зайченко Яна 9 17.00 Грамота з географії
24 Задорська Інна 9 17.00 Сертифікат учасника
25 Бойко Юлія 9 17.00 Сертифікат учасника
26 Фундовна Руслана 9 13.00 Сертифікат учасника

2013-2014 н.р.

Результати конкурсу за 2013-2014 н.р.
Учасник Клас Кількість балів Нагорода
1 Вовчок Марія 8 18 грамота з фізики
2 Гарабажиу Сергій 8 17 сертифікат учасника
3 Гречана Дар'я 8 15 сертифікат учасника
4 Драгоєв Денис 8 27,5 диплом ІІ ступеня
5 Єфремов Валентин 8 16 сертифікат учасника
6 Закернична Катерина 8 28,75 диплом ІІ ступеня
7 Землянська Валерія 8 8 сертифікат учасника
8 Іршенко Владислав 8 20 грамота з хімії
9 Лінива Ірина 8 30 диплом І ступеня
10 Мельник Анастасія 8 16 сертифікат учасника
11 Плодистий Богдан 8 10 сертифікат учасника
12 Побережна Катерина 8 11 сертифікат учасника
13 Пономаренко Дарія 8 17 сертифікат учасника
14 Санжаровська Дарина 8 30 диплом І ступеня
15 Фундовна Руслана 8 15 сертифікат учасника
16 Чернай Марія 8 20 грамота з біології
17 Чубін Дмитро 8 33,75 абсолютний переможець на міжнародному рівні
18 Гуртова Катерина 9 21 сертифікат учасника
19 Зубенко Тетяна 9 12 сертифікат учасника
20 Король Роман 9 18 грамота з географії
21 Манько Аліна 9 23 диплом ІІІ ступеня
22 Модленко Єлізавета 9 18 грамота з географії
23 Нечипоренко Катерина 9 22 диплом ІІІ ступеня
24 Нікіщенко Катерина 9 17 сертифікат учасника
25 Обрежа Анна 9 17 грамота з хімії
26 Поліщук Карина 9 16 грамота з географії
27 Самборський Іван 9 18 грамота з хімії
28 Тихенко Валерія 9 19 сертифікат учасника
29 Хоменко Тетяна 9 18 грамота з хімії
30 Христич Яна 9 17 грамота з хімії
31 Черв'як Наталїя 9 21 сертифікат учасника
32 Чорненька Дар'я 9 17 грамота з хімії
33 Артеменко Олена 10 14 грамота з хімії
34 Білоусова Анастасія 10 16 грамота з біології
35 Борікова Богдана 10 23 диплом ІІІ ступеня
36 Булика Тетяна 10 16 грамота з хімії
37 Гніденко Єлизавета 10 17 грамота з фізики
38 Діденко Аліна 10 24 диплом ІІІ ступеня
39 Журба Валентина 10 27 диплом ІІ ступеня
40 Кодола Марина 10 19 грамота з хімії
41 Коротич Євген 10 20 грамота з біології
42 Кульбіцька Марія 10 19 грамота з хімії, грамота з біології
43 Липова Ольга 10 16 грамота з біології
44 Пономаренко Олексїй 10 22 грамота з хімії, грамота з біології
45 Резніченко Олег 10 11 сертифікат учасника
46 Савченко Станіслав 10 8 сертифікат учасника
47 Слободяник Єлизавета 10 16 грамота з біології
48 Сторожук Інна 10 25 диплом ІІ ступеня
49 Ухань Ольга 10 16 грамота з біології
50 Фусар Валентин 10 16 грамота з біології
51 Царенко Дарія 10 17 грамота з хімії
52 Анастасія Цьома 11 15 сертифікат учасника
53 Бірюкова Ірина 11 25 диплом ІІІ ступеня
54 Дмитренко Юлія 11 22 грамота з біології
55 Доброштан Ірина 11 22 грамота з біології
56 Лисенко Валерія 11 22 грамота з біології
57 Олефіренко Марина 11 15 сертифікат учасника
58 Поправко Євгенія 11 26 диплом ІІІ ступеня
59 Тонконог Ілля 11 14 сертифікат учасника
60 Фундовний Артем 11 20 сертифікат учасника

 

2012-2013 н.р.

Результати конкурсу за 2012-2013 н.р.
Прізвище, Ім'я Клас Бали Нагорода
Васильєва Марія 8 22 Диплом 1 ступеня
Гуртова Катерина 8 11
Король Роман 8 24 Диплом 1 ступеня
Манько Аліна 8 14 Грамота з хімії
Модленко Єлізавета 8 15 Диплом III ступеня
Нечипоренко Катерина 8 12
Тихенко Валерія 8 15 Диплом III ступеня
Хоменко Тетяна 8 17 Диплом III ступеня
Черв'як Наталія 8 15 Диплом III ступеня
Борікова Богдана 9 27 Диплом II ступеня
Булика Тетяна 9 22 Диплом III ступеня
Гніденко Єлизавета 9 15
Діденкоал Іиа 9 27 Диплом II ступеня
Кульбіцька Марія 9 25 Диплом II ступеня
Липова Ольга 9 19 Диплом III ступеня
Минзар Богдан 9 27 Диплом II ступеня
Резніченко Олег 9 27 Диплом II ступеня
Рижова Мар'яна 9 16
Яковенко Вероніка 9 29 Диплом 1 ступеня
Габлюк Богдан 11 24 Диплом II ступеня
Ішенко Катерина 11 26 Диплом II ступеня
Ніколенко Валерія 11 15
Орлова Наталія 11 29 Диплом 1 ступеня
Христолюбова Віта 11 25 Диплом II ступеня

 

2011-2012 н.р.

Результати конкурсу за 2011-2012 н.р.
Клас Прізвище та ім'я учня Бали з фізики Бали з хімії Бали з біології Бали з географії Загальні бали Нагорода
1 Безпала Таміла 5 3 3 4 15 Грамота з фізики
2 Борікова Богдана 5 4 3 4 16 Грамота з фізики
3 Булика Тетяна 2 4 3 4 13 Учасник
4 Гончаренко Аліна 2 4 3 4 13 Учасник
5 Ємець Тая 4 і 3 2 10 Учасник
6 Кодола Марина 5 і 3 5 14 Грамота з фізики
7 Кульбіцька Марія 5 2 3 3 13 Грамота з фізики
8 Ухань Ольга 4 2 1 5 12 Учасник
9 Яковенко Вееоніка 3 4 2 4 13 Учасник
10 Балан Катерина 4 3 1 4 12 Учасник
11 Дмитренко Юлії 7 4 6 5 22 Грамота з біології та фізики
12 Маслюк Євгеній 5 4 3 4 16 Учасник
13 Міщенко Анна 5 2 2 5 14 Учасник
14 Міщенко Катерина 6 4 1 2 13 Учасник
15 Поправко Євгенія 2 4 3 7 16 Учасник
16 Пруднікова Віолета 4 2 3 4 13 Учасник
17 Стогній Каріна 7 4 6 5 22 Грамота з біології та фізики
18 Хоменко Софія 5 4 2 3 14 Учасник
19 Бойко Марія 3 3 4 5 15 Учасник
20 Іщенко Катерина 5 4 6 5 20 Учасник
21 Махно Анна 4 4 4 2 14 Учасник
22 Ніколенко Валерія 2 4 4 4 14 Учасник
23 Ульяненко Катерина 3 5 5 7 20 Учасник
24 Христолюбова Віта 2 4 4 4 14 Учасник
25 Білокінь Марина 3 4 7 2 16 Учасник
26 Косьмина Богдан 4 3 4 3 14 Учасник
27 Лисяк Максим 3 1 2 4 10 Учасник
28 Машаровський Влад 2 2 4 1 9 Учасник
29 Опара Олена 3 4 7 2 16 Учасник