Головна Національні проекти Національний проект "ВІдкритий світ"

Національний проект "ВІдкритий світ"

«Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня.

Суть проекту:

• Створення національної освітньої інформаційної мережі.
  • Створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі  4-го покоління.
  • Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів (надання 1,5 млн. школярам нетбуків з пільговим підключенням до інтернету)
  • Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій  в систему управління освітніми установами.

Стратегічні цілі:

1. Підвищення конкурентної спроможності країни.
  2. Зайняття провідних позицій в світі за якістю надання освіти та досягнення комп'ютерної грамотності.
  3. Створення умов для розвитку національної науки та наукомістких технологій.
  4. Ефективна розбудова інформаційного суспільства.
  5. Підготовка покоління української інтелектуальної еліти.
  6. Інтеграція в європейську та світову системи освіти.

Соціальний ефект:

• Забезпечення рівної можливості доступу школярів до якісних навчальних програм незалежно від місця проживання.
  • Підвищення якісного освітнього рівня.
  • Створення платформи для  ефективного доступу населення до інформації та ІКТ.