Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms ВІРА, НАДІЯ І ЛЮБОВ - у подарунок товаришеві

ВІРА, НАДІЯ І ЛЮБОВ - у подарунок товаришеві

Активісти Євроклубу та група лідерів в рамках проекту Connecting Classrooms в актовій залі природничо – математичного ліцею організували та провели благодійний концерт.
Напередодні  осінніх канікул ліцеїсти  ще раз зібралися разом, щоб  побачити цікаві номери у виконанні місцевих аматорів – своїх товаришів. Хореографи, вокалісти, талановиті ведучі   виходили на сцену з  особливим почуттям. Усіх: і глядачів, і юних артистів - опанувало єдине бажання – допомогти своєму товаришеві швидше одужати і повернутися до стін рідного навчального закладу.

Доброчинному заходу передувала наполеглива  підготовка. Учасники «Євроклубу»  самотужки  уклали сценарій концерту, створили плакат на підтримку хворого друга.

«Навіть якщо ти один у човні, завжди приємно бачити вогні інших човнів, що погойдуються поруч», -  саме під таким гаслом відбувся розпродаж квитків на концерт.   Євроклубівці  на перервах  пропонували  зробити  посильний благодійний внесок. Виручені кошти   запланували передати для лікування ліцеїста  Славіка. У  душах дітей залишилися  кращі враження від зробленої разом доброї справи. У вестибюлі ліцею лунали  такі потрібні сучасному суспільству слова: «Милосердя», «Добро», «Безкорисливість», «Людяність», «Співчуття».Взяли активну участь у концерті  кращі  таланти ліцею, а також відомий гурт «Коляда» керівником якого є Валентин Бородій.
Вокалісти виконували пісні  про  кохання, надію, дружбу, віру.
Юні хореографи створили у залі атмосферу   краси та грації. Усі учасники концерту  розуміли важливість благодійного заходу.
Глядачі перейнялися  почуттям гуманізму, якого так  часто не вистачає у нашому швидкоплинному комп’ютеризованому житті. Хіба для  того, щоб пробудити  у серці співчуття, потрібен Чорнобиль або землетрус? Адже біля нас  щодня знаходяться самотні, хворі, знедолені люди, які чекають на допомогу. І зовсім не важко простягнути їм руку, сказати тепле слово на підтримку, дати надію на одужання чи порятунок.

Під час концерту відбувся  розіграш «кольорової» лотереї.  Діти отримали пам’ятні  призи, а  виручені гроші доклали до загальної суми.
Ліцеїсти виявили бажання підтримати свого товариша теплими побажаннями. Вони записали їх на стікерах  і розмістили на великому паперовому серці з написом: «Ми з тобою, Славіку». Усіх  присутніх зворушив подарунок учня І- М курсу, зроблений своїми руками. Це  – чудовий білосніжний лебідь – орігамі, який увібрав у себе символ віри, чистоти і надії.

Зібрані кошти, подарунки і диск із записом концерту друзі вирішили передати  товаришеві  у лікарню. А самі ліцеїсти з нетерпінням чекають, коли Славік повернеться  у дружну ліцейну родину.