Першокурсники 2011 року

Сто днів… Невже промайнуло сто днів. Коли я перший раз переступила поріг ліцею. Мені все здалося таким незвичайним та цікавим. Коли я почала навчатись у ліцеї, мені з кожним днем ставало все цікавіше та цікавіше. Я відразу хотіла брати участь у всіх шкільних заходах, зокрема у конкурсах. І взагалі ліцей для мене став другою домівкою, в якій я здобуваю знання. Насамперед мені дуже сподобався мій клас, з яким я налагодила добрі відносини, ще радує те, що у нашому класі дуже багато дівчат.  Мені тут дуже затишно та весело.
Інна Сторожук

Ці сто днів для мене пройшли дуже швидко. Тому що у нас дружній клас, гарні вчителі та товариші з других, третіх та четвертих курсів. Моя мрія – добре закінчити ліцей. Коли у нас закінчуються уроки,  мені хочеться повернутися назад, до друзів, та й навіть до уроків. Мене ліцей здивував тим, що тут всі дружні, один одного підтримують та розуміють. Тут спокійно.
Євген Коротич

Мені дуже подобається традиція шкільної форми. Звичайно ж, з усіх предметів не виходить відразу йти на одні відмінні оцінки, але я не втрачаю оптимізму. Зазвичай 26 листопада відбувається посвята першокурсників у ліцеїсти. Я вважаю, що я заслуговую на це звання. Для мене ліцей – це не звичайна школа, а майже університет.
Андрій Астахов

Найбільше у ліцеї мене вразило те, як учителі ставляться  до учнів. Вони дуже уважні, можуть підтримати та зрозуміти. Я навіть не очікувала, яких друзів можу тут зустріти. Мене просто переповнюють емоції від моїх вражень. Саме за цими враженнями та знаннями я прийшла в ліцей.
Аліна Гончаренко

Я не очікувала, що буде настільки важко в ліцеї, але я підтягнусь і зможу навчатись на високому рівні. Мені подобається свій новий клас, я знайшла друзів. Для мене ліцей – нове життя. Тут відчувається підтримка.
Ольга Ухань

Мої сто днів у ліцеї пройшли на «Ура!!!». Я перейшла сюди не даремно, але я вагалася. Ліцей - це не просто школа – це щось більше, краще, цікавіше. Ми, ніби переступили поріг нового «Світу». Ліцей мене здивував своєю привітністю, ставленням учителів, своїми навчальними днями.
Нам весело разом, цікаво, ми, ніби, знайомі все своє життя.
Діана Крячко

Ліцей здивував мене серйозним ставленням до навчання. Педагогічний колектив ліцею досвідчений, добрий, справедливий, вони вміють вдало підбирати індивідуальний підхід до кожного учня. Кожен урок для нас – це пізнання нового. У ліцеї увага приділяється не тільки природничо-математичним наукам, а  ще й здоровому способу життя, духовному та культурному розвитку. Ліцей – друга домівка, а учителі – надійні наставники та друзі,батьки.
Марія Кульбіцька

Минулого літа я перейшла до ліцею – це був важливий крок, адже я не знала, що мене там чекає. Я навчаюсь в ліцеї уже майже 100 днів. Мені тут дуже подобається., адже він суттєво відрізняється від інших шкіл. Щодо  навчання, то не все легко дається. Над уроками потрібно сидіти не годину і не дві. Але, як кажуть вчителі, все те нам пригодиться. Стати ученицею ліцею для мене є важливою подією, адже я дістану звання ліцеїста. Зараз для мене ліцей – друга домівка, яка гріє і завжди підіймає настрій.
Марина Кодола

Говорять, що знання – це скарб, і якщо вірити цьому прислів’ю, то кожен ліцеїст – це найбагатша людина на світі. Ці сто днів для мене пролетіли як мить, і кожен день я йшов у ліцей, як на свято. Уроки і пари проходили дуже цікаво і пізнавально. Одне слово «ліцей» викликає у мене теплі почуття і на серці стає тепліше. Я ЛЮБЛЮ ЛІЦЕЙ!!!
Станіслав Савченко

Навчатися в ліцеї дуже тяжко, мені завжди допомагають нові друзі і вчителі. Я прийшов у ліцей, щоб здобути глибокі знання, і щоб очікування справдилися.
Максим Іванченко

Перші дні в ліцеї були дуже тяжкими. Мені здавалося, що я навіть не встигала поїсти. Дні були настільки завантажені, що думати, чи подобається мені тут, чи ні не було часу. Вчителі настільки сильно хочуть нас чомусь навчити, що іноді уроку буває недостатньо. Активне і веселе життя ліцею дуже відрізняється від інших шкіл. Цікаві уроки, дружний колектив, затишні кабінети, неймовірно життєрадісний директор і найкращі вчителі роблять життя в ліцеї затишним і цікавим.
Наталія Мурашкіна

Уже пройшло 100 днів, як я навчаюся в ліцеї. Перший етап – здача екзаменів: з математики та з української мови. Спочатку я готувалась індивідуально, а потім  з моєю подругою перевіряли один одного. Перший раз мені було дуже страшно, емоції переповнювали, але все минуло. Другий етап – знайомство з однокласниками. І нарешті я в ліцеї навчаюсь, але дуже сумно було розлучатися з минулими однокласниками, та що ж поробиш – потрібно отримувати знання! З однокласниками я потоваришувала і навіть з деякими ми  стали дуже близькими друзями, ще я сподіваюсь, що матиму товаришів і серед старшокурсників, які допомагають мені.
Олексій Трофименко

Я дуже довго вагалась, чи поступати мені в ліцей для подальшого навчання, чи ні. Але вже з перших днів я зрозуміла, що прийняла правильне рішення. Через 100 днів мого навчання тут я цілком упевнилась у цьому. Доброзичливі вчителі, чудові учні та весело проведені дні - все це незабутні спогади нашого життя. Ми навчаємось у ліцеї тому, що прагнемо отримати кращі знання, більше спілкуватися, досягнути певної мети в житті.
Олександра Остапенко

Перші дні в ліцеї були дуже тяжкими, але з часом ми вже звикли до нових вчителів, однокласників і навчатися стало набагато легше. Я вважаю, що цей навчальний заклад дасть нам дуже якісні знання!
Яків Скородід