Головна Про ліцей Клуб "Зустрічі з цікавими людьми"

Незабутня зустріч

11 листопада 2011 року до своєї ALMA MATER завітав випускник ліцею 2001 року Олександр Скороход. Він розповів учням та педагогічному колективу ліцею про свої життєві досягнення та презентував написану та вже видану книгу "Всесвіт".

З захопленням слухали учні ліцею Олександра і, мабуть, не один з них захотів стати схожим на Олександра, повторити його шлях у науці, виправдати надії своїх батьків та вчителів ліцею, стати достойною людиною.

Про автора:

Олександр Скороход народився в Казахстані. Після розпаду СРСР у 1991р. разом з батьками повертається в Україну. Закінчив з відзнаками Смілянський природничо-математичний ліцей, Національний університет Києво-Могилянська академія за спеціальністю «Біохімя». Аспірант інституту Молекулярної біології та генетики НАНУ, голова Ради молодих дослідників інституту.

Автор повісті «Чаша» ( збірка «Клекіт»), романів «Всесвіт» (журнал «Дніпро» (№1-2, 2009 р.) та «НеЗвичайна професія» (журнал «Дніпро» № 1-3, 2010 р.), а також низки статей в українських та зарубіжних виданнях. Фрілансер ГО журналістів ХайВей, член Національної спілки журналістів України.

До сфери інтересів автора також входять – кіокушінкай (I дан, чорний пояс),  цигун, туризм, розвиток інтуїції та творчих здібностей, інноватика, психологія, філософія, пізнання і розкриття людських можливостей.

Повість «Чаша» та роман «ВСЕСВІТ» – перші літературні твори Олександра. «Чашу» – відзначено Дипломом першого ступеня обласного літературного конкурсу творчої молоді Черкащини «Україно, ти для мене диво» (2006 р.). «ВСЕСВІТ» – лауреат Смілянської молодіжної літературно-мистецької премії імені Олени Журливої (2008 р.), переможець конкурсу прози журналу «Дніпро».