Головна Новини День захисту дітей

День захисту дітей

Неділя, 01 червня 2008 02:00
День захисту дітей ліцеїсти розпочали урочистим відкриттям пришкільного табору з денним перебуванням «Мажор», робота в таборі тривала протягом трьох тижнів. За цей період чотири загони «Смайли»(ІІІ-М курс), «220»(ІІІ-Б курс), «Зубрята»(І-Б курс) та «Невгамовні»(І-М курс) мали змогу відвідувати фізичний, хімічний, біологічний, математичний практикуми, брати участь у проведенні різноманітних заходів відвідувати відеолекторіїї, з’їздити на екскурсії, сходити на екскурсії в природу, наварити каші, позмагатися в різноманітних змаганнях, конкурсах та відпрацювати трудову практику. Табір праці та відпочинку завершив свою роботу 21 червня урочистою лінійкою та солодким столом, який приготувала для ліцеїстів приватний підприємець шкільного харчування Іванова Л.А.