Головна Міжнародні проекти Connecting classrooms Фотоконкурс програми «Навчаймося разом» «Всі ми різні, всі ми рівні»

Фотоконкурс програми «Навчаймося разом» «Всі ми різні, всі ми рівні»

Британська Рада в Україні оголошує фотоконкурс для учнів усіх шкіл-учасниць програми «Навчаймося разом». Поділіться яскравими моментами свого життя та виграйте стильні плеєри Apple до зимових свят!

Тема конкурсу — «Всі ми різні, всі ми рівні». Фотографії мають відображати напрямки програми «Навчаймося разом» — розмаїття, багатокультурність та глобальне громадянство.

Умови конкурсу

1. УЧАСТЬ У КОНКУРСІ. У цьому конкурсі можуть брати участь всі учні шкіл-учасниць програми Британської Ради «Connecting Classrooms» («Навчаймося разом»).
  2. НАГОРОДИ. Учасники, чиї роботи посядуть перше, друге та третє місце, отримають стильні призи:

1 місце — плеєр Apple IPod Touch
    2 місце — плеєр Apple IPod Nano
    3 місце — плеєр Apple IPod Nano

Всі учасники отримають свідоцтво про участь у конкурсі.
  3. ПОДАННЯ РОБІТ. Фотографії в оригінальному розмірі та заповнену заявку на участь потрібно надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 1 грудня 2011 року. Кожен учасник може подати щонайбільше чотири заявки. Імена файлів повинні відповідати номерам і назвам фотографій, вказаним у заявці.
  4. РЕЗУЛЬТАТИ. Переможці будуть оголошені до 15 грудня 2011 року.
  5. АВТОРСЬКІ ПРАВА. Фотографії повинні належати тому, хто подає роботу на конкурс. Подаючи конкурсну заявку, учасник дозволяє Британській Раді використовувати цей матеріал безкоштовно для публікації в пресі або на веб-сторінці Британської Ради. При поданні робіт учасник подає підписану декларацію (її бланк додається до цього оголошення). Авторське право на фотографії залишається за учасниками.
  6. ЖУРІ. Всі роботи будуть оцінюватись комісією, яка складатиметься з представників Британської Ради в Україні.
  7. ВИСТАВКА. Деякі фотографії можуть бути відібрані для участі у спеціальній виставці в Україні або за кордоном.
  8. ВІДМОВА. Британська Рада в Україні зберігає за собою право відхилити будь-яку заявку і не розглядати ії.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Британська Рада не буде розголошувати ніякі особисті дані, надані учасниками, згідно з законом про збереження інформації.

Завантажити заявку учасника