Головна Новини Громадський звіт

Громадський звіт

Четвер, 29 травня 2008 02:00
В ліцеї відбувся громадський звіт директора ліцею, адміністрації педагогічного та учнівського колективів перед батьками. Директор звітувала по роботі благодійного фонду «Сіріус», про роботу за навчальний рік, що минув. Заступники директора звітували кожен за свою ланку роботи, відбулося нагородження учнів в різних номінаціях: олімпіадний рух, участь у телекомунікаційних проектах, різноманітних конкурсах, змаганнях, захистах усіх рівнів, робота МАН. Десять учнів ліцею отримали стипендію за найвищий академічний рівень навчання (за результатами загального індивідуального рейтингу ліцеїста). Урочистості «Вітання на вашу честь» вели учні ІV-M курсу, переможців вітали танцювальні дуети ліцею та вокалісти закладу.