Головна Про ліцей Виховна робота Наші перемоги - 2010/2011 н.р.

Наші перемоги - 2010/2011 н.р.

№ з/п

Назва конкурсу

Місце проведення конкурсу

Участь,
зайняте місце

Учасники

Клас (курс)

1.

ХІІ Конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

м. Севастополь

І місце
ІІ місце

Бондаренко Олена
Зубко Ольга
Онойко Катерина

ІV-Б курс

2.

Конкурс «Подорож алеєю правових знань»

м. Сміла

 

Безсмола Катерина

ІІ-М курс

3.

Kata  (карате)

м. Одеса

ІІ місце

Пітенко Олександр

4-Б курс

4.

1-й Європейський чемпіонат по карате для дітей, підлітків, юнаків, чоловіків та ветеранів.

Cluj-Napoca,
Romania

І місце

Пітенко Олександр

4-Б курс

5.

VII міський фестиваль «Нас об’єднує вогонь сердець» Номінація «За інтелігентність»

м. Сміла

 

Голуб Анастасія
Зеленська Тетяна
Козлова Анастасія
Міщенко Анна
Міщенко Катерина
Шемонаєва Тетяна
Юрило Сергій

І – Б,М курси

6.

Дебат- клуб
Тема: «Релігійні культи небезпечні для суспільства. ЗА і ПРОТИ»

м. Сміла

І місце

Зубко Ольга
Слободяник Ілона
Стоноженко Владислав

4-Б курс
ІІІ-М курс
ІІІ-М курс

7.

Кульова стрільба з пневматичної зброї серед первинних організацій навчальних закладів м.Сміли на честь 19-ї річниці Збройних Сил України.

м. Сміла

ІІ місце

Команда ліцею

ІІІ-ІV-і курси

8.

Кульова стрільба з пневматичної зброї серед первинних організацій навчальних закладів м.Сміли на честь 19-ї річниці Збройних Сил України.

м. Сміла

ІІІ місце

Бабич Дмитро

ІV-М курс

9.

 

м. Сміла

І місце

Слободяник Ілона

ІІІ-М курс

10.

 

м. Черкаси

ІІ місце

Слободяник Ілона

ІІІ-М курс

11.

Військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва «Сокіл»-«Джура» на етапі «Смуга перешкод»

м. Сміла

І місце

Сікач Андрій
Прокопова Оксана
Латюк Сергій
Слободяник Ілона
Горбунов Максим
Шкварун Андрій
Сіроштан Олександр

Збірна ліцею

12.

Змагання відкритої першості з ТПТ в залік ХVІІ міських комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту серед школярів у 2010-2011 н.р.

м. Сміла

ІІ місце

Сікач Андрій
Прокопова Оксана
Латюк Сергій
Слободяник Ілона
Горбунов Максим
Шкварун Андрій
Сіроштан Олександр

Збірна ліцею

13.

Першість міста з баскетболу серед юнаків

м. Сміла

І місце

Лисяк Максим
Шинкаренко Сергій
Охріменко Костянтин
Охріменко Сергій
Кошовий Андрій
Костенко Стас
Кравченко Сергій

Збірна ліцею

14.

Першість Черкаської області з баскетболу серед юнаків за програмою ХVІІ комплексних навчально-тренувальних заходів школярів

м. Черкаси

ІІ місце

Лисяк Максим
Шинкаренко Сергій
Охріменко Костянтин
Охріменко Сергій
Кошовий Андрій
Костенко Стас
Кравченко Сергій

Збірна ліцею

15.

Національний конкурс шкільних газет

м. Миколаїв

Лауреати конкурсу

Науменко Альона

ІІІ-Б курс

16.

Спортивно-патріотична гра «Джура»

м. Сміла

І місце

Сікач Андрій
Прокопова Оксана
Латюк Сергій
Слободяник Ілона
Горбунов Максим
Шкварун Андрій
Сіроштан Олександр

Збірна ліцею